Poginulo troje biv¹ih ukuæana „Velikog brata“

Started by nasty girl, 29-12-2007, 08:10:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nasty girl

Poginuli biv¹i ukuæani "Velikog brata" Elmir, Zeka i Zorica
Stevan Zeèeviæ Zeka, Zorica Laziæ i Elmir Kuduzoviæ, biv¹i uèesnici serijala „Velikog brata", prema nezvaniènim informacijama poginuli su oko ponoæi u te¹koj saobraæajnoj nesreæi na putu Obrenovac - ©abac, kod mesta U¹æe nedaleko od termoelektrane „Nikola Tesla".

U kolima je sa njima bio jo¹ jedan mladiæ koji je pre¾iveo nakon ¹to je crveni „sitroen C4" kojim je, prema nepotvrðenim informacija, upravljao Elmir sleteo sa puta zbog neprilagoðene brzine i zavr¹io u reci Vukodra¾ koja se uliva u Savu.
- U pomoæ! Ljudi se dave u kolima, vikao je mladiæ koji je trèao prema meni - prièa za „Blic" Nikola Negran, portir firme „AD Voænjak" koja se nalazi u blizini mesta nesreæe.
- Dao sam mu æebe i telefon koji je tra¾io da bi pozvao neku
Tanju. On joj je rekao da se vrate - prièa Negran.
Biv¹i ukuæani serijala „Veliki brat" krenuli su sinoæ u Loznicu gde su trebali da se naðu na ¾urci. U Loznici ih je èekao biv¹i ukuæanin, U¾ièanin Danilo Tomiæ, dok su u drugim kolima bili, takoðe, biv¹i ukuæani Jelena ®e¾elj, Tanja Obradoviæ i Tanjina sestra Ivana. Po Elmira, Stevana i Zoricu do¹ao je mladiæ koji je trebao da ih odveze u Loznicu. Neposredno pre nesreæe Elmir se zamenio s vozaèem koji je pre¹ao na suvozaèko mesto. Kako smo sinoæ nezvanièno saznali, vozilo je zbog neprilagoðene brzine izletelo iz jedne krivine i sletelo u reku Vukodra¾ kod naselja U¹æe, nekoliko kilometara posle termoelektrane „Nikole Tesla".
Nekoliko kilometara pre mesta nesreæe, vozilo kojim je upravljao Elmir preteklo je „golf" u kojem su se nalazile Jelena i Tanja koja ih je zvala pet minuta pre nesreæe da im ka¾e da uspore.
Nekoliko minuta potom, zbog neprilagoðene brzine „sitroen" je izleteo iz krivine, prevrnuo se na krov i zavr¹io u reci. Tokom prevrtanja, suvozaè je ispao iz autmobila. Nakon desetak preðenih kilometara vozaè „golfa" ih je pozvao da vide gde se nalaze, ali kako oni nisu bili dostupni, odmah je krenuo nazad. Kod naselja U¹æe zatekao je stravièan prizor. Vozilo u kome su bili njihovi prijatelji bilo je u reci. Videli su crveni „sitroen" u kanalu i pre¾ivelog mladiæa na obali. Oni su odmah pozvali Hitnu pomoæ, koja je na mesto nesreæe do¹la posle 15 minuta. Suvozaèa, èije identitet nije bio poznat do zakljuèenja ovog broja, ekipa Hitne pomoæi odmah je odvezla u beogradski urgentni centar. Za to vreme vatrogasci i policajci poèeli su da vade vozilo iz kanala, za ¹ta im je trebalo dva sata.
- Ne znam ¹ta se de¹ava... izvlaèe ih iz vode - kroz suze i grcaje je poku¹avala da izgovori Jelena ®e¾elj.
Kada je videla ¹ta se desilo, Tanja je poku¹ala da skoèi u ledenu vodu kako bi im pomogla, ali su je prisutni spreèili. Vidno potreseni Danilo, Tanja i Jelena suod tuge pali u nesvest, a Hitna pomoæ je brzo stigla i dala im lekove za smirenje.
- Tri lica su poginula, a jedno je pre¾ivelo. To je sve ¹to mogu trenutno da vam ka¾em - rekao nam je jedan od policajaca sa uviðaja koji je poèeo odmah nakon ¹to je „sitroen" izvaðen iz reke.
Kako saznajemo, èelni ljudi „Emotiona", verovatno æe prekinuti emitovanje „Velikog brata".

Blic

bilja_tb


malena

Sva sam se najezila... Prvo jutros sto sam cula je ova vest... Strasno...

MiKy

c c c   a005
strasno...ja i dalje ne mogu da verujem  :wall:

slobokv83


ThymusMedica

Ja stvarno ne mogu da verujem, sudbina ih je spojila da bi ih zatim odnela. :shock
U soku sam, a tako su bili mladi.

Ayrton Senna

Mladi ljudi pred kojima je tek ¾ivot...
A opet saobraæajna nesreæa. Ostao sam bez teksta.

bibi

Ne mogu da verujem............ a005 a005 a005

Pedja


Girl

#9
Ovo je uzas!!!!!!!!
Ogromna zalost!!!!!

Ljudi, ne brze od zivota!!!

marer_86


AnaCrvena


*

DA li je moguce? :ohwell:
uzas uzas

BK

Po svemu sudeci, bar u poslednje vreme, slava ne moze nista dobro da donese...svi negde zure i jure...a gde?
Svi smo mi mladi, zeljni provoda, ili lepo i prijatno provedenog vremena...ali...nismo besni...ili jesmo!

slobokv83

Ja sam procitao da se obustavlja emitovanje...