Fakultetsko dvoriste

Started by vlada89, 20-01-2008, 17:50:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vlada89

Kad prolazim busom vidim ogromno dvoriste naseg faxa, koje nije uopste iskorisceno. Mislim, levo iza perkarice je skroooooz prazno... Jel postoje neki planovi da se nesto preredi? Mogli bi da se izgrade neki sportski tereni ili da se napravi kao mali parkic....

pig_am_am

mislim da je na maketi neko setaliste,pogledaj tamo ispred cetvorke...
bilo bi bas lepo da su zavrsili bar to...ipak to nije neki big dil ko kula C.

ej...kad wlada cuje za ovu temu,odmah ce da uzme da napravi nesto  :trfr:

millyy

meni se nase dvoriste svidja bas takvo kakvo je.... Najlepse na svetu, ne bih ga menjala ni za sta na svetu. :nonono:

ThymusMedica

Quote from: millyy on 20-01-2008, 19:23:19
meni se nase dvoriste svidja bas takvo kakvo je.... Najlepse na svetu, ne bih ga menjala ni za sta na svetu. :nonono:




Upotpunosti se slazem sa tobom. :pljes:

*

Nazalost, ja se ne slazem sa millyy...

Mislim da tu moze jos puno toga da se uradi...
Cinjenica je da nas fax nije zavrsen po planu i maketi, pa tako nije ni dvoriste... :ohwell:

Bred

pa nije sad da je bas najlepse. srecom pa gfa sad i koliko toliko odrzavaju inace se secam kad sam ja dolazio da se upisem , trava je bila do struka!  :wall: :wall: :nonono:

Sole

sreca pa je to jedina stvar koja fali!!!  :roll:
uzas!!!  :wall:
kao da su pravili onaj fax za 7500000 ljudi  :ball2:
moze fudbal da se igra po hodnicima, a nemamo normalan kafic i mozda jos neku prodavnicicu u dvoristu  :wall:
katastrofa  :namcor
lepo neko rece, ono treba porusiti, pa ponovo sve odraditi kako valja!!!

Bla_bla_blaaaa

Ja sam pre nove godine prosetala malo oko faxa po dvoristu...Cim zadjes iza ugla livada otprilike, vidi se da ziva dusa nije krocila godinama :K...Znaci ima okolo toliko prostora...Bar kad bi nesto korisno napravili, cisto da ne zuji bzv...

whatever

Немојте тако, ја баш волим што нам је факултет тако простран, није баш функционалан, али светао и простран... Кад је већ у Кумодражу, ред је. А ливада нам је баш била поучна на ботаници прошле године, дошла нам уместо Кошутњака  :K  Било би лепо засадити неко дрвеће, направити паркић са клупама у хладу, ух, можда и нека фонтаница у камену  :>  Али, мислим да имамо пречих проблема (смрзавање зими, колабирање лети) од дворишта...  :wink:

Adonis_Vernalis

Bilo je planirano da se tu negde izgrade dve stvari: botanicka basta sa staklenikom (video sam projekat i odusevio se), kao i sportski tereni za male sportove.

Od izgradnje, za sada - nista, jer je Generalnim urbanistickim planom predvidjeno da saobracajna obilaznica oko Beograda za koju godinicu prodje negde ispod fakulteta, mladenovackom dzadom otprilike, i da se jedno odvajanje sa tog auto-puta spoji sa raskrsnicom Vojvode Stepe i Kumodraske, dakle kod semafora.

Nagradno pitanje: sta mislite kuda ce ta saobracajnica proci? Za nestrpljive, evo i odgovora: po sred parkinga. Tako da ona prica o neiskoriscenosti ogromnog prostora oko fakulteta pada u vodu. Bice iskoriscen, a prostor oko fakulteta vise nece biti tako ogroman.

Darker

Ih bre... Obilaznica pored faxa?
A ekologija i zdravlje studenata? A buka?

A mo¾e samo malo da se asfaltira pozadi i da se izgradi terenèe, pa da se posadi koje drvce, pa da bude èudo!

olgica

... i po koja klupica...

Kako ce da naprave obilaznicu iza faxa, kada je iza naseg faxa kraj sveta, pada se sa ivice zemljine ploce. :K :K :K  :116:
Sala mala! Nadam se da se niko ne ljuti!  :cvet

ares

Ja cu zavrsiti dok to krene sa radom! Ali mogli bi da puste kravice da malo pasu, ako vec nece da kose ili leti da plastimo malo, ja cu da dovezem moj traktor i prikolicu pa da sadenemo :K :K! Ovo je kao sala, medjutim imam jedan kreativan predlog,a to je da sad na prolece prilozimo svi po neki dinar i da zasadimo neke vocke, to nije skupo a moglo bi dosta da koristi,i te bi vocke ostale kao plodovi naseg mukotrpnog rada i zivi spomenici ,,zrtava ovog fakulteta''! :K :K

__Zmajche

heh
Al onda cemo da se pokoljemo ko ce prvi da jede vocke :)
Bolje da posadimo jelkice :)
Pa da ih kitimo za Novu Godinu................:)
U svakom slucaju........ne gine nam akcija sadjenja....
A super je stvar, pre neki dan je bila akcija i u parku ispred moje zgrade.....nije to neki posao, a sad je vec prelepo :)

katarina

A sta kazete na akciju da svaki student po diplomiranju zasadi jedno drvo? Ja cu sigurno da ostavim nesto na faxu pre nego sto izadjem, ako se uprava slozi naravno.