Veæina graðana Srbije za EU, a protiv NATO

Started by Bred, 13-12-2007, 13:38:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Au bre. PA ne znam da li su te obavestili, èedonisti su izdajnici i samo proturaju ideje amera èiji smo starni plaæenici, a domaæi izdajnici.
Elem, poenta je da nismo "MI" to smislili, veæ da je to stav Evrope i sveta, koji se ¹apæe :wink:

Bred

E pa u tome i jeste problem sto "vi" automatski prihvatate i zastupate stavove EU i SAD kao JEDINO moguce sto je prosto smesno zbog sve nelogicnosti.  :wink:

Darker

To nije problem iz najmanje 2 razloga:
1. Zato ¹to hoæemo u Evropu. I prilagoðavamo sebe Evropi. NIKAKO obrnuto i nikakav drugi kompromis ili balans. Hoæemo u Evropu i taèka!
2. Zato ¹to nas, na¾alost, ima bar 6 puta manje od radikala, ili bar 20 puta manje od svih zajedno :wink:

Bred

Dakle, ajmo opet, u tome je RAZLLIKA i zbog toga vas je [hvala Bogu :K] tako malo.  :wink:
Nema bezuslovnog prihvatanja bilo  cega ako to na BILO KOJI nacin steti drzavnim interesima.  :wink:

Darker

To je za diskusiju. Koja prevazilazi ovu temu :cvet
A ¹to se tièe veæine graðana koji bi u EU a ne i u NATO, to je kao ono: hoæe da se jbu, a da im ne uðe. Neæe da mo¾e :K

A veæ je 100 puta reèeno da nije bitno da li æemo igde uæi, nego da dostignemo taj nivo razvoja da mo¾emo da biramo. I da budimo dirigenta :K

Girl

Poenta stremljenja ka EU je postizanje standarda, nekakvih vrednosti sa kojima ce onima koji su dobri biti omoguceno da im bude dobro, a oni koji su cinili razna nedela otici ce na odg. mesta. Tek kad postignemo izvestan napredak, moci cemo da se pitamo hocemo li ili necemo u EU.
''Evropa nas zeli iz interesa, a ne zato sto nas voli..i mi bi trebalo da idemo u EU zbog naseg interesa..a ne zato sto volimo EU ili ne volimo'', citirala sam jednog decka s cijim misljenjem se potpuno slazem.
''Na¹eg èoveka, kad pita¹, da li ¾eli u EU, on æe reæi ®ELIM, a tog istog èoveka da pita¹ da li treba isporuèiti Mladiæa, on æe reæi NE, nikako, on je na¹ heroj.''
Dok se ovde u Srbiji ne pomiri (u onoj meri u kojoj je to normalno) veliki broj struja razl. misljenja i stavova, ne utvrdimo sta je dobro za sve nas, dok ne pogledamo istim ocima i proslost i buducnost, nema nama niceg ni od Evrope, manjina ce uvek biti smatrana ludom...

Darker

Upravo. Sedi ortak sa drugaricom iz Francuske, prièaju ne¹to o gay paradi, onda joj on pusti snimak sa you tube-a ¹ta se radi sa na¹om paradom. Bila je blago reèeno ¹okirana. Onda kadar gomile bradatih kretena sa ¹ajkaèama koji kod Konja skaèu i vièu:ovo je Srbija!! Komentar je bio:jaka vam je Srbija...
Dok god bismo mi u EU, a Mladiæ je heroj, nema nama napretka... :wink:

Bred

Samo se za postizanje NEKIH standarda slazem sa vama. I za to nam ne treba EU. Ne moze se sve sto dolazi sa zapada prihvatati zdravo za gotovo i po defaultu jer ni kod njih nije sve idealno  :wink: 

Darker

Naravno da nije :nene:

Ali to je svetlosnim godinama udaljeno od na¹eg psiholo¹kog sklopa, da bismo uop¹te bili validni da to ¹to nije dobro kritikujemo :wink:

Bred

pravo da kritikuje ima apsolutno svako i apsolutno sve sto mu padne na pamet. :wink:

Darker

Apsolutna besmislica :wink:
Neko ko je nepismen nema apsolutno nikakvo pravo da kritikuje neèiju knjigu. Neko ko ne poseduje nikakvo muzièko obrazovanje, nema apsolutno nikakvo pravo da kritikuje Baha. Neko ko ne zna da sabira nema apsolutno nikakvo pravo da kritikuje ministra finansija. Neko ko se na faxu pojavljuje samo da prijavi ispit i ko ima kontakt sa predstavnikom godine samo da bi se raspitao kad mo¾e dotièan ispt da prijavi, nema apsolutno nikakvo pravo da kritikuje rad studentskog parlamenta. Neko ko na internetu zna samo da ukljuèi forum, nema nikakvo pravo da kritikuje funkcionalnost istog. Neko ko je na stupnju razvoja bu¹mana nema nikakvo pravo da kritikuje funkcionalnost Evropske unije...

Wlada

Даркере алудираш да су бушмани у ствари...  :K

Bred

D,ima pravo. Kako bi mu u suprotnom to pravo uskratio??
Dakle pricas bzvz.

Svako ima pravo da kritikuje ako to neko zeli da mu tolerise i da ga slusa i trpi, sto ce on sam napraviti budalu od sebe, to je njegov problem. Slicno Palmi i Betovenu.  :wink: :K

vucko81


Vampire 666

Quote from: vucko81 on 10-01-2008, 23:15:27
Mladic je heroj i ostace heroj!  :wink:

Херој чега? Грађанског рата у коме су криминалци у име лажног патриотизма зарађивали милионе обливене крвљу недужних? Ту нема места херојима...