Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Nocas sam sanjao kako mi je krevet pun miseva... Iskocio sam iz kreveta i dosao sebi ispred kupatila... Trip

dyki

Quote from: Korisnicko Ime on 25-11-2006, 13:47:15
Nocas sam sanjao kako mi je krevet pun miseva... Iskocio sam iz kreveta i dosao sebi ispred kupatila... Trip

Hehe, to je zbog onih posova u "domacim zivotinjama" :) Blago vama, ja nista ne sanjam :)

Smrda

ja .da sam sanjala miseve,bi bogsmi zavrsila pod tusom!!!
bljak...
ne bih da se mesam u psiholosku radionicu veselog nam blizancica,ali koliko sam upucena sanjati miseve je znak neke bede,nedostatka novca,tako nesto....jbg

Al-Jasmina

ja sam sanjala da i dalje radim...

direktora cu konsultovati da li ce mi se i to racunati pri isplati :>

Darker

Quote from: smrda on 25-11-2006, 23:01:45
ne bih da se mesam u psiholosku radionicu veselog nam blizancica,ali koliko sam upucena sanjati miseve je znak neke bede,nedostatka novca,tako nesto....jbg
Nemoj samo u lovu da ga dira¹!! :run :run :run
Kakav je sex pao noæas - loodilo :K :K :K :K Moraæu da ostvarim snove :wink:

bla

Sanjam kako nisam jo¹ zavr¹io srednju, a poèeo sam da studiram. I kao treba da radim neke pismene ve¾be i imam dosta izostanaka u gimn. A u isto vreme treba da spremam ispite na faxu. Paranoja.

Al-Jasmina

Sanjah gomilu amajlija u vidu izuzetno odradjenih ogrlica
i zenu koja me upucije u neku magiju pomocu njih
i neki maltene ukleti brod za krstarenja po malo otmenijim destinacijama
i neke ekskluzivne ljude za koje imam utisak da su bili neki preminuli..pomalo su mi delovali retro u stilu 20,30ih

sta mislite?  :hm


Maslacak

Quote from: Darker on 24-11-2006, 14:57:00
Ili, ako njemu nije jasno, onda mo¾da mu ti natura¹ jo¹ ne¹to u vezu, pored samo vas dvoje :hm

Well done :wink: Tako i ja protumacih... ali nije zato sto mu naturam, nego sto se on lako istripuje da mu naturam :K

Quote from: dyki on 24-11-2006, 17:18:11
ma folira te 99%, samo hoce da vidi reakciju na pomen "burma", to ti je kao kad devojka u parku komentarise decu koja se igraju svom dragom uz siroki osmeh :)

Ama... covece, mi smo u vezi 5 godina, pretresali temu braka i dece XXXXX puta...bez laznih metafora i gluposti... izmisljanje tako banalnog sna je u najmanju ruku totalno bespotrebno :>
Znam sad tacno i zasto je to sanjao u datom momentu...trebalo mi je malo vremena... ali dalje vec nije za forum :K :K

stef

 Znaci da sam bio u pravu da burma nije za prst. :K, vec za nesto drugo :V

Smrda

Quote from: Al-Jasmina on 26-11-2006, 22:15:25
Sanjah gomilu amajlija u vidu izuzetno odradjenih ogrlica
i zenu koja me upucije u neku magiju pomocu njih
i neki maltene ukleti brod za krstarenja po malo otmenijim destinacijama
i neke ekskluzivne ljude za koje imam utisak da su bili neki preminuli..pomalo su mi delovali retro u stilu 20,30ih

sta mislite? :hm


misterija...zena....vrlo egzotican san..
e pa ovako...
ja mislim da ce ti jedna osoba,ne tako bliska,otvoriti oci u vezi sa nekom tvojom nedoumicom(koja cini mi se ukljucuje neku osobu iz tvoje proslosti) ili ce ti bar pokazati put kako bi izbegla nedace u istoj....
tako kazem ja...a sta ce frojd da kaze....videcemo...

Al-Jasmina

 :shock
mislim da si 100 % tacno protumacila jer se to sto si sad ispricala i desilo sinoc

Svaka cast!

Smrda

hehehe...pretendujem da zamenim veselog nam blizancica....ubice me.... :K :wink:

Al-Jasmina

#432
pa kad je nepostojeci...
cica mala ima neke frksove  :cvet

Uf smrdo, ostrim se da te spopadnem sa nekim snom za tumachenje prvom pravom prilikom :>

Darker

Sanjao sam da sam bliski prijatelj CECE i da ja i moja porodica imamo specijalan VIP ulaz u mnogo pro¹ireni i èudno konstruisani Sava Centar, da koncert poèinje u 17h sa gomilom stranih predgrupa, od kojih mi je najupeèatljivija Probot sa Lemmy-jem iz Motorhead-a, za koje sam kad su poèinjali mislio da su Ramonesi :K :K :K :K :][ :][ :][

Al-Jasmina