Sta planirate posle zavrsenog faxa?

Started by Bred, 16-06-2006, 11:50:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Valjda Kafanu Bolonja Vladimire? ccc
Marketing je izazov u smislu da bi morao da se malo usavrsavas i na nekom drugom polju osim farmacije a monotono je ceo zivot se baviti jednim te istim poslom :wink:

yeca

Quote from: Vampire 666 on 19-06-2006, 06:20:10
pa u tome i jeste caka! nije dobar menadzer onaj kome u diplomi pise de je menadzer vec inaj koji ume da radi radnju(moze i sa rudarskim fakultetom ako tma shlifa za to...)!

a mo¾e i bez faksa..

Vampire 666


zoe

Ovaj, mislim da cu da radim ono sto donosi najvise para! :K Ipak, trenutno me najvise privlaci kontrola lekova. Ondak, volela bih bar svoju apoteku, a ako bih bas morala bila bih i strucni saradnik! Nije njima uopste lose, bar sa materijalne strane, mada je daleko od struke...
Skroz se slazem sa vama oko toga sta je menadzer! Jeste li culi da medju svim onim privatnim faxovima postoji i Direktorski fakultet (valjda u NSu)?! Zavrsis to i postanes direktor!!! Cccc :V :F

Blesava*

 Kad porastem  :)  imacu svije apotekE ( mnozina )  :V   :V ..

A za svoju dusu radicu u nekoj laboratoriji za ispitivanje i pronalazenje novih lekova  :lol: ... a kao hobi...tenis..   :lol:

A mozda cu ponekad da idem u prirodu na " biljarenje " i da skupljam lekovite trave... :K

:V  :V  :V  :V  :V :>  :>   :>  :>  :> ....

yeca


Bred


Darker

Quote from: zoe on 20-06-2006, 09:42:05
Ovaj, mislim da cu da radim ono sto donosi najvise para! :K Ipak, trenutno me najvise privlaci kontrola lekova. Ondak, volela bih bar svoju apoteku, a ako bih bas morala bila bih i strucni saradnik! Nije njima uopste lose, bar sa materijalne strane, mada je daleko od struke...
Skroz se slazem sa vama oko toga sta je menadzer! Jeste li culi da medju svim onim privatnim faxovima postoji i Direktorski fakultet (valjda u NSu)?! Zavrsis to i postanes direktor!!! Cccc :V :F
U Panèevu... Ko stvoreno za Crnogorce :> :> :> :>
Ja sam depresivan... Motivacija 0, kad  znam da æu sutra morati da se bavim svime samo ne farmacijom da bih dobio neki ke¹-kolica...

yeca

ma ne mora¹ - mo¾e¹ i u struci, samo mora¹ da se snalazi¹, mora¹ da izbaci¹ ne¹to èega, po moguænosti nema na tr¾i¹tu..
zna¹ ono originalnost, inovacije i stalna stimulacija tr¾i¹ta odn. korisnika i neprestana borba sa konkurencijom..
te¾ak je ¾ivot nas umetnika  :>

Darker

O tome ti prièam... Hvla Bogu pa sam Mb, pa valjda neæu imati posla sa tim... Tr¾i¹te... Reklame... Postaæu i ja apatièan farmaceut(umesto atipiènog) :'(

Nea


    Bas nekako ne volim da cujem da je neko upisao farmaciju iskljucivo zbog toga da bi jednog dana bio bogat.
    To mi zvuci nekako povrsno.

    Ja licno ne znam sta cu raditi. Naravno to se nikad ne zna. U sustini, mislim da je i ona za mene najmanje interesantna varijanta kao sto je rad u apoteci poprilicno dobra stvar. Mozda neka laboratorija. Proucavanje lekovitog bilja mi je za sada najzanimljivija stvar vezana za farmaciju.

yeca

DAJ BRE NEA U KOM TI SVETU ®IVI©??
JA SAM ISKRENO UPISALA OVO DA BIH SPOJILA LEPO I KORISNO!! ©TO NIJE NI MALO LO©E!
I NIKO NE MO®E DA UPI©E BA© FARMACIJU SAMO DA BI SE OBOGATIO, ZA POÈETAK MORA© DA VOLI© HEMIJU I DA ®ELI© OVAJ NI MALO LAGAN FAKULTET, SLA®E© SE??

A TO, DA LI ÆE© SE OBOGATITI ILI NE, TO ZAVISI OD TEBE KOLIKO SI SPOSOBNA DA NAPRAVI© TE ISTE PARE!!
KAO ©TO SMO VEÆ UTVRDILI TO MO®E© I BEZ FAKSA...

JA UOP©TE NE PLANIRAM DA SE MUÈIM SUTRA U ®IVOTU VI©E NEGO ©TO JE POTREBNO!!
®ELIM LAGODAN I UDOBAN ®IVOT!!
ÈIK DA VIDIM KO GA NE ®ELI...

Nea


    Pa slazem se sa svim stvarima koje si napisala.
    Ja licno, volim hemiju i kada sam odlucivala sta cu upisati naravno da sam vodila racuna i o tome da li ce mi se to i isplatiti i da li cu imati sta da    radim kada zavrsim faks. Ali nisam mislila na to  ISKLJUCIVO. Treba misliti na to, ali ne samo i iskljucivo na to i mislim da sam bila jasna.

    PRE NEGO STO NEKOG POCNES DA NAPADAS PAZLJIVO SLUSAJ ONO STO PRICA.

vesela

Za taj nas farmaceutski marketing treba jos i da se koljemo sa gomilom lekara koji od onolike medicine bas ovo najvise vole da ubace u svoju veliku karijeru. A posao je opet daleko od lepe farmacije...Ja bih se radije potrudila za neki proizvodni pogon, moze i mala proizvodna laboratorija..  :V
pa jos ako ima veze sa fitofarmacijom, milina za moju dusu!

vesela

A sto se tice para, probajte biti malo realni, svi bismo mi odmah i puno, no da bi covek stekao mora i da se pomuci. Osim ako nije mamin i tatin sin pa mu oni sve fino serviraju na gotovo. Za te velike pare o kojima svi sanjamo da ih dobijemo vec sa prvom platom, treba pre toga da se doobro pokazemo da vredimo i zasluzujemo to.
Pa drugari, na tome treba da poradimo.
A pare..bice ih. Samo, ne padaju one sa neba, bas cim se dobije diploma naseg elitnog faxa.