Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

dyki

Ljudi... Koje perverzije vi sanjate... CCC :) Tek sam sad izvalio temu, al' evo, posto ja poslednjih godinu dana nisam skoro nista sanjao (ono sto jesam bolje da nisam :) ) da vam ispricam moj naj istripovaniji san:
kao moja soba samo sto mi je krevet u centru a okolo mnogo manje stvari. budim se a ispred mene neka beba (koja hoda, tako da se naj verovatnije klasifikuje u jako malo dete :) ) elem, gleda me nekim totalno pogubljenim pogledom, kao iz nekog loseg horor filma :) i aj' to, nego sto krece da hoda oko kreveta tako sto joj telo ide normalno (po kruznici) a pogled (glava) ostaje prema meni... i tako hoda i hoda a ja ne mogu nista da uradim... Sad se setih, kao iz Trainspotting-a (ona beba sa plafona, ako je neko gledao) Skroz bolesno, tako da eto, tad sam se uke... i ne secam se da sam ikada nesto gore sanjao :)

zoe

@dyki
То мора да је био Велики брат кад је био мали! :>

Al-Jasmina

Bwahahah
Zoe  :cvet


I ja sam imla nocnu moru sa dechicom koja su se natiskala u plakaru..
To je bio jedan od onih regala sa visecim mostovima, pa je nad regalom bio prostor za posteljinu i slicno
e ja sam sanjala da lezim u krevetu prekoputa tog ormana
gore se otvori i provire ta deca,
i ja pocinjem da se jezim
ti pogledi...kao da su im oci bile malo vece nego inace  :>
i nicim izazvan strah od njih...

sta ce gore?
zar nece ispasti?

glupost :roll:

Smrda

jao...ne volim da sanjam decu...uvek neki trip.....

Coolgemini

Quotee i ja sam se probudila usred noci,zbogg sna..i rekla sebi da cu da ga zapamtim...ali sada...avaj....jedino cega se secam je  da sam djuskal sa ozgromnom zivom peglom?!?!? i to u nekom balskom maniru....kad bolje razmislim...bolje sto se ne secam ostatka....
Ta ljubav mora da je nekako opravdana :K :K...ili je pak koristish kao sredstvo za napad(mozda i za odbranu.... :>)
Ipak glavno tumacenje je prevelika zelja za ozivljavanjem ''Lepotice i zveri''....tu su i daske za peglanje zive :> :>

dyki

Quote from: zoe on 11-11-2006, 20:11:23
@dyki
То мора да је био Велики брат кад је био мали! :>

Da znas, mozda sam bio vidovit! Mada i ovaj VB sada dovoljno plasi :) :) :)

Darker

Quote from: dyki on 11-11-2006, 15:29:12
Ljudi... Koje perverzije vi sanjate... CCC :) Tek sam sad izvalio temu, al' evo, posto ja poslednjih godinu dana nisam skoro nista sanjao (ono sto jesam bolje da nisam :) ) da vam ispricam moj naj istripovaniji san:
kao moja soba samo sto mi je krevet u centru a okolo mnogo manje stvari. budim se a ispred mene neka beba (koja hoda, tako da se naj verovatnije klasifikuje u jako malo dete :) ) elem, gleda me nekim totalno pogubljenim pogledom, kao iz nekog loseg horor filma :) i aj' to, nego sto krece da hoda oko kreveta tako sto joj telo ide normalno (po kruznici) a pogled (glava) ostaje prema meni... i tako hoda i hoda a ja ne mogu nista da uradim... Sad se setih, kao iz Trainspotting-a (ona beba sa plafona, ako je neko gledao) Skroz bolesno, tako da eto, tad sam se uke... i ne secam se da sam ikada nesto gore sanjao :)

Dyki, lupiæu ti ¹armaèinu, ¹ta si to duvao?? :K :K :K

Sanajo sam da slu¹am pesmu Proleæe od Direktora, posebno onaj deo: kada si u q... - u¾ivaj na suncu!! :K :~ :~

zoe

Сањала сам да је иза факса сва она земља узорана и да треба нешто да се сеје... :shock

Darker


Al-Jasmina

Zoe, proriches lepo :)  :cvet
Ajde i meni sanjaj za koga cu se udati and koliko dece imati?  :K

Maslacak

Quote from: dyki on 11-11-2006, 15:29:12
Sad se setih, kao iz Trainspotting-a (ona beba sa plafona, ako je neko gledao) Skroz bolesno, tako da eto, tad sam se uke... i ne secam se da sam ikada nesto gore sanjao :)

A ja citam, i bas te htedoh pitati da nisi gledao Trainspotting neposredno pre toga :K

Dare, tamo to bese od heroina ako se ne varam...pripazi ti na njega malo... :>

Smrda

@ coolg...a da ja uplatim kod tebe neku seansu?!?!?!
hehehe...

lijepa bosanka

Ja sanjah da sam trudna... :run :run
i naravno odmah sam se probudila tako da ne saznah ko je srecni tatica... :> :>

Mislim da to nije lose....da se to tumaci kao pocetak neceg novog... :hm

Coolgemini

Quote@ coolg...a da ja uplatim kod tebe neku seansu?!?!?!
hehehe...
Moze,ti dobijash za DZ :>ali ne garantujem u slucaju pojave neke devijacije :K :K...Sta ces,takav je biznis...a tumacenje snova je veoma odgovoran posao i sa time se ne treba shaliti :>

dyki

Quote from: Maslacak on 12-11-2006, 19:40:12
Quote from: dyki on 11-11-2006, 15:29:12
Sad se setih, kao iz Trainspotting-a (ona beba sa plafona, ako je neko gledao) Skroz bolesno, tako da eto, tad sam se uke... i ne secam se da sam ikada nesto gore sanjao :)

A ja citam, i bas te htedoh pitati da nisi gledao Trainspotting neposredno pre toga :K

Dare, tamo to bese od heroina ako se ne varam...pripazi ti na njega malo... :>

Cuj da pripazi, on me navuk'o :) :) :)