Predsednièki izbori 2008- I i II krug

Started by darusaz, 12-12-2007, 17:44:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Bred

zbog ovoga sam mrzeo blic. tolika pristrasnost a busaju se u grudi da su demokratski medij!  :batina :bljak:
ma malo morgen!  :wall:

_d.0.t_

Quote from: 'stef'Sarkoziju su roditelji Madjari, to ga ne sprecava da bude jedan od najboljih predsenika u istoriji, i on se izjasnjava kao Francuz, i poceo je da cisti Francusku od Arapa, sto nijedan pravi Francuz nije smeo pre njega...W misli o tome...

ajd' opet...

mi smo zbog toga bombardovani.


stef

#47
 DOT, moj post je bio vezan za to sto je W pricao o tome da Tadic iz moralnih razloga ne bi trebao da se kandiduje, zato sto je nekom njegovom logikom "rezervni" Crnogorac.
A Sarkozi nije bio predsednik u vreme bombardovanja...mada mislim da je to druga tema, a i ne znam da li se razumemo

_d.0.t_

nisi...

Miloshevicj je zbog chishcjenja Kosova zaradio bombardovanje, a Sarkozi cje zbog chishcjenja Francuske dobiti aplauz... tako nekako.

Masha

Quote from: Bred on 11-01-2008, 21:52:27
zbog ovoga sam mrzeo blic. tolika pristrasnost a busaju se u grudi da su demokratski medij!  :batina :bljak:
ma malo morgen!  :wall:
Uvek su tu Press ili Kurir  :K

Bred

#50
oni se bar nikad nisu ku*cili da su demokratski.  :wink:

--

(http://img518.nono9.us/my.php?image=dsc00022ej7.jpg)
made by kolega darusaz  :wink: :K

Darker

Zbog tebe bih oplaèkao banku! Sve bezvrijedne dinare! Pa neka me uhvate i slome, kad volim bezakonje...
Ljubav je zakon! Najjaèi od svih! Ljubav je zakon! Koji pobjeðuje...Ljubav je zakon, jedini! Ljubav ljubav...


Nego, ste èuli ¹to je Marjan Ristièeviæ obustavio kampanju po¹to su on i voditelj StudiaB Predrag Sarapa, popili batine u Irish pub-u?

Po njihovoj prièi, policija je organizovala hajku, po¹to nije zaustavila 20-ak obesnih mladiæa koji su ih napali oko 2 ujutru.
Po verziji policije, njih dvojica u vidno alkoholisanom stanju su izazivali i pravili frku :K
Ja èekam info iz prve ruke :1

willie the scot

tadic je crnogorac i vladace dovijeka i j****e vas u mozak. :K

zivio boris i crnogorska banda bezrepa. :ziveli


darusaz

 :pljes: :K

Ау чоче, нијеси ли ти неки рођак са Марком Миљановим?  :wink:

Quote from: willie the scot on 13-01-2008, 01:44:12
tadic je crnogorac i vladace dovijeka i j****e vas u mozak. :K

zivio boris i crnogorska banda bezrepa. :ziveli



Darker

 :OFF:

Vratimo se temi o politièkim izborima :wink:

Bred

LDP= Lezbejke Pederi Drogerasi
LDP= Legalizujmo Droge Potpuno  :K

maruska!

Nadam se da si se salio Brede, :shock ..tebe radi...
:shock

Bred

to su postapalice koje kruze gradom, ja ih samo napisah ovde  :wink: :K

alexica

Quote from: maruska! on 13-01-2008, 15:54:39
Nadam se da si se salio Brede, :shock ..tebe radi...
:shock

zasto njega radi?
lepo je Bora napisao pesmicu, ne prozivajuci nikoga  :K pa ko se osetio prozvanim osetio se :>

Darker

Ok, prekinite vi¹e sa ¹mrkanjem i kakanjem ove teme. Za svoje liène frustracije ¾ivotom i delom Èedomira Jovanoviæa imate sijaset tema te izvolite nu¾du obavljati u njima

Je l' gledao neko Utisak Nedelje sinoæ? Reko¹e li ¹ta pametno Toma i Tadija?