Sta planirate posle zavrsenog faxa?

Started by Bred, 16-06-2006, 11:50:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Pacijentima..klijentima..zrtvama bwahahahahaha....?!

I'm just being morbid
i'm sorry
;)

vladimir

 :/ :F :wink:
Svako ima pravo izbora sta ce da radi nakon faksa, samo je fora da se maksimalno potrudi da tako nesto i ostvari.

rade

Vidim da ste lepo razvili temu  :~
Ti Jasmina ocigledno imas velikih problema sa muskarcima, pardon - LIKOVIMA!  O0

Al-Jasmina

Oh, naprotiv,
nemam niiiikakvih problema sa tim drazesnim stvorenjima  :happy:
Male cica mice,
svi do jednog! :)

PS" Mitjo mali,
pogledaj jos jednom ono na sta sam se nadovezala....
znas KLIJENTI ( pa i pacijenti) je rec u mnozini koja se ne odnosi ISKLJUCIVO na muskarce koji stoje u redu u apoteci
vec i na tete,
cice zenskog spola,
bakutanere i dekutanere (sedimente, u mnozini, prim.aut.),
neiskusnu deci i tako to..."
:)

Coolgemini

Bice od tebe farmaceuta!!!!...Nema sta....  :K

Yasmine

A ako je kolega Rade mislio na menja,chisto informativno,to je bilo upiceno svima osim likovima kolegama,jer su oni totalno neduzna lica
Mislim,taman posla da ja imam protiv vas momaka neshto
Ovo je prvenstveno za moje koleginice koje se zale na datu situaciju,a ne chine nishta da bi se to promenilo
Pa sad ko se nadje u mojim rechima da se ne uvredi,jer mozda ja i greshim

vladimir

E, narode, ja sam greskom izbrisao poruku korisnika pod nick-om Rade , ali sam je vratio.Ovom prilikom mu se izvinjavam zbog svog propusta. :K
No, da se vratimo na temu.Rade, da li si ti zavrsio faks i cime se bavis?Ako nisi, cime bi se bavio nakon faksa?
@Yasmine:u pravu si, moraju se stisnuti zubi i zapeti iz sve snage na samousavrsavanju, niko nece to da radi umesto nas!

Yasmine

Za Vladimira: Hvala na podrshci
Poz!

vladimir

Quote from: Yasmine on 06-08-2006, 18:31:24
Za Vladimira: Hvala na podrshci
Poz!

:wink:  Samo sam bio iskren...

DIDI

Pa ljudi toliko godina studiranja da bi ste kasnije radili posao koji mozete obavljati i sa osnovnom skolom!!!
A ne, kakav marketing i menad¾eri, ima ih kao pleve. Planiram raditi u nekom prestavni¹tvu ili otvoriti apoteku
sa fitopreparatima i lekovima efektnim samo na odreðene bolesti. Ne¹to ¹to æe biti jedinstveno ovde kod nas.

Bred

Pa da, predstawnistwa, waljda se i to podrazumewa pod marketingom?

Al-Jasmina

Cekaj, bice farmaceu^ta od mene?  :> oleeee

Btw, imam neku plodnu zemlju van nasih granica
pa sam smislila da se dodatno poslu koji budem radila
ukljucim i u uzgoj lekovitog bilja...sestra je takodje future farmaceut
i pristace!  :>

zoe

Ti to mislila njoj da uvalis da plevi bastu, mudro nema zbora! :wink:

Coolgemini

Hej Zoe,pa to ce biti basta sa lekovitim biljem...to ne moze da skodi,a znaci cim ne moze da skodi,moze da....KORISTI :K
Jasmina,a jel to planiras na nekom terencetu lijepe istarske njihove?? :)ako bude nesto od toga,ja sam ti glavni pomocnik. :~..sadimo Laurus Nobilis zbog droga,a i da ne budemo izuzeci,ce pomisle koji li su ovo seljaci dosli na ovu lijepu nasu zemlju :> :>

Bred

Alo ljudi,zasto postoji chat?to je samo jos 2-3 klika... :F