Vezivanje

Started by vladimir, 27-06-2006, 12:27:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

ja se kao vezem, ali brzo se pokidaju svi lanci... ali jbga... partnerka se vezala...   :K

Smrda

pa ti probaj lisice :>
a baci si kljucic kroz prozor :K

hulio_salinas

E ako su mi rekla...

ajd da vas pitam nesto, kad sam vec tu:
vezao sam se (bio) za jednu devojku... bio lud za njom, a ona me je zaje*avala.. tako me je motala neko vreme... Kada sam shvatio da sam ovca, smirio sam se i okrenuo novi list... Postao sam hladan i surov... Posle nekoliko dana od promene, ona je pocela da ludi totalno... Situacija se okrenula za 180 stepeni... Jedva sam uspeo da je otkacim: bilo je tu raznih suicidalnih pokusaja... Nije mi bilo svejedno da ostavim neku devojku, koja se toliko kida...
Ostavim ja nju... Ali... Od tada, ne mogu da se vezem ni za jednu... Jednostavno, one lude, a ja kuliram... Lepo je meni, naravno, ali... Cini mi se da u svakom trenutku mogu da promenim devojku i da ostanem noramalan (nepovredjen)...
I sta sad? I sta dalje?
Jesam li izgubljen slucaj za neku ljubav ili ima nade za mene?  :roll:

stef

 Nadi neku koja ne ludi za tobom... 8)

Alnus Glutinosa

Hulio,
ne brini...
cini ti se nekad tako,
a onda te zalije hladan tus
ne znas sta te snaslo
i zelis da ga nisi prizivao
uzivaj :cvet

Coolgemini

Hulio,i ja sam prosao kroz slicnu situaciju...Posledica toga je da i danas telefon ponekad zavibrira od njenog broja,iako mi njena slika bukvalno nestaje u glavi...Dugo vremena je proslo od nase medjusobne jurnjave...Ali neka osecanja prema njoj su ostala fiktivna i ne verujem da ce se promeniti..
Dolaze nove devojke...i nova iskustva sa njima....nisu sve devojke iste,a ni ti nikad neces biti isti...promena je normalna...jedno iskustvo povlaci drugo i ne mora da znaci da se ti nekada neces vezati za neku izabranu..Vazno je da ukapirash poentu iz negativnog iskustva i da u narednom putu promenish pristup...
I ja sam mislio da se vishe necu vezati,ali avaj...ne beshe tako.... :K....Vezivanje je sasvim normalno...i nikad tacno definisano.... :wink:

Dukica

Hehehe,Hullio,i ja sam to uradila jednom,bivsem decku. Malko sam ga zezala,i ostavila,a onda k'o da me nesto puklo u vugla i primila sam se na njega,kao manijak. Stvarno ne mogu da objasnim to sto se desilo. A nesto mi se ogadio,jer sam ga sanjala ruzno..Posle toga smo bili 6 meseci zajedno...I kad me ostavio,k'o pala sa kruske...
Ne znam sta se tebi desilo i zasto vise ne mozes da se vezes,verovatno si nesto istripovao,al cicu ti razumem,potpuno.

Nista,batice,sve prolazi ,sve se menja.Opusti se i svaku novu cicu,dozivi na poseban nacin i mojne da ih poredis medjusobno.Desi se nesto lose i zaboli te mnogo,al moras se regenerisati. Kao glista! Moras se obnavljati,jer samo tako se moze dalje.Tako da,picni se i skockaj se i u lov,shmekeru! :wink:   

Smrda

Hulio..sad si u fazi..."stena" iliti "led"...to je normalno..
opusti se i ne misli kako ti sad nesto fali,naicice neka da zapali varnicu....
eh,da nemoj da slucajno gledas druge devojke kroz tu...to ne vodi nicemu...
i "go with the flow!"

stef

 Hulio, prva si godina, nije ti vreme za vezivanje...Vesele godine!

Darker

Ljudi, malo ste oma¹ili temu, radi se o pravom VEZIVANJU!!! By èika Jani...

Smrda

kakve veze ima jani sa vezivanjem?

Alnus Glutinosa

Mozda otkrijes kada se vratis...  :wink:

Al-Jasmina

Dobro, dakle cime se vezujete? ili vezujete druge?

Dukica

Najlonkama,maramama,mamamamamammamamama..... :K

Darker

Quote from: smrda on 05-12-2006, 23:38:40
kakve veze ima jani sa vezivanjem?
Pa pogledaj èija je tema...
Kai¹ nije lo¹a opcija...