Predsednièki izbori 2008- I i II krug

Started by darusaz, 12-12-2007, 17:44:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Wlada

У овој теми је до сада активно учествовало 54 члана форума!

Редослед појављивања:
1.darusaz
2.Roben
3.Wlada
4.anaj
5.Ayrton Senna
6.Duke
7.Bred
8.tarantulica
9._d.0.t_
10.lycos
11.Pedja
12.Darker
13.dirigent
14.Adonis_Vernalis
15.peho_atropin
16.wolfeitzckie
17.pop
18.Girl
19.Vampire 666
20.Weishaupt
21.Masha
22.stef
23.willie the scot
24.maruska!
25.alexica
26.Wiseguy
27.vucko81
28.Zizapharm
29.joe13
30.Bla_bla_blaaa
31.Al-Jasmina
32.philoserbiana
33.lijepa bosanka
34.shumshi
35.ares
36.Bojana 153
37.Enea
38.chillgirl
39.makica
40.pig_am_am
41.bibi
42.rodiæ
43.mandzoo
44.biwi
45.whatever
46.endi
47.dissolved girl
48.Maslacak
49.*
50.BK
51.Sole
52.AquArius
53.Ice
54.Phenomenon


Darker

Znachi,Tadic je obrisao tepih Tomom sinoc...
Najsmeshnije mi je bilo kad je Toma krenuo da fura prichu kako je Srbija most izmedju EU i Rusije,a Tadija pre 3 dana sproveo RUSKI gasovod ka Evropi :siza:
Bolje da je Toma malo razmislio shta da pricha,pa i napisao,nego da se sramoti pred svetom.
Mukica :K

Bred

Dozvoli, a cime se on to sramoti??  :wall:
Covek je rekao samo da on zeli da Srbija bude most izmedju Evrope i Rusije a ako cemo da zbrajamo Toma je potpisao sporazum o bezcarinskom rezimu sa Rusijom.
And?
:nonono:

Darker

Lupa gluposti,jer ne moze da uradi neshto SHTO JE VEC URADJENO!A da,on bi da rushi pa da pravi opet,zaboravih destruktivni potencijal vadikava...
E ok je,naravno da necete da pljujete vasheg kandida(ta)albikans :siza:(uchim mikrobe,jbg),ali realno-Tadija je odgovarao na pitanja i konkretno odgovarao,a Toma je pljuvao Tadiju.Shto je ok taktika.ZA VECHITU OPOZICIJU! :wink:
A zao mi Tomketa,bash se primio na pobedu... :K

Bred

A sta je to uradjeno D?
Srbija je vec sad most izmedju Rusije i EU?
Ne bih rekao.

Tadija je bio dobro pripremljen, kao da je tekst naucio napamet i kao da se obracao samo svojim glasacima za razliku od Tome. I apsolutno nista novo nije rekao.
:wink:

vucko81

Тадија на сваким изборима исто обећава па после ништа не уради, све су то лажови  :batina

Bred

ma, samo da iskopam sta je Tadija obecavao pre 5 god pa cu prekopirati ovde.  :K

Darker

Gasovod! :wink:
Brede,nemoj se ljutish,niste vi krivi shto je Groba sinoc bio smeshan :wink:
Mislim,to je najpozitivnije shto je do sad uradio-uveseljavao narod!
A jeste klovn,hihihi :K
Jedino mi je smeshniji Vuchic kad je strashno uvredjen, pa samo shto ne zaplache :siza:

Bred

Auuu, gasovod je potpisan tek pre neki dan, ako je to cekao 5 godina, onda nemam reci...  :wall:
Sta je sklopljeno tj potpisano , za koju kintu, uz koje uslove to ce vreme pokazati i tek tad cemo moci da kazemo da li je to dobro ili ne.

A meni je jedini sinoc smesan bio Tadija sa textom naucenim napamet kao da smo na nekom predavanju ili da smo dosli na ispiranje mozga , da nam proturi jos koju rec kako je u evropi ultra, mega, giga i slicne  :bljak:

:K :K :K

peho_atropin

Jeste li culi ovo:
-U nedelju 3.februara,pod pokroviteljstvom Demokratske stranke bice odrzana igra pod nazivom:
"Sakrij babi i dedi licnu kartu"-pozivaju se svi malisani da ucestvuju i da kroz igru i druzenje doprinesu novim evropskim perspektivama! :K :K :K

Darker

Hahahaha,kraljevi! :Bog
Samo nije fora Poljacima da maznjavaju fazon...

Bred

 .blah.
ja dobih ovaj sms:
Bog ce ti se javit prijatelju,kad ustanes treceg u nedelju, ako zelis zemlju cvrstu. pomoli se casnom krstu, i ne glasaj za tudjina, no za naseg domacina! Tudjina je bilo dosta od Srbije sta nam osta, no razmisli s familijom, prijateljem i komsijom da li ima iko bolji po narodnoj da je volji i svima je nama zelja da imamo graditelja ko u doba Nemanjica, setno glasaj NIkolica pa poruku ti produzi, Tomislava zaokruzi.

--
:wall: :K


Vampire 666

Ove cirkularne poruke (sms ili mail) su prilicno primitivne s koje god strane da dolaze i ko god da ih plasira...na kraju krajeva, s obzirom da i Tomu i Tadica podrzava visemilionska masa, to je ipak odraz (ne)kulture svih zajedno...nazalost...

Sole

Quote from: Darker on 31-01-2008, 15:20:16

Brede,nemoj se ljutish,niste vi krivi shto je Groba sinoc bio smeshan :wink:
Mislim,to je najpozitivnije shto je do sad uradio-uveseljavao narod!
A jeste klovn,hihihi :K
Jedino mi je smeshniji Vuchic kad je strashno uvredjen, pa samo shto ne zaplache :siza:
:siza: :siza: :siza:
auuu majko, pa kad se sav zacrveni i puci usta  :116: :116:
[off]necu vise[/off]  :ninja:
[off]nije lepo smejati se tudjoj nesreci[/off]   :ninja: :>

BK

Auuu, kako se ova tema mnozi......
Bitno je da se mi ili narod svadja a da oni na vlasti zgrcu lovu....
Mi pravimo razdor a oni prave sebi lovu....
A ne mislim to samo za ove koji su jos na vlasti, to ce biti tako i sa onima sto dodju (koji god bili)...a sta cemo mi sa NAMA?
Lepo je neko rekao :Mi nemamo dobru vlast, ali nemamo dobru ni opoziciju. Svi hoce samo lovu! Tek treba da se rodi neko ko ce doci na vlast i nesto promeniti!
Ne valjaju ni jedni...i koga onda izabrati?