Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Masha

Ja se uglavnom ne secam sta sam sanjala, a kad god se secam to znaci da nesto ruzno sanjam pa se usled toga probudim i onda dugo ponovo ne mogu da zaspim tako da usled toga i zapamtim sta me je trglo iz sna.

Smrda

ja sam sinoc sanjala da su mi na kursu tai ci-ja u sred Indonezije :roll:,saopstili kako su mi pobili i izmasakrirali sve u porodici!!!!!!!!! :shock :shocka
ali dobro drustvo rece da sam im produzila zivot!! :)


zoe

Quote from: smrda on 12-03-2007, 18:23:49
ja sam sinoc sanjala da su mi na kursu tai ci-ja u sred Indonezije :roll:,saopstili kako su mi pobili i izmasakrirali sve u porodici!!!!!!!!! :shock :shocka
ali dobro drustvo rece da sam im produzila zivot!! :)



Не знам за Индонезију, али ова борилачка вештина је Данчова ужа специјалност :K
Најбоље њега да питаш :siza:

Smrda

Quote from: zoe on 12-03-2007, 18:55:50
Quote from: smrda on 12-03-2007, 18:23:49
ja sam sinoc sanjala da su mi na kursu tai ci-ja u sred Indonezije :roll:,saopstili kako su mi pobili i izmasakrirali sve u porodici!!!!!!!!! :shock :shocka
ali dobro drustvo rece da sam im produzila zivot!! :)



Не знам за Индонезију, али ова борилачка вештина је Данчова ужа специјалност :K
Најбоље њега да питаш :siza:

e,draga moja!!!
u mom snu tai ci je imao veze sa sredingerovom jednacinom,feng suijem i hortikulturom...pa ti vidi....a ucitelj nam je bio srednjevekovni vitez sa mobilnim telefonom,koji nosi stetoskop oko vrata i ima kikice???? :shock :shock
ne verujem da bi Dancho nesto tu pomogao,sem da  :run od ovakve price!!!! :> :> :>

dancho


tarantulica

Sanjala sam da sam postala moderator za kolokvijume....
Da po ceo dan trchim uz i niz stepenice u kulama A i B i da pokushavam da saznam kad je koji kolokvijum....
I onda mi neko javi da postoji i kula C i da se tamo nalazi oglasna tabla sa rasporedom svih kolokvijuma....
A ja ne mogu da nadjem kulu C...
I tako trchim ceo san i trazim je....

Sad sam umorna, a plashim se da zaspim.....  :shock

zabica

Quote from: tarantulica on 01-04-2007, 10:38:04
Sanjala sam da sam postala moderator za kolokvijume....
Da po ceo dan trchim uz i niz stepenice u kulama A i B i da pokushavam da saznam kad je koji kolokvijum....
I onda mi neko javi da postoji i kula C i da se tamo nalazi oglasna tabla sa rasporedom svih kolokvijuma....
A ja ne mogu da nadjem kulu C...
I tako trchim ceo san i trazim je....

Sad sam umorna, a plashim se da zaspim.....  :shock

:shock

uh kakav trip!

mada mi je prvi deo skroz poznat... samo da ne pocnem da sanjam ovo!
u zadnje vreme nista ne sanjam, ili se bar ne secam  :ball2:

Darker

Sanjao sam vanzemaljce, kao u Dan-u nezavisnosti...
I neku kiĀ¹urinu...
Crni se oblaci nadvili nad mnom(imunologija bljuje vatru:-D)

Al-Jasmina

Sanjala sam neki gigantski hotel, ali napusten i kako se sa grupom ljudi krijem od zakona u tom hotelu,
i kao smestili smo se u neku sobu i tu nas posluzuju roboti i androidi koji su radili umesto ljudi...i mi cekamo na nesto?

svasta...

Bred

ja sam opet polagao farmaceutsku[hemiju] omg :wall:  a005  :namcor

zabica

Quote from: Bred on 05-04-2007, 08:53:50
ja sam opet polagao farmaceutsku[hemiju] omg :wall:  a005  :namcor

i jesi li polozio?  :lol:

sta je sa ljudima sa farmacije, nesto nam ispira mozak  :K

Bred

bogami, preznojavao sam se. :hm ne saznadoh ishod :K

Al-Jasmina

...nesto lepo...i lepo je to za promenu :)

Masha

Sanjala sam da mi je golub uleteo u sobu i verovatno me je lepet njegovih krila probudio  :luda. Onda sam pocela da gledam da li je zaista neka pticica unutar mojja 4 zida.

shiky

Meni je jednom stvarno golub uleteo u sobu,i stvarno me je lepet njegovih krila probudio!Kako sam ja pocela da vristim!Al' ajd ja sto sam vristala,nego sto je vristao moj brat,koga sam ja vriskom probudila i koji nije kontao sta se desava :trfr:
A sto se tice snova nesto ih se ne secam u poslednje vreme...