Profesori i asistenti na forumu. Za ili protiv?

Started by dancho, 22-12-2007, 11:41:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

dancho

da li je u redu da profesori i ostali zaposleni na faksu ucestvuju u forumu?
?

Wlada

Свакако!!
Треба сви да радимо на побољшавању комуникације између студената и наставника (и професора и асистената),а све у циљу формирања квалитетних стручњака који ће градити модерну Србију,са модерним системом здравствене заштите!
Зашто да та комуникација не крене електронским путем?
Има ли за то бољег места од "Портала фармацеута"?

(наравно постављам реторичка питања ) :>

Bred

Dancho, odgovor je DA.
Na razgovoru koji smo imali sa prodekanom za nastavu, prof.Vesnom Kuntic, ona nam je rekla da nema NIKAKVIH prepreka[ od strane uprave fakulteta] da oni koji zele i mogu, ucestvuju na forumu i pomazu studentima[mislim na profesore i asistente].
Takodje , sam Forum ce biti registrovan uskoro kao studentska organizacija , tako da je eto i to, jos jedna prepreka manje.  :wink:

shmizla


AnaCrvena

da,to mi je bas super!i svaka cast onima koji ucestvuju i nadam se da ce ih biti sve vise!

AquArius

Dragi Dancho,
To je pitanje koje nama ne moras da postavis.

Jer koliko je ovaj forum tu zbog studenata, on je tu i zbog tehnicara, asistenata, profana, docenata, pomocnog osoblja, zbog svih farmaceuta, nefarmaceuta i onih koji se osecaju tako.

Ne znam ko moze i zbog kakvih (opravdanih i neopravdanih) razloga da ogranici svima pomenutima i da im ne dozvoli da ucestvuju, dele, savetuju, kritikuju. U stvari .. pomalo znam, ali bih volela da se predrasude razbiju. Da se malogradjanstini otrgnemo.

Da rastemo kao cvet. Kao trava ili drvo. Jako i stabilno.

.. Pa onda, a pro po ove price - svima kazem - Dobro ste dosli!

:cvet


ThymusMedica

Naravno da jeste, na zapadu je to normalno, zasto ne bi bilo i kod nas? :~
Najbitnija je saradnja. :happy:

zoe

А ја бих волела да знам зашто Данчо ово уопште и питате? :hm
Апсолутно не видим ни један једини разлог због кога не би било у реду... :)

mikele

Ја не знам како би ико могао да буде против,али у сваком случају није на одмет питати. :wink:
Ја мислим да би то било нешто најбоље што може да се деси овом форуму и стидентима који га активно(а бога ми и пасивно) посећују.
На тај начин би људи могли да добију проверене и тачне информације везане за само градиво,а и за сам испит.Такође,имао би ко да нам разјасни многе нејасноће са којима се сусрећемо приликом спремања испита.
Све у свему,много предности,а нигде мана :happy:

katarina

Suvisno pitanje. Naravno. Zasto NE?

jecapereca

Naravno ZA!
Ali pod uslovom da ucestvuju u konverzaciji, da nam pomazu tako sto ce nam ukazivati na greske, da razjasne nedoumice a ne da nas shpijuniraju  :>
Da pomazu oni nama a i mi njima (Vama), sve u cilju kvalitetnijeg odnosa prof-student ili asist-student  :wave:

olgica

Za. Malo pomognu oni nama i mi njima, i svima lepo.
Cak je mozda njima i zanimljivije, malo se nasmeju nasim glupostima i lupetanjima,a i druzenjem sa nama(na ovom forumu) ostaju mladji.  :K
Izvinjavam se zbog zbog skracenica,mi-studenti, oni-profesori, docenti, asistenti, tehnicari, tj. osoblje sa fakulteta.

Enea

 :roll:
da, ali da se lepo predstave.. a ne da bajamo ko je iza kog nika.

evo ja mislim da Thymus nije student.
da li sam u pravu?

besno pile

Quote from: jecapereca on 23-12-2007, 10:07:34
Naravno ZA!
Ali pod uslovom da ucestvuju u konverzaciji, da nam pomazu tako sto ce nam ukazivati na greske, da razjasne nedoumice a ne da nas shpijuniraju  :>

apsolutno se slazem.

majamil

И ја сам за то да буду на форуму, али за разговор, а не шпијунажу  :nene:
Имала сам непријатно искуство и то баш на испиту када је професорка препричавала шта се о њој пише на форуму и шта би се писало када бих ја са показаним знањем тада положила испит  :wall:, мислим да није потребно да наводим име проф.  :roll:
Све у свему, сви запослени на факултету који имају добру вољу да комуницирају са студентима и на овај начин су добро дошли  :cvet, што се мене тиче.
И да, мислим да је и адонис врло задовољан сарадњом на форуму  :pljes: и то је леп доказ целе приче  :wink: