Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Smrda

moze,moze...Jass...nema problema...
pazi...cim se upoznamo nosim kuglu i karte...i sve cemo da resimo... :>
hehe..salim se...naravno... :)
ali ako mislis da gadjam...moze...na raspolaganju sam ti :wink:
uvek :cvet

Al-Jasmina

Pomagaj i drugima :)
Vidis da nije lako ni darkeru :)
ja nem ni ideju kako to da rastumachim.... :wink:


Smrda

e pa D...sad...Cecili...mislm da je to manje vise poznato zasto neko sanja Ceciku!! ne??!? :wink:
a ta publika i te grupe...pa to je potreba za odobrenjem od strane drustva jer se ti u stvari stidis sto ti se ona svidja(mislim zbog muzike) :K :K :K :K
sala mala...
ali stvarno ne znam...cini mi se da je neko imao svadbu u komsiluku..

zoe

Даретов сан је кристално јасан... а последица је онога што му се дешава на јави! Његов колега који ради у Акваријуму слуша Цецу, Џенана и слично, а Д слуша шта слуша... Кврц у глави настаје оног момента када креира плеј листу. Пошто је то у домену подсвесног, манифестује се у сну...
А зашто баш Сава Центар? Е и то је просто... вечерас је отварање Конгреса фармацеута, а о томе се доста причало ових дана. Али има још нешто: Даре најбоље зна са ким је ишао на Vaya Con Dios! :wink:

dyki

Mislim da je Zoe u pravu... A mozda Dare popusta pod uticajima i sad mu je zao sto nije otisao na koncert :)

Darker

Brate, ja vas ne razumem ni¹ta, a ponajmanje svoj san... Nema veze sa rc-om sigurno... sa kevom sam i¹ao na Vaya-u, ali ovde je bila cela moja family. ©to se tièe Cece, jedna od odvratnijih ¾ena koje znam, Dyki razume o èemu prièam... Kongres? pre bih rekao da je u pitanju par koncerata u SC-u nego kongres...

A noæas sam sanjao opet neki ludilo sex, ali ¹ta vas briga za to, nego sanjao sam da sam u nekoj ustanovi(bolnici?) i da ma¾njavam krevet koji guram na toèkiæe ka liftu i onda sa tim liftom poku¹avam da izaðem iz te ustanove (mo¾da sam ja u stvari u ludari, a ovo ovde nije realnost nego moj shizofrenièni trip??)

dyki

Quote from: Darker on 29-11-2006, 09:55:58
Brate, ja vas ne razumem ni¹ta, a ponajmanje svoj san... Nema veze sa rc-om sigurno... sa kevom sam i¹ao na Vaya-u, ali ovde je bila cela moja family. ©to se tièe Cece, jedna od odvratnijih ¾ena koje znam, Dyki razume o èemu prièam... Kongres? pre bih rekao da je u pitanju par koncerata u SC-u nego kongres...

A noæas sam sanjao opet neki ludilo sex, ali ¹ta vas briga za to, nego sanjao sam da sam u nekoj ustanovi(bolnici?) i da ma¾njavam krevet koji guram na toèkiæe ka liftu i onda sa tim liftom poku¹avam da izaðem iz te ustanove (mo¾da sam ja u stvari u ludari, a ovo ovde nije realnost nego moj shizofrenièni trip??)
Apsolutno macane... I podrzavam to, zato me je i zabrinuo san :)
A za ovaj drugi... Da nije reflexija Terminatora od pre neko vece? Sarrah Connor zna da se iznervira gadno :K Nego objasni ti prvi deo svog sna :) :) :)

Darker

Pa prvi deo sna je bio sa tobom, vri¹tao si i molio me da prestanem, ali ja sam bio nemilosrdan... Jo¹ opisa?:-)

dyki

#443
Sta znaci kad covek (tj. devojka da budem precizniji :) ) sanja da je jure vukovi po Knezu dok ona trazi platno za slikanje? kakv trip, smejao sam se dok mi je pricala...


Zabranjeno je vreðanje na forumu!!
Pogotovu kad se proziva Supermoderator...  >:D

Smrda

je li D..a da ti ne koristis neke lilulice...mislim one cecine...kad vec sanjas te tockice i liftove...sve bre nesto da ti se zavrti u glavi!?!?!
gde spavas ti,u ljuljasci?!?

hulio_salinas

Covece, ponovo nista ne sanjam, vec duze vreme... ne znam sta mi je... valjda sam umoran, pa se komiram tokom noci...  :roll:

Smrda

sanjas samo se ne secas...a vidis...mozda je tako i bolje....inace bi mogao da prodjes kao D!!
xexexex

Morpheus

U zadnje vreme ne sanjam nista.Najgore mi je kad sanjam da padam niz stepenice (nekada se cesto desavalo da to sanjam),kad spadnem sa zadnje provereno sam padao sa kreveta.

Alnus Glutinosa

Quote from: Morpheus on 08-12-2006, 23:14:53
U zadnje vreme ne sanjam nista.
Probaj jednom trezan da legnes!  :>

Morpheus

Tezi slucaj,Alnuse, u zadnje vreme me bas nekako bilo poteralo-prosli vikend sam bio kuci pa sto sam se tek tamo unistio...Bruka!