Za koga cete glasati na predsednickim izborima?

Started by Girl, 17-12-2007, 22:01:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

Quote from: mimil on 17-01-2008, 23:13:38
sta bi s tom sutnjom?
Ne bi ni¹ta, kao ¹to rekoh, forum nije javno glasilo :wink: Niti ima plaæenu reklamu bilo kog kandidata :wink:

pop

Ko hoce da zaradi na kladionici, a ne prati sport, ovo je sjajna prilika za to. Mozete cak i da se kladite na duel Nikolic-Tadic po razlicitim gradovima, cak i po opstinama. Kome je to rizik, sigurica varijanta je redosled Nikolic-Tadic-Ilic-Jovanovic-Mrkonjic za prvi krug, a Tadic pa Nikolic za drugi krug. Ja cu definitivno staviti koji dinar na to da ce Tadic u 2. krugu pobediti sa vise od 3% razlike, mada ce biti tacno tu negde...

besno pile

evo za one koji jos ne znaju za koga da glasaju,ili za one koji znaju da provere jesu li ispravno odlucili  :wink:

http://www.webglasac.org/app/main_app.html

Bred

[off]kontaktiracu Smrka da nasim cedonistima-mashi, darkeru & co isplati nadoknadu na ime ostrascenog predstavljanja i reklamiranje LDPa[Lezbejke Drogerasi Pederi ].  :K
Ko je ovo shvatio ozbiljno-njegov problem  :K [/off]

ozbiljno sumnjam u validnost ovog webglasaca
(http://img340.nono9.us/my.php?image=iyboriyi2.jpg)

a i pitanja su  :wall:

dirigent

Pretera ga Brede... chedu prozivaj koliko hoces , ali ne diraj mi D i Mashu.

Al-Jasmina

Quote from: darusaz on 17-01-2008, 20:23:26
А ово "сабласни косач" јел то нека алузија због оне повезаности са местом директора градског комуналног у Крагујевцу?  :hmm  :batina


PALA SAM SA STOLICE OD SMEHA  :> :> :> :>
:116: :116: :116:
em "sablasni kosac" hahahaha moram mami ovo da kazem,
ona ima napade da gotivi g-dina sablasnog :trfr:



Iskreno,
ja bih jos jedan 5 oktobar da se ljudi malo druze
:happy:




Masha

#156
Bredli, dear, malo si se preracunao  :K. Lepo sam ja rekla, u jednoj drugoj temi, da ljudi ne uce da citaju budzasto  :wink: Zasto to sad ponavljam - zato sto sam ja ovde, dakle javno, napisala za koga cu glasati
Quote from: MashaJa cu iskoristiti svoje pravo glasa i posto je zivot zakon, ja cu svim srcem glasati za jaku i stabilnu Srbiju
:wink:
Dakle, Kurirova skola, nema sta  :K.
Ovo nisam napisala zato sto sam Bredov post shvatila ozbiljno, vec zato sto nam admin siri dezinformacije, a to nije u skladu sa pravilnikom foruma  :K

Bred

Kakve dezinformacije crna Masho Cedonisto?  :K

Dakle, tvoj post ovaj gore[ kao i mnogi pre] se mogu tumaciti dvojako, ja sam ga shvatio tako da ces glasati za Cedu. No to nije ni vazno s obzirom da skaces ko oparena kad neko spomene Smrka u negativnom kontextu.
:1 :siza:

Masha

Pa ako si ti iz recenice
Quote from: MashaJa cu iskoristiti svoje pravo glasa i posto je zivot zakon, ja cu svim srcem glasati za jaku i stabilnu Srbiju
zakljucio da cu ja glasati za Cedomira Jovanivica, onda, stvarno, ne znam sta bih rekla, a da ispostujem pravilnik. I nestajanje iza Cece ne znaci nuzno stajanje iza Cede  :K

Bred

#159
A kakve sad veze ima Ceca?
Da li se ona kandidovala? Nije?
Dakle ne znam sta bih sad rekao a da ne prekrsim taj isti pravilnik koji si pomenula  :wall:

--
btw o web glasacu ima ovde  (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,4221.0.html).  :wink:

tarantulica

Ako uzmemo u obzir da je svaka reklama dobra reklama, svaka èast koliko ste izreklamirali Èedu!
Sigurna sam da ste tokom ove diskusije preobratili neodluène na njegovu stranu...
Podsvest je èudo....  :>

Darker

E da, u webglasaèu ima pitanje o ceci, tako da... Uop¹te nije off :wink:
P.S. po istom testeru, glasaæu za I¹tvana Pastora :K :K :K

pop

Mislim da bi Cheda mogao da obezbedi donaciju forumu jer mu je admin doneo vise glasova nego sve reklame i bildbordi zajedno  :K

Al-Jasmina

 :> Moram da priznam da me fascinira koliko se ljudi plashe/groze Chedomira  :lol: :lol: :lol: :lol:
Stavise, da ga niko nije pomenuo sada se ne bih troumila
Ishtvan, Ceda ili Palma..?
Koja trilema  :> :> :> :>
:happy: :happy: :happy:

ili neko cetvrti  :roll:

Darker

Ja sam skroz za, samo bolje da to bude neka NVO, jerbo nismo stranaèki opredeljeni :K