Za koga cete glasati na predsednickim izborima?

Started by Girl, 17-12-2007, 22:01:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Girl

Za dva kandidata imala sam, cini mi se, potpuno isti broj podudarnih odg., ali glasacu za meni poznatijeg.   :igra:

Inace, ja sam jedva nekoliko puta videla izborne reklame, tako da na mene nije uticala nicija medijska strana kampanje, nego vise da li se njegove (od kandidata) ideje, stavovi i vidjenje svega oko nas poklapaju sa mojim.

Za Breda: Web glasac namerno nije stavio pitanja tipa - da li zelite dobro gradjanima Srbije, zelite li da im omogucite vece plate, i sl. itd, nego pitanja za koja se zna da kandidati imaju razlicite stavove, kako bi glasac znao ko iza cega (treba da) stoji i u cemu se razlikuju. a pitanja mogu na prvi pogled delovati smesno ili nepovezano, medjutim...
Ako si to znao, onda sam htela da podsetim tebe i ostale..  :wink: :cvet

Wlada

Разочарао ме Вук...

Подржао "буздована" (како би то довитљиви Тома рекао).

whatever

Узгред буди речено - откад Тадић заговара клерикализам? По ВебГласачу, Тадић се слаже да Црква треба да учествује у доношењу важних државних одлука или тако нешто... Баш сам се изненадио  :roll:

Masha

Kod mene je mrtva trka izmedju Cede i Borisa. Za koji procenat vodi Ceda. E sad, to sam i ocekivala, ali Brede, za nekoga ko je prilicno radikalski nastrojen prilicno se slazes sa Cedom  :K. Nema potrebe da sumnjas u validnost, imas opciju da kliknes na sliciu kandidata i vidis gde su vam se misljenja podudarila, a gde ne. Medju onim pitanjima ima dovoljno onih gde se vas dvojica, a citajuci sta ti pises, nikako ne biste slozili, ali posle ove ankete pocinjem da mislim da si ti cedonista u dusi, ali  to vesto krijes  :K

Wlada

Не залаже се.
Случајно имам програм(е) ДС-а и нигде се не помиње улога цркве у државним пословима.
ВебГласач...још један непоуздан извор.

Girl

Izvor cega?
Odgovore su slali ili kandidati ili njihovi najblizi saradnici, ne bi trebalo da bude razlika izmedju konacnog i poslatog.
:cvet

Wlada

Извор погрешних информација.

whatever

Quote from: Wlada on 18-01-2008, 22:57:38
Не залаже се.
Случајно имам програм(е) ДС-а и нигде се не помиње улога цркве у државним пословима.
ВебГласач...још један непоуздан извор.

Ух, то ми је драго чути  :K

Мени је на ВебГласачу исто испао Чеда (чини ми се да већ то није коинциденција, сваком по реду да испадне баш Чеда  :F) али пошто живим близу Шилерове, некако ми никако не би ишло од руке заокруживање његовог броја  :wink:

Грл, ничему на Интернету не треба апсолутно веровати... Уосталом, која ти је прва асоцијација када чујеш `Иницијатива младих`. Намештаљка, ај сеј, намештаљка  :box :>

Darker

Quote from: Wlada on 18-01-2008, 22:49:45
Разочарао ме Вук...

Подржао "буздована" (како би то довитљиви Тома рекао).
Ko je buzdovan :hmm Velja?

Masha

I mene su iznenadili pojedini odgovori kada sam kliknula na Borisovu slicicu, ali Cedini odgovori su prilicno Cedini, tako da, Brede, ne znam sta ces  :K

alexica

Quote from: whatever on 18-01-2008, 23:06:06
Quote from: Wlada on 18-01-2008, 22:57:38
Не залаже се.
Случајно имам програм(е) ДС-а и нигде се не помиње улога цркве у државним пословима.
ВебГласач...још један непоуздан извор.

Ух, то ми је драго чути  :K

Мени је на ВебГласачу исто испао Чеда (чини ми се да већ то није коинциденција, сваком по реду да испадне баш Чеда  :F) али пошто живим близу Шилерове, некако ми никако не би ишло од руке заокруживање његовог броја  :wink:

Грл, ничему на Интернету не треба апсолутно веровати... Уосталом, која ти је прва асоцијација када чујеш `Иницијатива младих`. Намештаљка, ај сеј, намештаљка  :box :>
kao i svaka vrsta ankete

Girl

Wlado, znam da si na to mislio  :K
ali kazem da ne bi trebalo ,tj. mislim da eto bas za taj konkretan primer nije doslo do neslaganja  :wink:

What, you're right for the last one, ne treba verovati, ali ja prosto po osecaju vidim da l' se konacni odg. slaze sa stavom kandidata

Inicijativa mladih - na ono na sta ne moram da pristanem, nego samo moram da cujem  :cvet

D, Velja, jeste, jeste


Alexice, bez tolikih citata, a tako kratkih poruka  :nene:

Wlada

Да Даркере... Илић Веља, највећи сеља  :K

whatever

Баш су се њему смешале frogs and grandmas  :K

Wlada

Тај човек је један од најпаметнијих политичара.
Срозала га жена, атентати и несрећа да изабира лоше савезнике.  :roll: