Veæina graðana Srbije za EU, a protiv NATO

Started by Bred, 13-12-2007, 13:38:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vucko81

Kad imamo u parlamentu izdajnika sto ne bi imali i ovako to je sad moda

Vampire 666

ако их не можеш победити придружи им се...управо је тај глупи инат 'сам против свих' још од косовске битке 1389 па до бомбардовања 1999 (ако један народ није нешто научио за 600 година тешко да ће икад и научити) спутавао Србију да постане нормална и озбиљна земља...

vucko81

Pa to je sve lepo znaci idemo na zakon copora svi u jednu gomilu.

Bred

Ne, konacno dodjosmo do pitanja-sta je patriotizam.
Moram da parafraziram Jugoslava Cosica koji kaze da je vrhunski patriotizam kada se trudim da obezbedim svojim gradjanima bolji standard?? :wall:
Ok je to i sve je to lepo ALI nije sve ni u standardu.
To me malo podseca na "beogradski" nacin rezonovanja koji zastupaju i cedonisti-vazno je da je samo MENI dobro. Sta cemo mi imati samo od standarada ako nam se drzava svede na beogradski pasaluk???  :wall: Sta sa standardom ljudi koji zive na KiM. Ili treba samo da vodimo racuna o standardu ljudi koji zive u "uzoj" Srbiji?  :nonono:

Darker

A izvini molim te, ako ne obezbedimo graðanima bolji standard, ¹to je negacija date parafraze, ¹ta je tu bolje???

I ko je rekao da je dobar standard samo za jedne? Da li stanovnici Kosova ili ¹ire srbije nisu graðani Srbije?

Ako nije sve u standardu, a u èemu je??? Objasni mi pliz?

©ta je vrhunski patriotizam? ©ta je uop¹te patriotizam?

Ajde da poðemo od suprotnog pojma-¹ta nije patriotizam? Za mene recimo nije patriotizam kad omoguæava¹ takvo stanje u zemlji da bi najvi¹e mladih posle studija ¾elelo da ode.

pig_am_am

valjala sam se od smeha kad mi je sestra ispricala...
u italiji sad najvise ne vole rumune.
zato sto im plate 1000 evra da se vrate u rumuniju,a onda se oni vrate,promene ime i prezime pa dodju po novog soma :>

sta bi bilo tek sa nama... :K

Bred

D poenta je i u jednom i u drugom, dakle balans.

Po nekoj logici, prioriteti se sami namecu-dakle prvo drzava a onda standard.

Naravno da je vazan standard Srba i na KiM ali ono u cemu je razlika izmedju nas ostalih i cedonsita jeste u tome sto bi on i zarad standarda i lagodnijeg zivota apsolutno sve trpeli pa i da im Siptari budu nadredjeni a strani vojnici upadaju u kuce kad god im se nakrivi.
:wink:
kapis?

Darker

Ja kapim, ali ti ne kapi¹ :plez

No, to je tvoje mi¹ljenje, i ja ga po¹tujem kao takvo :wink:

vucko81

Nema kuce bez temelja, tako ni standarda bez drzave

Darker

Ja ne vidim da mi sad imamo dr¾avu, a kakav-takav standard imamo :cvet

Bred

Drzavu imamo u formalno pravnom smislu.
To sto ti nemas takav utisak-to je tvoj problem.
:wink:

Darker

E vidi¹, moj problem nije uop¹te, jer sam ja èedonista/izdajnik itd. :ball2:
Problem je VA©, ¹to la¾ete sebe :wink:

P.S. Moj utisak je nebitan. Utisak sveta je bitan. Igrom sluèaja se podudaraju :K

Bred

Ne, ne samozavaramo se sto zelis da aludiras.  :wink:

Formalista sam po ovom pitanju. Na papiru je stanje takvo kakvo je a realnost znacajno surovija.  :ohwell: Dok formalno KiM ne dobije status i oznake drzave , za mene to nije drzava.  :wink:

I necemo vise o KiM i u ovoj temi !!!!  :F

Darker

hej, moramo, jer se nameæe mi¹ljenje da se postavlja izbor izmeðu Kosova i EU :wink: Mi kao furamo balans, neku sredinu, ali dokle? I ¹ta onda?

Bred

#44
e pa to vi, cedonisti [:K] furate ideju da ne moze i kosovo i eu sto nije tacno. u ovom trenutku. kad i ako nam postave takav uslov onda cemo videti sta cemo.  :wink: