MTS opet trokira

Started by Bred, 06-01-2008, 19:35:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Cisto da znate da mts veoma otezano radi  :ball2:
ili bar kod mene.
vec sat vremena ne mogu ni da posaljem poruku, ni da cimnem ni da pozovem  :namcor

Wlada

То се и мени дешава повремено... Ваљда због празника па им опраштам  :wink:

Girl

Jeste, otezano radi, ali zato je tu dobri stari FIKSNI telefon, secate li se njega?
:K  :wink:

_sanja_

znaci uzasno me nervira, posaljem poruku a ona stigne posle 2 sata!    :namcor

Sole

meni stizu po 2 poruke  :ball2:
ne mogu da posaljem nijednu, ako posaljem, ne stize mi report, divota.  :roll: :wall:
bar mogu da me pozovu...  :ball2:

Bla_bla_blaaaa

kod mene je normalno sve  :happy:

Al-Jasmina

 :cvet poruke deluju kao da nije stigao izvestaj a jeste  :)):

Bred

ne nego izvestaji uopste ne stizu :1  :F

Al-Jasmina

 :)): ma nemoj, a kako je meni sad dosao izvestaj za sms poslat na 063 u NY ali poruka u folderu gde su poslate poruke ima oznaku kao da nije dosao izvestaj... :cvet dakle, parcijalno invalidan mt:s   :*:

Bred

mozda zato sto je 63?  :K
meni nikakav izvestaj nije dosao!Jos!

Sole

ja necu da se igram vise!  :nonono: :F
nekima stizu, nekima ne, a kad pise poslato onda nema izvestaja ili stigne tek kad cimnem tog nekog, magija!  :>
ja mislila to ce da bude gotovo sinoc, ali jos traje...  a005

tarantulica

Verovatno æe tako biti celog dana....
Pa onda opet 14. januara.....
Milina....  :roll:

Al-Jasmina

:( mene je izludjivalo sto mi na moru u Hrv baterija na mobilnom traje duplo duze jer mu je domet stabilan, a ovde ne smem da drzim telefon uz neki radio jer svako malo poziva satelit pa se cuje vrlo karakteristican zvuk..

:ohwell:
Jaka nam mreza, a osecam da imamo skoro duplo vise korisnika  :wall: bas nas "vole"
Draze bi mi bilo da nema nekih fancy dodataka vec da je domet stabilan i jak!  :nonono:

nasty girl

ja ne mogu da saljem poruke i to me strasno nervira.... :namcor :namcor :namcor :namcor

tarantulica

Ja mogu da ¹aljem na 063 normalno i na 064 onima koji su u inostranstvu, a ne mogu na 064 ako je taj neko u Srbiji  :ball2: