sta ako vam se desi da vi (vasa devojka) neplanirano zatrudnite?

Started by alexica, 23-12-2007, 15:56:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

shmizla

I ja se slazem, bilo bi najbolje da popricas sa mamom, i zajedno odete do doktora, a onda i do neke laboratorije na test..
A ako to ne zelis, mozes i sa deckom, mislim da se ti lab testovi i rade posle otprilike 2-3 nedelje, tj tada vec pokazuju validan rezultat, ne mogu ranije.

Smrda

auuu..ala ste izabrali temu u novoj godini,svaka cast!!
Lm,ja sam stava da sve zavisi od mnogo faktora!!!(kakav diplomatija :roll: ).
ali nije isto da ti se omakne u 19oj i u 26oj...
takodje zavisi od partnera i veze...
bilo kako bilo..dvoje donose odluku...
meni je se samo ne svidja brak zbog dece...sa tim se ne slazem,ali uopste!!

pig_am_am

cekaj stani...
prekini da se stresas - time jos vise odlazes "dobitak".

kacaiana

Ipak je sve u redu nisam trudna,uh :happy:.... Valjda mi se nece tako nesto opet skoro desiti....smokic

Wlada


Al-Jasmina

Wlado  :batina
ne baxuziraj

Elem, deca su najlepsi dar zivotu
a sta god da se desi slusajte glas svoje savesti jer to je glas Boga u vasoj glavi (da citiram Henrija 8 koji je bio opsednut muskim detetom :)): )
i konsultujte mamu & ginekologa :happy:

(Aqua  :Bog )

Wlada

Ма нисам размишљао у том правцу ... небитно. :stid:

__Zmajche

Quote from: kacaiana on 05-01-2008, 22:05:42
Ipak je sve u redu nisam trudna,uh :happy:....

Ura.....mozda je glupo, ali sto bi rekli ,,CESTITAM'' :)

Al-Jasmina, deca zaista jesu najlepsi dar od Boga, ali sa 19 godina, mi smo jos uvek deca koja nisu pronasla ni same sebe! Tako da mislim da nismo u stanju nekoga da vaspitavamo, i da mu pokazujemo svet, a ni sami nismo dovoljno zreli.....

Al-Jasmina

 :cvet Zmajce, gde sam ja napisala da bi trebalo sa 19 da radjate decu?
Pa ni sa 23,24,5,6,7,8,9 nisu svi zreli za to
ili prosto spremni za taj korak.

Ali neko ce biti zreo i sa 17..a neko ni sa 37!
:wink:

__Zmajche

Ok, Al, samo sam citarala tvoje ,,deca su dar od Boga'', sto si potpuno u pravu.......pa sam se nadovezala i napisala svoj stav :cvet :cvet :cvet

Al-Jasmina

 :> Pa nemojte vaditi recenice iz kontexta, novinari jedni mali :trfr:
Elem, zastita je  :Bog budite informisani
pitajte da ne skitate..
Imate i na Forumu par tema o zastiti i jos kojecemu  :cvet



Darker

Malo je off, ali umrem od smeha na pomisao da ovo prièate pre jedno 100 godina. Sa 19 godina ne ¾elite dete? Izbaèene na ulicu, pa se onda same snaðite, usedelice jedne :F :K :K :K

kacaiana

Vlado,kakve su ovo prozivke? :happy: Ccc...a ja mislila da si ti fin decko...Kad ono  :djavo

A dok sam citala ove stranice,videla sam da je bukvalno svaka devojka rekla da bi zadrzala dete,ne znam da li bi tako reagovale da im se to zaista desilo... I ja sam uvek bila u fazonu sigurno ne bih abortirala,ali da se to zaista desi,ne znam bas kako bih reagovala.... :

Wlada

Quote from: kacaiana on 06-01-2008, 12:23:37
Vlado,kakve su ovo prozivke? :happy: Ccc...a ja mislila da si ti fin decko...Kad onо...
...Испод сваке мире сто ђавола вире  :K

Најбоље да се не деси. Ако се деси ситуације треба решавати како долазе, а не лупати главом данима о зид.

Боље не почињати породицу јако млад, на силу... Све дође у своје време, па и деца.  :happy:

Darker

Ponavljam da ako vam se prièa o abortusu-temu za to imate :wink: