Predsednièki izbori 2008- I i II krug

Started by darusaz, 12-12-2007, 17:44:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Darker

Daj Bo¾e da ne pristane ni a Ko¹tunjavska uslovljavanja a da njegovi glasaèi takoðe podr¾e nekoga na putu ka evropi :cvet

shumshi

Kostunjavi ga (Borisa) nije podrzao!  :ziveli

:Bog :Bog :Bog

Vampire 666

Muzej savremene umetnosti Vojvodine odbacio je optužbe SRS-a da izložbom prištinskih umetnika veliča "albanski terorizam".

Srpska radikalna stranka je u plaćenom terminu na pojedinim televizijama emitovala spot u kome je prikazana slika Adema Jašarija sa izložbe "Odstupanja" i u kojem se tvrdi da se na taj način "veličaju zlodela albanskih terorista". Muzej savremene umetnosti Vojvodine saopštio je da je SRS Jašarijevu sliku u potpunosti izvukla iz umetničkog konteksta "za potrebe prljave političke kampanje".

lijepa bosanka

 
QuoteA kampanja demokrata gde podsecaju na 90-te je prilicno otuzna. Nacelno je tacno sto oni inputiraju, ali ta patetika kod mene nece proci jer su ovo izbori 2008. godine , a ne neka tamo `93.

Upravo tako!!
Ako budemo gledali u pro¹lost,malo æe nam ostati vremena da planiramo i gradimo buduænost!!!

Iskreno mi je drago ¹to je sve vi¹e ljudi primijetilo lo¹u(prljavu!) kampanju DS-a!! :happy:
A o tome opsedanju,zvanju na kuæne brojeve...nemam reèi!!! :pst

Darker

Tadic odbio ucenjivanje Koshtunice!!!
Koshtunica nije podrzao ni jednog kandidata!
Izadji i BORI SE,u ovoj Srbiji nema mesta za jednog od vas!
Samo junachki,pa sa shtitom ili na njemu!

Masha

Quote from: lijepa bosankaA o tome opsedanju,zvanju na kuæne brojeve...nemam reèi!!!
Ne brini, lijepa, nisu ni ovi tvoji ostali duzni  :wink:

Sole

ovaj duel je klasican  :OFF:   :116:
sa jedne strane  :wall:
"gospodine bivsi predsednice..."  :face:  :bljak:

philoserbiana


maruska!

Jeste dosadan,ali ono sto je dobro je da Tadic izgleda zaista smireno,i mnogo bolje nego tokom citave kampanje..barem meni..

Delovali su nervozno,i kampanja radikala je mnoogo bolja,ali ne vredi im nista..
Nemaju ljudi toliko kratko pamcenje,barem vecina nema..

I ja sam sad prilicno uverena da radikali nece doci na vlast.. :happy:
:21:

AquArius

Ovaj duel je silovanje inteligencije..

Vampire 666

Ovaj Nikolic bi zbog offtopica bio banovan od strane moderatora FF da je kojim slucajem ucesnik neke diskusije...

Iskreno, Nikolic je tezak gubitnik ovog tv duela (a bice i izbora) i prilicno je upropastio, moram priznati, solidnu kampanju SRS-a...

lijepa bosanka

#326
Ne gledam...imam preèa posla!! :help:

Ali èujem pokoju,jer brat gleda!!  :stid:

свим срцем smo uz tebe!! :pljes:

darusaz

Svim srcem uz buduceg predsednika Srbije, nego sta!

Wlada


Sole

Quote from: AquArius on 30-01-2008, 21:37:18
Ovaj duel je silovanje inteligencije..
htedoh ovo da napisem, ali me je bilo sramota  :stid:
najpametnija stvar koju sam cula veceras je bila:"radikali ne mogu da promene svoju politiku time sto ce promeniti reci kojima se obracaju gradjanima, vec da ce to delima pokazati..."  :pljes:
pobednik duela (mada se trazio nije...) je ocigledan  :pljes: :happy:
samo da sve bude kako valja u nedelju  :pljes: :pljes: :pljes:
:~ :Bog :~