Predsednièki izbori 2008- I i II krug

Started by darusaz, 12-12-2007, 17:44:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

 :> Brede i Dare ajde malo vopija i :)-a
da ne zapevam onu ko se bije taj se voli  :)):

Elem,
Velja me podseca na Marijanovica nekad...

darusaz

Јас, па и треба да се волу бре! Нећемо да се свађамо ван политичких тема. У  то име још једно клипче. Чисто да вам покажем да су политика и медији једно, а када се светла погасе...  :wink:

[youtube=425,350]uJh_zapbdg4[/youtube]

Какве везе имају покојни чика Мирко и Веља?  :hmm Елем, мени је Веља "соу симпа" јер је тако сав непосредан.  :batina

Quote from: Al-Jasmina on 24-01-2008, 13:51:10
:> Brede i Dare ajde malo vopija i :)-a
da ne zapevam onu ko se bije taj se voli  :)):

Elem,
Velja me podseca na Marijanovica nekad...


Bred

da, Selja nema dlake na jeziku.  :K
a i samokontrola mu nije jaca strana.  :K

peho_atropin

Srpske tradicionalne osobine!"Iz naroda,za narod(u paketu)"

darusaz

ТВ дуел највероватније у среду 30. јануара



Телевизијски дуел председничких кандидата Српске радикалне странке и Демократске странке Томислава Николића и Бориса Тадића највероватније ће бити одржан у среду, 30. јануара, на Радио- телевизији Србије.

Да ће ТВ дуел два председничких кандидата СРС и ДС бити одржан у среду, дан пре почетка изборне тишине, потврђено је Тањугу у изборним штабовима двојице кандидата и у РТС.

Изборна тишина пред други круг почеће 31. јануара у поноћ и трајаће до 3. фебруара у 20 сати, када се биралишта затварају.

Извор: "БЛИЦ"

Bred


Pedja

Ал ће емисија да се отргне контроли  :> :> :>

Ayrton Senna

Sve zavisi ko æe biti voditelj. Ako daju Oliveri Kovaèeviæ da vodi (mada mislim da trenutno nije u zemlji) emisiju, biæe kandidati pod kontrolom.

joe13

Mislim da ce emisija biti pod kontrolom i ako bude vodila Olivera Jovicevic(Upitnik) ili Milica Nedic(prosli put je njoj pripala ta 'cast')

Pedja

А најбоља ми она на пинку што води политичку емисију.Она седи само да би рекла идемо на рекламе и добро вече.Док се њени гости уједају  :>  Глупача  :>

Darker

Ok, ne verujem da æe biti bitno drugaèije od pro¹log duela, jedino ne verujem da æe Nikoliæ poneti salatu, jer to ovih izbora nije aktuelno-nema kariæa :K

Pedja

Хаха,сад сам видео овај клип са Тадићем и радикалима  :>  Ја ћу да победим.Не ми ћемо.Не ја ћу!  :>

darusaz

Други круг председничких избора одржаће се 3. фебруара 2008. године.

Кандидати са највише освојених гласова у првом кругу, учествују у овом другом.  .blah. Логично.  :wink:

Елем у односу на кампању у првом кругу, обојица имају другачије слогане. Изволте па гледајте.

1. Николић Томислав - Свим срцем Србија
(http://usera.imagecave.com/petarpetrovic/Izbori2008/SvimSrcemSrbija.jpg)

2. Тадић Борис - Да освојимо Европу заједно!
(http://usera.imagecave.com/petarpetrovic/Izbori2008/DaOsvojimoEvropuZajedno.jpg)

Такође, обавештења ради, данас је почело штампање изборних материјала за 2. круг.

dirigent

     Mislim da duel ne treba da bude da se postavljaju unapred pripremljena pitanja kandidatima , vec da oni medjusobno polemisu i iznose argumente. Treba ih ograniciti da ne pluju jedni druge i iznose prljav ves , vec da se koncentrisu na pitanja politickog programa.

Roben

Toma mi se mnogo nesto profinio, najzad je skontao da je to prava stvar  :pljes:
Nego bice gusto do kraja i ne bih se iznenadio da Toma pobedi. Vucic je plakao na zavrsnoj konvenciji, sta li ce tek da radi ako Toma pobedi  :hmm