sta ako vam se desi da vi (vasa devojka) neplanirano zatrudnite?

Started by alexica, 23-12-2007, 15:56:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

alexica

ja mislim da to sto nam je priroda dala mogucnosti da imamo puuuuuuuuuuuuuuuno dece treba da znaci bolje da imamo puno dece ako zelimo da ostanemo na Zemlji :K ali ko da iz ove perspektive gleda Opstanak

Zizapharm

ja ne mogu da zatrudnim ali mogu da je izazovem, :K mada mislim da ako pazljivo ,ali ponavljam pazljivo "radimo one stvari :stid:" ne moze doci  nezeljenih pojava,ali nemojte me slusati jer sam jos nespreman na takve "prizore"...poslusajte ove starije  O0

Nightmaster

Nikada necu da dozvolim da ona zatrudni, bez kondoma sa svojom devojkom, nikad!!! Ako je trenutna kres kombinacija i desi se, abortus. Druga resenja ne vidim

philoserbiana

Quote from: Nightmaster on 05-02-2008, 22:05:26
Ako je trenutna kres kombinacija i desi se, abortus. Druga resenja ne vidim
Ovo je potresno...abortus nije vadjenje zuba...lako ti je da pricas tako kada ti nije glava u torbi  :nene: a005

dirigent

Hehe nije bas lako zadtrudneti i kad radis bez kondoma . Moj prijatelj mi je rekao  - Dirigentu , sko zelis da napravis dete ima da se oderes od posla -danju-nocu bez prekida nedelju dana.  :smekerica:

Nightmaster

Znam da to nije kao vadjenje zuba, nemam nista protiv ni da rodi dete, ali ja da se zenim nemam namere i slicne kombinacije. Zato, bez slema, ne idem u boj!!!
Jeste malo grubo receno, ali treba praviti rezove ponekad, makar bili i tako losi

philoserbiana


SLATKIS

prosto ne mogu da verujem da postoje muskarci koji su toliko bezoseæajni treba snositi odgovornost za sve ¹to uradi¹

pig_am_am

pa,devojke... pazite dobro s kim cete da budete... sta da kazem drugo  :K

alexica

cula sam pesmu od Karleuse, kaze ovako: mogu da biram kog cu da diram i s kim bih ljubav vodila...pa mozda bas kljuc lezi u recima nase talantovane i pre svega pametne umetnice :pljes: jece vece :source:

shmizla

Ljudi, jedno je sta raditi ako devojka sa kojom je decko u vezi i koju voli zatrudni, a skroz druga situacija je kada zatrudni devojka koju decko i ne poznaje, a spavao je s njom, tj kres kombinacija, koju verovatno ni ne zeli vise da vidi u svom zivotu... U ovom drugom slucaju je jako tesko doneti pravu odluku o tome sta je dobro i za koga... Svakako mislim da dete nizasta nije krivo, i licno sam protiv abortusa, i mislim da svako mora preuzeti odgovornost za svoje postupke, ali ne znam ni da li bi bilo dobro da se u tom slucaju to dvoje vencaju... Jer oni se ne poznaju, nijedne emocije tu nema, a i na sta bi licio taj brak??? Ne znam... jako zamrsena i komplikovana situacija, ne bih je pozelela nikome... Naravno, smatram da bi taj decko morao da prizna dete, i da bi valjda bilo normalno da, bez obzira da li ce ozeniti tu devojku, bude otac, pravi otac...

philoserbiana

Quote from: shmizla on 07-02-2008, 01:18:30
a skroz druga situacija je kada zatrudni devojka koju decko i ne poznaje, a spavao je s njom, tj kres kombinacija, koju verovatno ni ne zeli vise da vidi u svom zivotu...
muskarac je odgovoran i za takav slucaj 
dete treba da se rodi,ma sta bilo,a za njega ce se naci mesto pod ovom kapom nebeskom   :a

lijepa bosanka

Mislim da se ovde govori o onima koji su u vezi...
Da mi se sada to desi,bez razmi¹ljanja bih rodila dijete..
Ne bi mi palo na pamet da sa 25 godina abortiram,a pored toga imam stabilnu vezu.. :nene: :nene:
Ali ipak volim da pazimo dok na zavr¹im fax.. :wink:

Nightmaster

Alexice, potpuno se slazem sa tobom. Kao musko, naravno da bih prvo sve to uradio, ali su to stresovi kroz koje ne zelim prolaziti. Moze da se desi uvek, svakome. Cim cura ili decko kaze, bolje je bez kondoma, to treba izbeci, ma koliko da ste ili smo zeljni sexxxa. Svoj stav o tome sam izneo i u ranijim porukama i sada sam ga dopunio.