Predsednièki izbori 2008- I i II krug

Started by darusaz, 12-12-2007, 17:44:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Quote from: Wiseguy on 03-02-2008, 22:21:09
i na tome sto ce, dragi nam ljigavi gospodin Kostunica, biti na politickoj sceni ove zemlje smanjen gotovo do nepostojanja.

Mislim da mi je ovo najdra¾a stvar u celoj prièi :>

wolfeitzckie

meni je bezveze sto se snenokla nije zahvalio goldiju i roni sajzu...

Girl

#512
Kostunica nece biti to sto jeste ako ne smisli nesto sto bi ga zadrzalo jos na tom omiljenom mu mestu, a ni Tadic nece biti to sto je bio do sad ako ne dopusti da Kostunica opet drzi sve konce.

ali mozda... ko bi ga znao....
mozda stvarno...

the times they're a changing

AnaCrvena

i meni je najdraze sto je kostunica konacno najveci gubitnik!!!konacno se izgubio u moru svojih igrica i vaganja...da se ja pitam,on ne bi smeo da 'pregazi' ni cenzus.
a tadiji cestitke.

Bred

Quote from: Vampire 666 on 03-02-2008, 22:18:39
Quote from: Bred on 03-02-2008, 22:11:27
Moja subjektivna procena jeste da su vojvodjani a pre svega nacionalne manjine donele Tadicu pobedu jer su ih dobro zaplazili radikalima.
Posto nisi nacionalna manjina, tvoja subjektivna procena je apsolutno promasena.

i to ima kakve veze?
Rekoh da cemo sacekati detaljnije statistike pa cemo komentarisati pa eventualno tad MOZES da pomislis da je moja SUBJEKTIVNA procena pogresna.  :wink:

Sole

sad kad treba da sam u Bg-u, nisam...  a005 :>
cestitke coveku u koga imam poptuno poverenje i nadam se da ce ga opravdati  :cvet
tako sam  :happy: :happy: :happy: :~ :~ :~
samo da nam bude bolje i da se svi trudimo zajedno  :a
za Kostunicu nemam komentar sem  :bljak:  samo neka  :run
[off]vratiti ga na jedva 5% , AnaCrvena[/off] :cvet
:ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli

Maslacak

Ne treba manjine niko da zapla¹uje.
SRS je javno i eksplicitno nacionalistièka stranka. Sam si naveo jaèanje nacionalne svesti u svojim taèkama.
Manjine ne glasaju za nacionalistièke stranke, iz krajnje oèiglednih razloga.
A osim toga, bilo je - znaju.
Razum, ne strah :wink:

Vampire 666

Quote from: Bred on 03-02-2008, 22:37:51
Quote from: Vampire 666 on 03-02-2008, 22:18:39
Quote from: Bred on 03-02-2008, 22:11:27
Moja subjektivna procena jeste da su vojvodjani a pre svega nacionalne manjine donele Tadicu pobedu jer su ih dobro zaplazili radikalima.
Posto nisi nacionalna manjina, tvoja subjektivna procena je apsolutno promasena.

i to ima kakve veze?
Rekoh da cemo sacekati detaljnije statistike pa cemo komentarisati pa eventualno tad MOZES da pomislis da je moja SUBJEKTIVNA procena pogresna.  :wink:
Pa ima veze zato sto polazis od teze da bi nacionalne manjine glasale za radikale, ali ih , eto, neko plasi i da zbog toga glasaju za ds...Kao neko ko je pripadnik jedne naconalne manjine i kao neko ko prati , pre svega politicku situaciju na lokalnom nivou, objektivno tvrdim da pri politickom izboru nacionalna pripadnost nema skoro nikakvog uticaja kod Vlaha, Rumuna, Cigana i Bugara i prem atome glupo je tvrditi da je Boris Tadić dobio izbore time što je neko zastrašivao nacionalne manjine...a takodje mirise i na stavljanje nacionalnih majina nize od Srba na nekoj hijerarhijskoj lestvici.
Na kraju krajeva svi smo gradjani Republike Srbije i ne vidim zasto bi se u ovom trenutku uopste postavljalo pitanje za koga su i pre svega ZBOG ČEGA nacionalne manjine glasale za nekog od kandidata...

Bred

Ne, ja rekoh da samo na osnovu najvece izlaznosti u Vojvodini, po regionima, mmogu pretpostaviti da je to donelo Tadicu pobedu jer je u centralnoj Srbiji pobedio Toma.
Rekao sam samo to i nista vise.  :wink:

Maslacak, ne razum nego ipak STRAH.  :wink:

Vampire 666

nacional-šovinizam ulazi na mala vrata...treba uvek biti obazriv...btw tvoju poruku će svako ko nije srpske nacionalnosti shvatiti u smislu da je glas pripadnika nacionalne manjine manje vredan nego srpski glas (cak je i meni koji nisam opterecen 'bojom krvi' to prvo proletelo kroz glavu)

Phenomenon

Није само Тадић однео победу у Војводини, већ и у Београду и свим већим градовима у Србији, тако да је апсурдно причати да су националне мањине донеле победе Тадићу.

Girl

#521
Nije bas da je APSURDNO reci da su nacionalne manjine donele pobedu Tadicu, mislim da su one u velikoj vecini glasale za njega, iz Vampovih pomenutih razloga, i time DOPRINELE pobedi demokratskog kandidata.
:wink:

wolfeitzckie

Quote from: Phenomenon on 03-02-2008, 23:06:40
Није само Тадић однео победу у Војводини, већ и у Београду и свим већим градовима у Србији, тако да је апсурдно причати да су националне мањине донеле победе Тадићу.

не само да је апсурдно него је и шовинистички, како је правилно приметио вампир. а сваки шовинизам јесте увек апсурдан.

Maslacak

Quote from: Bred on 03-02-2008, 22:54:14
Maslacak, ne razum nego ipak STRAH.  :wink:

Ok, onda RAZUMAN strah :>
Poenta je da nema veze sa samom ovom kampanjom i time da su "zapla¹ivani", veæ da je izbor logièan. A i nebitno je, svi smo jednaki i glas nam je jednako vredan, i svi glasamo za bolji ¾ivot U SRBIJI :happy:

marer_86

co'ek je pobedio ... to je bitno ... izbori su prosli potpuno fer i korektno bez skandala sto je jako bitno (radikali bi skupo naplatili bilo kakvu gresku) ... cini mi se da je sad najbitnije STA CE BITI DALJE... tj bas me zivo interesuje hoce li konacno odstraniti trulu kospicu