Predsednièki izbori 2008- I i II krug

Started by darusaz, 12-12-2007, 17:44:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Bred

#240
na nekoliko  Tadicevih bilborda na nbgu je dolepljeno "glavu za kosovo" ili tako nesto a na jednom cak pise i ispod imena Borisa Tadica - pi*ka  :K

Masha

Quote from: Bred on 27-01-2008, 21:51:55
na nekoliko  Tadicevih bilborda na nbgu je dolepljeno "glavu za kosovo" ili tako nesto a na jednom cak pise i ispod imena Borisa Tadica - pi*cka  :K
E, ovo se zove kreativnost  :K. Hvala ti sto si svoje odusevljenje podelio sa nama  :smekerica:

shumshi


Darker

pi*cka je lepa reè. Kao i rad*ikal :K

Elem, realno-mislim da æe da Tadija da pukne. ¹to bi èak bilo ok da se desi. KAd osetimo ¹ta znaèi radikal na vlasti-mo¾da æe to konaèno biti kljuèni momenat za konaèno zbijanje redova demokrata jednom za svagda. kao i brisanje one ljige od Ko¹tunice jednom zauvek puc
A pogotvu ako znamo da je relativno bezopasno imati vlast predsednika :cvet
Takoðe, eto predivnog izgovora zapadu da nam otme Ksovo, te nas taj kancer neæe vi¹e gu¹iti i metastazirati...
A ja odok u red za akcije, pa za paso¹-de¾elo-eve me, a vi u¾ivajte u vlasti kakvu ste birali :wave:

tarantulica

Nije ni malo bezopasno imati vlast predsednika...  :nonono:

Darker

Pa i jeste, sa obzirom na to da je sva izvr¹na vlast u rukama vlade :cvet
Mada, pazi, predsednik upravlja vojskom :hmm
Auuuuuuuuu :run

Kad palimo? :run

whatever

[off]Ја рачунам да су они намерно срачунали да нове пасоше дају од марта. Чекају да виде шта ће да се деси, и онда одеш ти лепо по свој пасош, канда оно, `Види овог малог што би да нам утекне! Е нећеш вала!` и ништа од пасоша[/off]  :run  :K

shumshi

A jeste li culi da je Vucic rekao kako ce Tomislav kada pobedi da izvrsi bolju privatizaciji  :shock pa ce se dobijati vise para od akcija?
ma da, Toma kada doce na vlast ce da nam predaje na fakultetu, da poradja zene, ma sve!  :>

Bred

Quote from: Darker on 27-01-2008, 23:21:12
pi*cka je lepa reè. Kao i rad*ikal :K

Elem, realno-mislim da æe da Tadija da pukne. ¹to bi èak bilo ok da se desi. KAd osetimo ¹ta znaèi radikal na vlasti-mo¾da æe to konaèno biti kljuèni momenat za konaèno zbijanje redova demokrata jednom za svagda. kao i brisanje one ljige od Ko¹tunice jednom zauvek puc
A pogotvu ako znamo da je relativno bezopasno imati vlast predsednika :cvet
Takoðe, eto predivnog izgovora zapadu da nam otme Ksovo, te nas taj kancer neæe vi¹e gu¹iti i metastazirati...
A ja odok u red za akcije, pa za paso¹-de¾elo-eve me, a vi u¾ivajte u vlasti kakvu ste birali :wave:
hahahhahahahahhaha, ispravio sam bezobraznu rec  :K :K
D, bice nesto od tebe.  :K
Daj Boze da Tadija pukne i da jednom vidimo kakav ce Toma biti u praksi kao predsednik vadikal.  :K :K :K O0 O0
A KiM nam nece uzeti ako Tadija ostane?!?!  :wall: :wall: :wall:.
ccc.
Da vidimo i to cudo.

endi

Primetila sam da èesto pojedini porede KiM i kancer, npr. “...te nas taj kancer neæe vi¹e gu¹iti i metastazirati”.
Kancer se danas manje ili vi¹e uspe¹no leèi hirurgijom (ukoliko je moguæe), citostaticima i zraèenjem. Najuspe¹nije leèenje se posti¾e kombinacijom sva tri i NE govori se o IZLEÈENJU veæ o PE®IVLJAVANJU!!!
Pitanje je vremena kada æe zaostale æelije poèeti da se dele nekontrolisano.
Znaèi, hirurgijom æemo samo primiriti bolest, ali je neæemo izleèiti jer se ona veæ pro¹irila i pustila svoje nastavke.
SAÈUVATI je re¹enje!

Bred


Wlada

Ма нама ће Тома да сачува Косово и Метохију, ко што је сачувао Крајину, Српску,Карловац,Карлобаг,Вуковар...

Bred

Wlado, mojne budes zlonameran, Toma tad nije bio na vlasti, cisto da se zna.  :wink:

Wlada

Није био на власти, али је "бранио" Србе. Не дај Боже да нас опет брани!

Уосталом ми смо покушали да докажемо како наша власт није ратовала у Хрватској и Босни, већ кривицу набацујемо на тамошње Србе.

Хвала Богу што није био на власти,данас бисмо плаћали ратну одштету свим бившим републикама.

vucko81

Pa ako cemo tako onda bi i oni placali odstetu Srbima za sve poruseno opljackano....