Vezivanje

Started by vladimir, 27-06-2006, 12:27:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Smrda

jao...Boze!!! :shock
ja sam tek sad shvatila o cemu se radi...jos se kao mislim da cete me ubiti za off,zbog lisica...kad ispade ono,nije bio of!!!! :][ :][ :][
jao....sto sam glupa......grrrrrrrrr .grins.
e..da...sad da odgovorim....meni to bas nije interesting...ali ajde...kais,lisice,gajtan,uckur od draperije ili zavese...i tako.....svasta mi padne na pamet...ali mi inace nije zanimljivo... :)

Wolf

za nekoga kome to nije zanimljivo, dosta stvari ti je palo na pamet  :)

Al-Jasmina

Gajtan?
a sta ako stane cirkulacija? :>

vezujes nekoga zavesom? :K
a ne to je i dalje uchkur...

Dukica

E,Smrdo care..ja te gledam i  ne verujem sta pises..rekoh "ma zeza se"...kad ona stvarno poludela.. :K :K :K :K
a to je Hullio smetnuo sa uma ,prvi medj vama,pa vas navuk'o na kriv put... :K :K :K :K

Hehehe,vezivanje zavesom.. :> :> :> Sjajna ideja! Taman pa da i ne ode nikad . Mozda bi trebalo da se veze za nesto jace,kao sto je radijator ,pa taman i da se cirkulacija odrzava. :> :> :>

Smrda

pa sta cu...kad sam sva zbunjiva.. :stid: :stid: :stid:
@wolf....ja sam rekla da me ne zanima,a ne da ne znam :>
ne bas zavesom devojke,malo je glomazna...mislim i nije bas lako premetljiva,ako me kapirate...nego uckurom...mislim ako se zadesi takav scenario....
a gajtan...pa i to zavisi od scenaria...sta ces ako je set u kuhinji,a niko nema kais od vas Jass?!?....gle,cuda veliko...tu su mikseri,tosteri,mutilice za nes,sporet u krajnju ruku....ili telefon..eto to je tanak i fin gajtan!!
a pored toga...evo gledam oko seb i svasta nesto vidim a da je primenjlivo...punjac za fon,komp-leeele kablova...a tu je i uvek aktuelan,bar u filmovima selotejp!!!

stef

 Jeste kad vezujes lopove, ne partnera Shrcmko! Loodo malo!

Coolgemini

Ma odlican kanap,pa za jabuku tj laso za... :> :>..(znate vec koga)...mislim da je to najbolje resenje u slucaju vezivanja..bolje nego prekid cirkulacije na nekom drvetu.. :K..cudna terapija,al' efikasna... :)

Smrda

Quote from: stef on 06-12-2006, 21:10:45
Jeste kad vezujes lopove, ne partnera Shrcmko! Loodo malo!
pa stef....rece ja...zavisi kako se zahukta situacija.... :wink:
sta ces...ako,ako....se nadjete negde u divljini,u kolima,bas zeljni vezivanja.......ja u kolima,jedino vezivo,imam selotejp.... :wink:
mada pitam se da li bi sajla pomogla...ah,da...cirkulacija :K

Al-Jasmina

Pazi, da me dechko veze selotejpom, policija bi me (podivljalu) s njega skidala :K

hulio_salinas

***D zasto smo skrenuli s teme? Sve je to vezano za vezivanje!!!

***ostali hvala na lepim recima i na podrsci...   :cvet :cvet   :ziveli :ziveli

Wolf

Quote from: smrda on 06-12-2006, 20:39:28
pa sta cu...kad sam sva zbunjiva.. :stid: :stid: :stid:
@wolf....ja sam rekla da me ne zanima,a ne da ne znam :>
ne bas zavesom devojke,malo je glomazna...mislim i nije bas lako premetljiva,ako me kapirate...nego uckurom...mislim ako se zadesi takav scenario....
a gajtan...pa i to zavisi od scenaria...sta ces ako je set u kuhinji,a niko nema kais od vas Jass?!?....gle,cuda veliko...tu su mikseri,tosteri,mutilice za nes,sporet u krajnju ruku....ili telefon..eto to je tanak i fin gajtan!!
a pored toga...evo gledam oko seb i svasta nesto vidim a da je primenjlivo...punjac za fon,komp-leeele kablova...a tu je i uvek aktuelan,bar u filmovima selotejp!!!
Ti k'o da 'oces da se 'besis?

Smrda

haha...pa sad...rekviziti imaju visestruku primenu... :wink: :>
ali ovde je samo aspekt vezivanja u pitanju!! :/

Al-Jasmina

Sta vise volite?
Vezati ili biti vezani?


stef

 Bolje se osecam kada vezem, ali vise uzivam kada me veze... :hm

Wolf

Ma, svejedno mi je, samo da me ne vezuje oko vrata :lol2: