Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

A ¹ta znaèi sanjati gigantske zgrade?
i kojekakve prazne hodnike, po¾arna stepeni¹ta, prolaze sa pokretnim stepenicama
nekakav imaginarni kompleks pasa¾a ispod Terazija ali totalno drugaèije i vi¹estruko kompleksniji?


:hm









i invaziju vanzemaljaca?  :happy:

hulio_salinas

Quote from: Al-Jasmina on 06-11-2006, 21:52:34
A ¹ta znaèi sanjati gigantske zgrade?
i kojekakve prazne hodnike, po¾arna stepeni¹ta, prolaze sa pokretnim stepenicama
nekakav imaginarni kompleks pasa¾a ispod Terazija ali totalno drugaèije i vi¹estruko kompleksniji?

verovatno si promasila profesiju:

farmaceut - NE       arhitekta - DA

:> :> :>

predlozi nekome iz gradsle uprave ovo, pa mozda ti se ostvari san...    :K :K :K


Coolgemini

Cicos,meni vishe lici na monotoniju i jednolicnost....ne bih rekao da je u pitanju neemotivno stanje jer onda ne bi imalo nicega :roll:
Gigantske zgrade>high expectation...i guess...
prazni hodnici>neka praznina u zivotu...vishe neki nedostatak necega....
stepenice>prolaznost....ali sa nekim opterecenjem jer su pozarne :> :>
ubices me....znam :K

Al-Jasmina

Hulio tvoja verzija mi je lak¹e pala...

CoolG ima tu neèega  :hm
naro¹ito u tim high expectations :happy:

nekada sanjam neke lude gradjevine

ima ljudi, CoolG tako da sad Hulio ima pravo  8)
tuga jedna sto to ne mogu nekako da prenesem u reality
mislim da bi vredelo podeliti to sa mnogima

:smile:

hulio_salinas

Quote from: Al-Jasmina on 06-11-2006, 22:07:24
tuga jedna sto to ne mogu nekako da prenesem u reality
mislim da bi vredelo podeliti to sa mnogima

:smile:

pa imam resenje za taj problem...

kada legnes da spavas, stavi u jednu ruku olovku, u drugu milimetrski blok, a kada se budes probudila ujutro, imaces sve crteze na svom mestu...   :K :K :K

posle ide laksi deo posla: pozoves "Discovery" i objasnis svetu par stvari   :K :K :K


oprostite na OFFu

Al-Jasmina

I nije OFF :)
Lepo je

Maslacak

Ja bih pre rekla da su svi ti dzinovski i kompleksni prostori isto...neka praznina...mozda strepnja, osecaj nemoci pred necim...ili nekim...
A kako se snalazis u tim prostorima, jel se gubis? :K

Alnus Glutinosa

gotovo, Jas u ludnicu te strpase, a ti mozda samo zelis veci zivotni prostor!  :hm

hulio_salinas

a mozda samo trazis prostor da prosetas svoje nove crvene cipelice...   :K :K :K

ubice me ***Alnus   :'(

Al-Jasmina

@ Maslacak

ne gubim se..prosto moram da prodjem tuda..a usput me cudi i zapanjuje grandioznost
to mi ostane kao osecaj cudnog kad se probudim...

@ Hulio

na tvoju cenjenu glavu ce i poternica biti uskoro raspisana :>


hulio_salinas

***Jas ne brinem se... imam ja svoje jatake...

8)

:run

stef

 @Jas: zavisi od toga da li ti ides tim stepenicama, penjes, razgledas zgrade...ili ih samo zamisljas?
Za invaziju vanzemaljca, pa tu sam vec strucnjak, invazije znace da se bojis da ti neko utice na konformizam, a ako spasavas svet ( sto se meni cesto desava), znaci da si pomalo narcisoidna licnost, i da je tvoja podsvest hrani.

Al-Jasmina

Svasta sam saznala o sebi tunajt :)

stef

 Kad god sanjas da bezis, to znaci da bezis od problema...Ako lutas hodnicima zanci da trazis resenje problema...Ako su mracni hodnici znaci da mislis da je neresiv.Kada se penjes stepenicama znaci da radis na problemu, a ako se spustas, znaci da si zagorela (seksualno)...Jos nesto? :K

Al-Jasmina

Pa dobro,
nisam be¾ala
nisam se spustala stepeni¹tem, veæ sam se penjala
Nije bilo uvek mracno...

sta znaèe liftovi?