Sta planirate posle zavrsenog faxa?

Started by Bred, 16-06-2006, 11:50:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Bred

Dakle mislim, gde planirate da radite? Za 2, 5 ili 10 (  :K ) godina ce te se morati odluciti. Rad u apoteci? Laboratoriji? Fabrici? Marketingu?
Licno mislim da ne bih imao strpljenja da radim u apoteci sa bakicama i dekicama i da se sa njima objasnjavam i raspravljam. Marketing mi deluje kao najprimamljivije

Vampire 666

Mene privlaci farmaceutska informatika....vrlo...

yeca

pa tako, marketing (ali tad si najmanje farmaceut a najvi¹e menad¾er), ali to mi onako zvuèi primamljivo :`
ili neka proizvodnja ili posedovanje sopstvene :)
ili neka farmaceutska kuæa (nemam jo¹ sasvim razvijenu ideju ¹ta bi to sasvim moglo da podrazumeva)

nasty girl

marketing je naprimamljiviji.... :loptica :loptica :loptica

vladimir

Posle faksa odoh u vojsku ( ali, regularnu, ne civilnu-to mi deluje nekako gay ).Uostalom, vidi se iz avatara, zar ne? :wink:
A posle æu najverovatnije raditi u marketingu dok ne u¹tekam ke¹ da otvorim kafiæ. :~

lijepa bosanka

Pa ¹ta je ovo?!!  Svi hoæete biti "menadzeri"?! Ko æe u apotekama da radi? :wink:
Ja za poèetak zadovoljna da radim u laboratoriji,jer potrebno je iskustvo,a poslije.....hmhm.....smisliæu veæ ne¹to....mo¾da i privatna (moja) laboratorija!!! :>

Darker

Vladimire, zato ja obnovim jo¹ jednu i ni¹ta vojska(ukida se 2010 :> :>)
Btw, farmaciju sam upisao da nikad u ¾ivotu ne bih èuo reèi menad¾er i marketing... Izgleda da sam se za**bo... :'(
Meni je nekako laboratortija primamljivo mesta¹ce :>

yeca

uuuu, al ti je bilo vodjenje...
Pa i u najfinijim naukama, mislim pre svega na umetnost npr. i na medicinu ima¹ takodje menad¾erstvo...
jbg, za_ebano ali je tako... Mora neko i da zna da napravi posao, da obezbedi plate, da dobro naplati (dobro odradjen) posao..
Kapira¹??
A i takodje zavisi da li planira¹ da sutra jednog dana ima¹ svoju firmu ili misli¹ da celi ¾ivot radi¹ za nekoga (da ne ka¾em bude¹ neèiji rob..)
Ako ima¹ svoju firmu, veruj mi tièe te se da uvek ima¹ bar kafu (a ne daj bo¾e mleko, èaj, ili vrste i varijante kafa) da poslu¾i¹ potencijalnog investitora pa do toga da ti tu firmu èine zaposleni koje mora¹ da isplati¹ na kraju meseca.. Ta varijanta je vrlo surova ako ne zna¹ da se bori¹ i ako nisi svestan ¹ta sve mo¾e da te èeka ali mogu se ubirati slatki plodovi..
Zato mora uvek da se zna ¹ta èovek ¾eli od samog sebe..

vladimir

Quote from: Darker on 18-06-2006, 11:07:28
Vladimire, zato ja obnovim jo¹ jednu i ni¹ta vojska(ukida se 2010 :> :>)
Btw, farmaciju sam upisao da nikad u ¾ivotu ne bih èuo reèi menad¾er i marketing... Izgleda da sam se za**bo... :'(
Meni je nekako laboratortija primamljivo mesta¹ce :>

Daleko je 2010. :wink:
Znao sam da volis da muckas svasta-nesto!Samo ne preteruj sa urinom, leba ti! :>

Darker

Ma to æu da skupljam da gaðam menad¾ere :> :> :> :>
To je druga tema, bolest savremenog dru¹tva, spada ne znam u politiku ili filozofiju, ali gnu¹am se marketinga i menad¾era i PR-ova itd... Znam, ne**bo sam u ¾ivotu :K :K :K

Vampire 666

i meni idu na krc silni menadzeri!

AquArius

Quote from: Darker on 18-06-2006, 11:07:28
Btw, farmaciju sam upisao da nikad u ¾ivotu ne bih èuo reèi menad¾er i marketing... Izgleda da sam se za**bo... :'(
Meni je nekako laboratortija primamljivo mesta¹ce :>

A onda pocnes da radis u lab, a sef ti zavrsio Megatrend, menadzerise  :lol:


yeca

Vama menad¾erstvo ide na tu va¹u stvar zbog silnih fakulteta...
Ali ne mo¾e se biti menad¾er ako se proèita 20 knjiga - èovek mora da bude rodjen za to, da je diplomata, da ume da saslu¹a, da proceni, oceni, odmeri, sklopi posao, da je sposoban itd...
No, to mo¾emo biti i mi farmaceuti  8)

Vampire 666

pa u tome i jeste caka! nije dobar menadzer onaj kome u diplomi pise de je menadzer vec inaj koji ume da radi radnju(moze i sa rudarskim fakultetom ako tma shlifa za to...)!

vladimir

To menad¾er ili struèni saradnik se nekad zvalo komercijalista. :wink:
Svakako, verovatno æu i ja to raditi kad krenem da radim, a onda otvaram kafiæ ili tropski bar. :loptica