Predsednièki izbori 2008- I i II krug

Started by darusaz, 12-12-2007, 17:44:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Darker

Mi sve vreme imamo predizbornu ¹utnju, samo prièamo kafanske prièe :wink:

Elem, alexice, molio bih te da ne citira¹ citate jer je to protivno pravilima foruma :cvet

Dobra je ova anketa, ali na¾alost-Press-ova je :K

Mira Banjac. Gledao sam. podr¾avam, za svaku pohvalu :pljes: Ko je skapirao poentu metafore-skapirao je. Ko nije-ne vredi da mu se obja¹njava.

Ds napali radikale, radikali napali ds, kuku, sve mi ne¹to ¾ao...

Girl

Jos dugo cemo cekati na objektivno prikazivanje stvarnosti i na generalno splascivanje uticaja medija.
I ovim nazovi istrazivanjima utice se na volju biraca, pa makar samo na njihovu svest i za stvaranje opste atmosfere.
FUJ, kakvih sve imamo novina!

Biraj razumom!

:wink:

Bred

D, ti si protiv bilo kog elitizma a podrzavas Mirin stav da su dsovci gradjani prvog reda???
Prilicno selektivna pristup. :nene:

Sto znaci da nemas neki ozbiljan kriterijum kada se odlucujes za neku opciju, sto mi uoste nije cudno.

Takodje me iznenadjuje sto se brinete kakav uzor Ceca, Jeca, Seka & co predstavljaju mladima a ne pitate se kakav im je uzor tek Smrk? Samo da podsetim da se dan danas ne zna od cega doticni zivi.
Gledam neko vece snimak sa konfencije LDPa i novinari su pitali ljude zasto bas Cedu podrzavaju i svi su oni odgovarali sa-pa eto, mlad je.  :wall: To i jeste jedini kvalitet koji doticni poseduje  :K

darusaz

У циљу информисања свих корисника форума, а по већ претходном договору са Бредом, у овом посту можете да видите све председничке кандидате.

1. слоган: "Свим срцем"
НИКОЛИЋ Томислав, кога је предложила Српска радикална странка

2. слоган: "Снага југа"
ДОБРИЧАНИН mr.sci. Југослав, кога је предложила Реформистичка странка

3. слоган: "За јаку и стабилну Србију"
ТАДИЋ Борис, кога је предложила Демократска странка

4. слоган: "Изабери Србију!"
ИЛИЋ mr.sci. Велимир, кога је преложила Нова Србија

5. слоган: "Za Srbiju u kojoj æe svima biti dobro"
ПАСТОР Иштван (Pásztor István), кога је предложила Мађарска коалиција на челу са Савезом војвођанских Мађара

6. слоган: "Не дам земљу за фотељу"
РИСТИЧЕВИЋ Маријан, кога су предложиле Народна сељачка странка и Уједињена сељачка странка

7. слоган: "®ivot je zakon"
ЈОВАНОВИЋ Чедомир, кога је предложила Либерално демократска партија

8. слоган: "Дела говоре"
МРКОЊИЋ Милутин, кога је предложила Социјалистичка партија Србије

9. слоган: "Породица је снага Србије"
КАРИЋ Миланка, коју је предложио Покрет снага Србије - Богољуб Карић

Такође, овом приликом Вас подсећам да се 9. избори за Председника Републике Србије, које је расписао Председник Народне скупштине dr.med. Оливер Дулић, одржавају у недељу 20. јануара 2008. године. Бирачка места ће бити отворена од 7 до 20 часова. Да бисте искористили Ваше бирачко право, неопходна Вам је важећа лична карта или пасош издат од надлежних органа Републике Србије.

