Vezivanje

Started by vladimir, 27-06-2006, 12:27:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

vladimir

Pitam vas, bre, ljudi:jel' se palite na vezivanje? :loptica :loptica :loptica

AquArius

Vidim sve je super bilo sa tim ispitima i to, pa sad stresa ni od korova, samo sex. Dobro je to, ...  :V  :>

Vampire 666

pa zavisi ko je vezan...

AquArius

#3
Vezivanje, kao i svaki drugi "extrem", treba ti odredjeno rapolozenje za to.
Mada su mozda "neki" s t a l n o raspolozeni  :lol: , a Vladimire?

trinity

Meni se to generalno svidja, ali ne volim mene da vezuju vec da ja njega vezem
Mada mi je najbolji sex posle vezivanja tj. kad ga odvezem valjda sam mnogo zla pa poludi posle toga >:D >:D >:D

AquArius

Vezivanje je tu da "smiri protivnika", ali ga samo jos vise uznemiruje  :twisted:  8)

nasty girl

Quote from: vladimir on 27-06-2006, 12:21:17
Quote from: lijepa bosanka on 27-06-2006, 12:16:34
Ali kada djevojka nema deèka,jel' se njoj zamjera " jedno veèe" sa nekim ko joj je privlaèan.... :` :1

Naravno da ne! :lol: Protivnik sam toga da i tipovi i devojke imaju avanture kad su u vezi!Bolje raskinuti pa onda slobodno krenuti "u lov"... :twisted:
Idu mi na nerve likovi ( i tipovi i ribe ) koji su u dugim vezama, a hvale se ( ili ne ) svojim ¹valerskim poduhvatima!Obièno takve i stigne ono:sve se vraæa... :1


i ja sam protiv avantura kada je veza u pitanju...te ribe i ti tipovi su najgori... :confused: :confused:


Quote from: vladimir on 27-06-2006, 12:27:48
Pitam vas, bre, ljudi:jel' se palite na vezivanje? :loptica :loptica :loptica

nisam nikada probala ali zvuci zanimljivo... :wink: :wink:
cak mislim da je zanimljivije da muskarac bude vezan... :] :]

ivilija

Moj decko voli vise da on mene veze narocito kada smo kod njega jer kaze da bi meni moglo da padne na pamet da ga vezem i ostavim tako dok mu roditelji ne dodju (nije daleko od istine,ja bih stvarno bila u stanju da to uradim...uh al sam zla!)
:twisted:

nasty girl

Quote from: ivilija on 27-06-2006, 14:46:30
Moj decko voli vise da on mene veze narocito kada smo kod njega jer kaze da bi meni moglo da padne na pamet da ga vezem i ostavim tako dok mu roditelji ne dodju (nije daleko od istine,ja bih stvarno bila u stanju da to uradim...uh al sam zla!)
:twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pa sta mislis zasto ja kazem da je bolje da je muskarac vezan.... :wink: :wink: :wink:

lijepa bosanka

Meni  se svidja kad sam vezana,jer sam mnooogo nesta¹na..... :> :> :>
A njega ne moram da ve¾em,nadjem ja adekvatan metod da ga smirim.... >:D >:D >:D

stef

 Vezivanje...pa malo pikanterije nikom nije naskodilo... :twisted:.Moja iskustva su; da se devojke prvo malo neckaju, ali posle...pa...recimo da se samo prvi put neckaju :wink:

Wolf

Ma sve moze! Vezujem, vezuju me, odvezujem... Sve radnje radim!

Al-Jasmina

Volf, super, na prolece mi treses tepihe :)
a onda te odvezem i pustim na slobodu.... :>


Wolf

Aaauuuuuuu, kad pocnem da tresem! Pa sve ce da puca!

Dukica

Da vezujem-DA,da sam vezana-NIKAKO!! :police: