George Clooney & Sharon Stone brane Kosovo

Started by Comfortably Numb, 20-01-2008, 00:46:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ayrton Senna

@Slatki¹,
moja iskustva su ista, ali postoji ne¹to ¹to ti svaki stranac, vojnik ili civil, mo¾e reæi: njihova nareðenja glase da brane i poma¾u ¹iptare,a Srbi su sporedna karika, iako sada znaju ko je ko na Kosovu i Metohiji. Zato se ljudi i menjaju svakih 6 meseci, a ako neko poka¾e malo vi¹e simpatije prema Srbima, pa im pone¹to i pomogne, vrlo brzo zavr¹i sa spakovanim koferom u jednoj, a UNMIK zahvalnicom i kartom u drugoj ruci.

Jedina dobra stvar u celoj ovako stra¹noj je to ¹to je veæina njih koji su boravili na KIM u okviru UNMIK ili KFOR misije je to ¹to oni sada znaju kakva je realna situacija, ko su Srbi, ko su Kosovski Albanci, ¹ta ko radi, ko koga uni¹tava....
Pa sad takvi ljudi mogu svojoj sredini da prenesu ono ¹to su videli i do¾iveli, a lièno mislim da je samo 17. mart 2004. bio dovoljan 
da svi oni konaèno vide prvo lice Kosovskog konflikta i istorije odnosa dva naroda.

Zato, sada ova akcija popularnih holivudskih glumaca ne mora ni¹ta posebno da znaèi za Va¹ington i Amerièke politièare, ali neka podstakne ljude koji su boravili na Kosovu da svojoj okolini prenesu pravu istinu i izmene im mi¹ljenje koje im formira CNN, BBC, i razlièiti novinari, sumnjive karijeriste.

SLATKIS

 :pljes:odusevio si me tvojim odgovorom
i ja znam puno ljudi koji su pakovali kofere i vracali se kuci plakajuci i ljubeci decu u kolektivnom smestaju jer im mnogo nedostaju njihova tuga nema sanse a da ne zaplaces :ohwell:
sve u svemu drago mi je da ima ljudi koji znaju kako je dole jer vecina njih je u zabludi :)