Al-Jasmina

Ishtvan ima najjaci slogan 
:pljes: :pljes: :pljes: :pljes:
:116:

Pokolebana sam :trfr:  :>

Bred

ne, ne isthvana mi ne pominji, delimicno sam ga gledao kad je gostovao na b92, smucio mi se kada su rekli da je opstina Senta valjda zabranila ili se usprotivila planu da se deportovani Romi iz Nemacke[inicijalno sa Kosova] vrate tu jer bi to narusilo etnicki sastav tamosnjeg stanovnistva  :wall: :wall:

Darker

Quote from: Bred on 18-01-2008, 14:09:34
D, ti si protiv bilo kog elitizma a podrzavas Mirin stav da su dsovci gradjani prvog reda???
Prilicno selektivna pristup. :nene:

Sto znaci da nemas neki ozbiljan kriterijum kada se odlucujes za neku opciju, sto mi uoste nije cudno.

Takodje me iznenadjuje sto se brinete kakav uzor Ceca, Jeca, Seka & co predstavljaju mladima a ne pitate se kakav im je uzor tek Smrk? Samo da podsetim da se dan danas ne zna od cega doticni zivi.
Gledam neko vece snimak sa konfencije LDPa i novinari su pitali ljude zasto bas Cedu podrzavaju i svi su oni odgovarali sa-pa eto, mlad je.  :wall: To i jeste jedini kvalitet koji doticni poseduje  :K
Selektivna, nego ¹ta. Milsim, pristup :K
Odo' sad da ¹mrèem èedine ostatke .blah. :ninja:

Nego... Ko su zaboga I¹tvan Pa¹tor i Jugoslav Dobrièanin i ¹ta oni hoæe?
:K
A za Marjana sam vam prièao...

darusaz

Д, па они су председнички кандидати. А када порастем - бићу Председник. Мислим да им је то жеља.  :>

Ако овде има колегиница или колега из Ниша, можда би могли да нас просветле око магистра Добричанина, јербо реформистичка странка делује да територији тог града.  :wink:

Quote from: Darker on 18-01-2008, 21:13:49

Nego... Ko su zaboga I¹tvan Pa¹tor i Jugoslav Dobrièanin i ¹ta oni hoæe?
:K
A za Marjana sam vam prièao...

Pedja

слоган: "Za Srbiju u kojoj æe svima biti dobro" --- Немо причаш  :hmm   :>

слоган: "Не дам земљу за фотељу"  --- Довољно је рећи мАријан ристичевић. Сећам се неке емисије кад га је водитељ питао нека питања из опште културе,а он полудео јер није знао  :> :> :>
Мислим гледајте спот [youtube=425,350]PDzpZ_hrEns[/youtube] 

слоган: "®ivot je zakon" - -- Браво Чедо...Дрога је закон     :>

слоган: "Дела говоре" --- Наш друг!  :>  Њихова дела су одавно проговорила  :roll:

Darker

E, kad si veæ u fazonu sa spotom:

[youtube=425,350]e0QVYcFL_lo&feature=related[/youtube]

Ko æe kome da popu¹i :116: :116: :siza: :siza: :siza:

Bred

Kazu da cemo prve rezultate znati oko 20h  :wink:

darusaz

Quote from: Bred on 20-01-2008, 18:26:34
Kazu da cemo prve rezultate znati oko 20h  :wink:

А којим то методом? Биралишта се затварају у 20 часова.  .blah. Но ајде видећемо. Оно што је сигурно да је тзв. излазност изнад 50%

Bred

I ja se to pitam  :K
verovatno ce to biti predvidjanja tj ocekivanja  :wink:

pop

Kako stvari stoje, rezultat ce biti Nikolic oko 39%, Tadic oko 35%, Velja oko 8%, Mrkonjic 6,5%, Jovanovic 5,5%, Pastor 2%.  Pretpostavljam da ce greska biti u 1 do 2% u odnosu na ovo sto sam napisao.

Najvece iznenadjenje za mene je ogromna izlaznost (preko 60%) i to sto su se prvi favoriti toliko mnogo izdvojili od ostalih. Razlika od 4% izmedju Tome i Borisa je ocekivana, dok se moze reci da je malo iznenadjenje to sto je Mrka ispred Chede za oko 1%, iako su po anketama bili izjednaceni.

to be continued...  :K

vucko81