Medicinska biohemija

Started by mare, 26-08-2006, 14:06:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

sladjana


Bred


sladjana

Pa glupa greska, naravno :roll:

Bred


jdjeka

da li se zna kad je prakticni u oktobru?

zuza

Cao svima!Jel neko zna kad je uopste biohemija u oktobru?Jel i dalje prica da je izmedju 20. i 24. u mesecu, posto, koliko sam ja cula, rok se zavrsava 12.?Hvala!

sladjana

Ja sam juce bila na faksu i nikakvi datumi nisu bili istaknuti tako da je tvoja informacija netacna, jer bi u tom slucaju vec bilo nekog obavestenja. Zato sacekaj sledecu nedelju i zamolila bih svakog ko prvi dodje do informacije o ispitu da stavi na forum. :cvet

xxx

prakticni 08.10. u 9:00
potvrda   04.10  9-11:00

BK

Polagala sam opstu kod nje...fina i prijatna je zena, super sam ja to naucila pa mi nije ni postavila podpitanja, ali cini mi se da je sasvim OK. Tad sam pisala koncept i to u onom hodniku sa dve recepture( kad udjes na institut desno pa opet desno) i to dosta dugo sam pisala a prvu me prozvala da pisem(jedina sam bila dosla) tako da mi je bas dala vremena. Mislim da je sasvim sasvim korektna

Bred

hm koliko su tacne i ozbiljne price da ce od januara biti test i iz med.biohemije??

besno pile

Quote from: Bred on 12-10-2007, 13:49:21
hm koliko su tacne i ozbiljne price da ce od januara biti test i iz med.biohemije??

to se vec dugo prica...

Bred

pa da a ja cuh da je to od januara gotovo sigurno. eto jos jednog poslica za druga predstavnika mikelea  :wink:

Enea

Quote from: Bred on 12-10-2007, 15:01:08
pa da a ja cuh da je to od januara gotovo sigurno. eto jos jednog poslica za druga predstavnika mikelea  :wink:

nije valjda su ti testovi ok?

ma kada bi samo iskulirali one podele na pet, 6, delova.. a iz svakog po 60% :bljak:
jedine dve 6 koje imam su na testovima

jecapereca

Da li se zna kada je prakticni u novembru?

sladjana

Ne znam, ali potvrdjivanje je 6.11. od 9,00-10,oo