Medicinska biohemija

Started by mare, 26-08-2006, 14:06:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sladjana

Kada je potvrrdjivanje ispita u junu?

BK


hope

da li je prakticni 5. ili 6. ????

wolfeitzckie


Nina

Колико треба времена да се спреми усмени?

benefit

Sve zavisi kod kog profesora odgovaras, ako si kod Nade Majkic, onda je opusteno, pitanja su ogromna, tacnije cele lekcije, a pita te po par najosnovnijih stvari, odgovaranje traje max. 5 minuta, ali ako te pita Violeta Dopsaj, onda se spremi na 45 minuta odgovaranja, ali profesori su ok i ljudi uglavnom nemaju problema. Po mom misljenju, optimalno vreme za spremanje ispita je tu negde oko mesec dana.

Nina

Ovog roka sam kod profesorke Stojanov ali nisam sigurna da cu izaci jer imam 9 dana da spremim ispit posle toksina. Hvala.

CicaBg

Zna li neko termin za prakticni u septembru? I postoji li neki raspored za usmeni, npr. kad profesori pocinju da ispituju, ili se to sazna tek kad pocne rok?

Ovde jos uveliko traje junski rok, pa je moje pitanje malo deplasirano....

Pozz...

ivana

Prakticni iz biohemije je 6.9.
Potvrdjivanje 3.9 od 9-11h

CicaBg


jecapereca

Da li se zna kada je kolokvijum iz m. biohemije u septembru?

Enea

Quote from: jecapereca on 03-07-2007, 23:02:08
Da li se zna kada je kolokvijum iz m. biohemije u septembru?

10. septembra u 1o sati

jecapereca


marijajov83

zna li neko kada je usmeni iz med. biohemije u septembru ili bar otprilike kad obicno bude?koliko otprilike treba vremena da se spremi, da znam da li da se upustam u tu avanturu jer jos nisam pocela

sladjana

Neko mi je izbrisao poruku,pa cu ponoviti. Imas vremena za ucenje, jer je ispit, skoro uvek, izmedju 20. i 24. u mesecu