Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Maslacak

I nisam ti nista kupila :ohwell: Ali nekako nije bio problem...ne znam kako...ne secam se...
A u mom snu jesi ziveo u Zemunu...to sam verovatno sanjala jer sam ja zivela u Zemunu, samo ne znam sto tebe strpah tamo :>
Rodjendan sam verovatno sanjala jer sam videla da delis datum rodjenja sa mojim deckom, pa mi to odnekud isplivalo...
Ali mnoogo glup san! :K

Darker

Ma sanjala si sebe, tj. alter- ego :K :K :K

Al-Jasmina

Quote from: Maslacak on 26-10-2006, 13:59:57
Ali mnoogo glup san! :K

Ali super objasnjenje...


@Darker
Pazi ti ovaj Dan mrmota ili zigota u laboratoriji za kloniranje zamoraca !!!!!!!!!!!!!
:Bog

Jack-Jack

E ludnica sta sanjah pre neko vece,pa iako je malo duzi, moram da ga podelim sa vama.
Izlazim ja iz moje zgrade, ispred koje je promocija vocnog jogurta u okviru koje dzabe dele voce. Uzmem ja bananu i krenem ulicom ka stanici gsp-a. Medjutim, u prolazu zgrade vidim ja divlje prase kako se penje uz stepenice. Nadjem ja kao vrlo zanimljivo da ga gadjam bananom.Pogodim ga parcicem banane i on, posto se zateturao,kreno da spusta slivnikom pored stepenica, na, ni manje ni vise, nego na SKEJTU  :shock. Nakon sto se spustilo niz alivnik,prase je, naravno, jer, sta bi drugo radilo  :K, nastavilo da vozi skejt  :shock. Utom cujem naratora priradnjckih emisija na HRT-u kako kaze da je to mladunce vrste koja je vrlo bliska domacoj zivotinji - svinjskom govecetu (i opet   :shock ). San se zavrsava kako bacam bananu jer otkrivam da je banana trula i da je crvljiva

:shock  :shock  :shock

Aj sad nek meni neko objasni znacenje ovog sna  :K

Coolgemini

Ahahahahah...mislim da si nadmasio i to skejtersko prase tj svinjsko govece :> :>
Verovatno mislish da tvoj san nema veze sa realnoscu,ali itekako ima...pogledaj samo te neke obicne ili bolje receno realne elemente koji se provlace>banana,vocni jogurt(ljubitelj si ovih egzoticnih afrodizijacnih namirnica....i josh ako ih ubacish u sexualne akcije,mozes dobiti josh bolje...mada prosto sumnjam da ih ne koristish :> :>)
Pominjes HRT....mora da si nesto cudno video na HRTU sto ti se jako urezalo u podsvesti...ili stalno gledash HRT,pa ti mozak stvara auto-refleksnu viziju>sve je nekako povezano....prase mi je pomalo simptomaticno....mogao bi videti sanovnik ako verujesh u takve vidove tumacenja...mada ja vishe posmatram to psiholoski kao neku promenu ili si dosao do neke promene(mislio si da je nesto ili neko takav,dok se nesto nije promenilo sto je dosta uticalo na tebe....u smislu da te je to nesto/neko razocaralo....mada je mozda i neka pozitivna promena u pitanju,pa si ti srecan....)....sve je moguce....nadam se da sam malo pojasnio ili pomogao :K

Al-Jasmina

Sinoc procitah,
ako sanjate da vam zmiija pokazuje na nekog aili vas upoznaje s tom osobom- znak je da cete se vencati  :roll:

hulio_salinas

Quote from: Jack-Jack on 02-11-2006, 16:34:33
E ludnica sta sanjah pre neko vece,pa iako je malo duzi, moram da ga podelim sa vama.
Izlazim ja iz moje zgrade, ispred koje je promocija vocnog jogurta u okviru koje dzabe dele voce. Uzmem ja bananu i krenem ulicom ka stanici gsp-a. Medjutim, u prolazu zgrade vidim ja divlje prase kako se penje uz stepenice. Nadjem ja kao vrlo zanimljivo da ga gadjam bananom.Pogodim ga parcicem banane i on, posto se zateturao,kreno da spusta slivnikom pored stepenica, na, ni manje ni vise, nego na SKEJTU  :shock. Nakon sto se spustilo niz alivnik,prase je, naravno, jer, sta bi drugo radilo  :K, nastavilo da vozi skejt  :shock. Utom cujem naratora priradnjckih emisija na HRT-u kako kaze da je to mladunce vrste koja je vrlo bliska domacoj zivotinji - svinjskom govecetu (i opet   :shock ). San se zavrsava kako bacam bananu jer otkrivam da je banana trula i da je crvljiva

:shock  :shock  :shock

Aj sad nek meni neko objasni znacenje ovog sna  :K

ahahahahaha

valjao sam se od smeha... kakav san...

ne treba ti nikakvo znacenje istog... samo uzivaj, jer sanjas zanimljive stvari... hehhe


Quote from: Coolgemini on 02-11-2006, 16:53:58
Ahahahahah...mislim da si nadmasio i to skejtersko prase tj svinjsko govece :> :>
Verovatno mislish da tvoj san nema veze sa realnoscu,ali itekako ima...pogledaj samo te neke obicne ili bolje receno realne elemente koji se provlace>banana,vocni jogurt(ljubitelj si ovih egzoticnih afrodizijacnih namirnica....i josh ako ih ubacish u sexualne akcije,mozes dobiti josh bolje...mada prosto sumnjam da ih ne koristish :> :>)
Pominjes HRT....mora da si nesto cudno video na HRTU sto ti se jako urezalo u podsvesti...ili stalno gledash HRT,pa ti mozak stvara auto-refleksnu viziju>sve je nekako povezano....prase mi je pomalo simptomaticno....mogao bi videti sanovnik ako verujesh u takve vidove tumacenja...mada ja vishe posmatram to psiholoski kao neku promenu ili si dosao do neke promene(mislio si da je nesto ili neko takav,dok se nesto nije promenilo sto je dosta uticalo na tebe....u smislu da te je to nesto/neko razocaralo....mada je mozda i neka pozitivna promena u pitanju,pa si ti srecan....)....sve je moguce....nadam se da sam malo pojasnio ili pomogao :K

legendo...  :Bog :Bog :Bog


Maslacak

Ja sam nocas sanjala ovo...
Nekakve vezbe na faxu...ne znam ni koji predmet, a nit je moja grupa, prvi put vidim ljude, mada mi to u snu nije bilo cudno, kako to obicno i biva :> I ja gledam nekakvu tabelu na zidu, kad dolazi neka debela matora mrcina od profesora, i uhvati me za dupe! :shock:
Ja se na to okrenem, i onako ljutito, uhvatim i ja njega za dupe :K :K
A on onda krene da zamahne nekakvom dzinovskom americkom farmakopejom (:shock: :lol:), da me zvekne po glavi...
Na to, ja uprem prst u njega i viknem:"Pazite profesore, ja imam svakave veze, ako ih upotrebim, gotovi ste...!!!" .grins.
I on se na to pokunji :> :> :>
Eto, to bi bilo to otprilke...kakav san!!! :lol:

hulio_salinas

***Maslacak, ne mogu da verujem sta ti sanjas!!!   :shock :shock :shock

ahahahaaa   :K

nisam neki psiholog, pa da ti odgovorim u vezi sa znacenjem... tu su drugi(e)...

mogu samo da ti kazem da si dobro postupila kada si ga "uvatila"   :K :K :K :Bog :Bog :Bog

Maslacak

Quote from: hulio_salinas on 04-11-2006, 16:03:11
nisam neki psiholog, pa da ti odgovorim u vezi sa znacenjem... tu su drugi(e)...

mogu samo da ti kazem da si dobro postupila kada si ga "uvatila"   :K :K :K :Bog :Bog :Bog

znacenje - ne dam na sebe! :>
...to da i ja njega uhvatim tako lici na mene... :lol:
Ma i ja sama se na glas smejem kad se setim sna... :K :K

Coolgemini

QuoteA on onda krene da zamahne nekakvom dzinovskom americkom farmakopejom (: ), da me zvekne po glavi...
Na to, ja uprem prst u njega i viknem:"Pazite profesore, ja imam svakave veze, ako ih upotrebim, gotovi ste...!!!"
:> :> :>Krajnje bizaran san.... :cvet :cvet...od sada ces imati averziju prema farmakopeji celog zivota :K :K
Btw,koji je profesor u snu?? :> :>

zoe

Хм, па рекла је "нека дебела матора мрцина"....буахахахаха! Маслачак, стварно си лик! :lol:

Al-Jasmina

Ja sam jednom tako sanjala da se sa nekim uzasno debelim covekom mimoilazim u nekom tesnom hodniku
i da se zaglavimo jer me njegov stomak pritisne uza zid... :ohwell:
To je tako gluuupa situacija bila... :lol:
Drugi ljudi odjednom nailaze...a hodnik se pocinje siriti na sve strane sem tu gde smo mi zaglavljeni
i svi diskutuju, te kako ce da prodju, te oni iza sto pristizu kukaju "kakav je to zastoj" :K
ovaj lik se vrpolji, te mu neprijatno, cas mene napada, cas se izvinjava ali nekako neubedljivo skorz..
a ja- nit da placem nit da se smejem  :roll:

bedasto...

i nem pojma sta znaci..

Darker

E sanjam tako tripozne snove ovih dana, uskome¹a¹e mi se (o)seæanja... Vrlo realne... Èak sam sanjao jednu drugaricu moje devojke kako se ole¹ila na na¹em faxu(koji je pritom u zgradi moje osnovne) i kako je sakrivamo da je dekan ne pronaðe, ali ipak nas pronaðe uduvane i onda krene da nam dr¾i predavanje, da vièe i da gestikuli¹e :K :K :K :K
Pritom ne zloupotrebljavam lak¹e opojne droge, a i ta drugarica nije sa na¹eg faxa... Ma sva¹ta je bilo

Maslacak

Quote from: zoe on 04-11-2006, 22:52:43
Хм, па рекла је "нека дебела матора мрцина"....буахахахаха! Маслачак, стварно си лик! :lol:

Pa da... nije mi poznat prosefor :>
Secam ga se dobro, imao je nekakvu podugacku (do ramena) talasastu sedu kosu...onako kao smekerski (iako je debela matora mrcina :>)...ko zna, mozda se ispostavi da takav neko i postoji na faksu pa puknem od smeha kad ga vidim... :K
Inace, kad god sam pokusala da ispricam ovaj san nekome zacenila bih se od smeha, i krenule bi mi suze na oci...jer kad se setim njegove ljutite face i mahanja tom prokletom farmakopejom... o boze!!! :lol: :lol:

Quote from: Darker on 05-11-2006, 17:48:14
Èak sam sanjao jednu drugaricu moje devojke kako se ole¹ila na na¹em faxu(koji je pritom u zgradi moje osnovne)

I meni se desava da sanjam da je fax u mojoj osnovnoj... i drugarice iz osnovne ili srednje na faxu... trip.