Decembarski rok? Cemu to sluzi, a uz to jos i ne radi...

Started by Adonis_Vernalis, 13-12-2007, 08:55:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kremenko

Quote from: katarina on 03-10-2008, 16:51:06
Ja se spremam kao da ga imam, pa ako ispale, lakse ce biti u januaru.
Tako i ja radim,pa ako nam pruze sansu,bice dobro,ako ne-nista.Barem necu imati za cim da zalim kao prosle godine.

aska

ja sam prosle godine polozila prakticni iz mikroba i fiziologiju u decembru i kao neko ko je po drugi put obnovio trecu godinu, to mi je mnogo znacilo.
ne znam sta je statistika pokazala ali znam dosta ljudi kojima bi taj rok i ove godine dobrodosao... meni sigurno bi :streber:

Bred


malavestica

hmmm... ja se nadam da ce roka biti, imam ga u planu i rasporedu...  :ohwell:
kad se nesto sazna zvanicno, pisite  :cvet

Becks

Da li neko zna kada je NNV?

Posto je NNV 20.1o. verovatno cemo tada znati za decembar. Na vreme kao i obicno..

Adonis_Vernalis

Ne bih da vas obeshrabrim, ali mi se cini da je na prosloj sednici NNV provejavao stav da je decembarski rok prosle kalendarske godine bio jednokratni ustupak, te da ga ove godine nece biti.

Oprezno se ogradjujem od iznosenja betonskog stava, jer zaista nisam siguran u to sta sam cuo.

Mozda ce se i ove godine ukazati realna potreba za organizovanjem decembarskog roka. A sve i da za njegovo postojanje saznate tek posle 20. oktobra, to vam ipak daje mesec-mesec ipo dana za spremanje necega. Sta je ko preneo. Ne kazem da je "just-in-time", ali nije ni prekasno. Ne verujem da biste za decembarski rok ispite spremali u avgustu. Pre ce biti da biste ih spremali u novembru.

bibi

Posto su prosle godine napravili ustupak zbog starijih studenata,sad neka ga naprave zbog nas,koji studiramo po Bolonji.Nije fer da prosle godine budu i decembarski i julski,a ove godine nijedan. :hm

Keleraba


philoserbiana


schonne

dajte ljudima ispitne rokove da pokazu svoje znanje, profesori i onako sede na fakultetu, sta ih kosta da organizuju ispit pa bez obzira kolika je izlaznost.
da samo jedan student polozi ispit u decembru i to je uspeh.

frckica-j

Potpuno sam saglasna!!! Hoæemo da svi uvedu decembarske rokove... Ale, ale, ale!!!

majakf

iam li nekih novosti vezane za decembarski rok?

malena

Meni je danas na faxu receno da na zalost nema decembarskog roka... :wall: :wall: :wall: :wall: A to mi je rekla Sonja tako da to smatram proverenom informaciom,a i asistent je na nekim vezbama to potvrdila...  :wall: :wall: :wall: :wall: :help2: :help2: :help2: :help2:

maki

ja molim nekoga od predstavnika godine da potvrde ovu informaciju,ukoliko je tacna..da sprecimo sirenje glasina medju studentima..hvala :cvet

sokobiv

Ljudi odgovorite...please,da znamo na cemu smo.