Vezbe iz farmaceutske tehnologije i asistenti

Started by philoserbiana, 12-01-2008, 13:24:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

zanima me raspored vezbi po danima...desava se da student zbog nekih obaveza mora da zameni termin vezbanja...vasi utisci o kvalitetu vezbi?kako ste zadovoljni radom svog asistenta?
ko drzi vezbe u ponedeljak prepodne? :cvet

tarantulica

Pretpostavljam da se radi o farmaceutskoj tehnologiji, pa sam promenila naslov  :cvet

philoserbiana


Kremenko

Cula sam da ce nam u VIII semestru vezbe drzati drugi asistenti(tj.promenice se).Da li znate nesto o tome?Kada nam krecu vezbe?

*

Menjaju se ass na insistiranje profesora, niko ne razume zasto :hmm

Maslacak

Mo¾da zbog razlièitih kriterijuma meðu asistentima :K

AnaCrvena

da,mozda.nekad dobro dodje jer dobijes nekog boljeg nego ranije,mada je uglavnom nezgono,jer prosto taman naviknes na sistem jednog asistenta,pa onda moras da se navikavas na novog.

Anabel Lee

Kad ste veæ pokrenuli ovu temu, pade mi na pamet sledeæe. Naime, neki studenti su zakazali zimovanje za nedelju od 18.02. do 24.02. ¹to znaèi da æe propustiti celu nedelju na fakultetu, odnosno propustiæe svaki moguæi termin da nadoknade izgubljenu ve¾bu. Kao ¹to veæ znate, nadoknada za ove studente je moguæa tek u junu, kada se sve ve¾be zavr¹e, ¹to ba¹ i nije zgodno s obzirom da je III kolokvijum najte¾i i najobimniji, a bez jednog termina nije ga moguæe odraditi. Razgovarala sam o tome sa ass. Vasiljeviæ i ona je kao jedan od moguæih re¹enja predlo¾ila da ovi studenti napi¹u molbu da im se odredi jedan poseban termin da nadoknade ve¾bu. S tim ¹to se ova nadoknada plaæa, èini mi se 200 din po èasu, ¹to u sluèaju Farm. tehnologije iznosi oko 1200 dinara po osobi za jedan termin ve¾bi( ovo nije proverena informacija). Ovo do sada nije praktikovano, ali, ako studenti ¾ele, treba da probaju.

Maslacak

I kad bi ostavili tu nadoknadu za jun, opet bi plaæali isto toliko. :wink:

AnaCrvena

iskreno,ako neko zbog zimovanja propusti termin vezbi,i treba da plati.

tarantulica

Quote from: Maslacak on 04-02-2008, 13:40:38
I kad bi ostavili tu nadoknadu za jun, opet bi plaæali isto toliko. :wink:

Da, ali 3. kolokvijum je obavezan za potpis, bolje ¹to pre da ga polo¾e, nego da èekaju jun  :wink:

Lence

  Stvarno menjaju asistente? Pa, to stvarno nije fer!
Onda mi menjamo grupu!  :K

Maslacak

Quote from: tarantulica on 04-02-2008, 13:44:07
Da, ali 3. kolokvijum je obavezan za potpis, bolje ¹to pre da ga polo¾e, nego da èekaju jun  :wink:

Upravo, zato i ka¾em da se plaæa u svakom sluèaju, da ne bi plaæanje bilo izgovor za to da neko ne poku¹a da nadoknadi to ¹to pre :happy:

AnaCrvena, i studenti koji zbog bolesti propuste termin plaæaju istu cifru za nadoknadu, tako da to sa razlogom nema nikakve veze :K

zoe

У овом семестру сам надокнађивала један термин, без тога да сам нешто морала да платим. Уз лекарско оправдање, надокнада се не плаћа.

Maslacak

Hm, otkud onda meni to :hm
Hvala zoe, a ja se izvinjavam na dezinformaciji :>