Za koga cete glasati na predsednickim izborima?

Started by Girl, 17-12-2007, 22:01:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ru¾an Bosanac

Ljudi kad smo vec kod predsednickih kandidata pogledajte na
You Tube-u : Milorad Dodik - Dje si njega naso?
Milorad Dodik daje svoje misljenje o Cedi Jovanovicu.

Bred

to je valjda ovo ?
[youtube=425,350]81SLG35pu90[/youtube]

alexica

Quote from: Ru¾an Bosanac on 15-01-2008, 01:10:25
Ljudi kad smo vec kod predsednickih kandidata pogledajte na
You Tube-u : Milorad Dodik - Dje si njega naso?
Milorad Dodik daje svoje misljenje o Cedi Jovanovicu.
pa i nije nesto posebno

Al-Jasmina

 :H Kako se nijedan kandidat nije setio da presumeri sredstva od kampanje i (astronomskih) zakupa tv termina (koje btw. MI PLACAMO) u neki projekat? Tipa sredstva za izgradnju mostova? ili sta vec...  :wall:

dirigent

Gledam spotove na TV . Moram reci da su marketinski timovi DS i LDP prilicno dobro odradili posao. Veljini i Tomini su nesto slabiji.

     Jeste li culi izjavu Ramba Amadeusa? Kad su ga pitali za koga ce glasati i zasto rekao je za Tadica , zato sto je naljepsi covjek. A obrazlozio je da i ljepota moze biti razlog da se nekom pokloni poverenje izmedju ostalih!!

     Uzgred ima to smisla - uvek ima procenat sredovecnih zena koje se verovali ili ne odlucuju (ako ne svesno a onda podsvesno) po tom kriterijumu, prema tome posto je Tadija najlepsi dobice na to neki procenat.

rodiæ

ja æu glasati za Tadiæa,bar da imamo lepog predsednika.

Bred

rodic  :F  :K
o kampanjama pricamo ovde (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,12056.0.html) :wink:

alexica

e ja ipak idem kuci za glasanje tako da cu glasati verovatno za tadica

Luximus

Ja nemam pravo glasa u Srbiji, ali najvishe bih volio da pobijedi Cedomir Jovanovic. Ipak, posto je to realno koliko i mogucnost da crnogoraca bude vishe nego kineza, onda nek' pobijedi makar Boris Tadic... Zao mi je sto ubishe jadnog Zokija Djindjica. Sa njim bi Srbija daleko dogurala...

bibi


Girl

primer nekonstruktivnog posta koji naginje ka offu
:K

Hm, bar 1000 aktivni(ji)h korisnika, a nema ni 100 glasova u anketi...
Aktivirajte se malo i po ovom pitanju, zar opet samo 10,2 % mladih da glasa!!??


:wink:

katarina

Slovo T! Nesto sam tela. Ako Toma pobedi, ja vadim vizu. Glasam za Tadica.

Sole

glasala bih i ja za Tadica  :cvet
ali, necu moci da idem kuci  :ninja:
[off]zasto jednostavno ne moze sa licnom kartom bilo gde [/off]  a005

whatever

[off]Па Соле, ако се најавиш изборној комисији општине где би волела да гласаш три дана унапред, моћићеш ту да гласаш, али како се то ради не бих знао, претпостављам у самој општини, али си сада закаснила, можеш у другом кругу[/off]  :cvet

Уколико Тома победи, ја сутрадан идем од амбасаде до амбасаде да се распитујем о условима под којим дају азил  :K  И Азербејџан ми не би звучао лоше  :trfr:

Е сада да напишем и нешто он-топик: гласаћу са Тадића  :happy:

dirigent

Vasi postovi o vizama su paranoicni.

     Ako cete ziveti u strahu da ovaj ili onaj ne dodje na vlast trebalo je vec davno da se spakujete , jer nije vredno zivaca.

      A u svakom slucaju treba da izvadite vizu i odete na 6 meseci , pa kad provedete tamo i vidite kako je sve jedno ce vam biti ko ovde kroji kapu.