Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Started by Darker, 21-01-2008, 09:29:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Boris Tadiæ
Tomislav Nikoliæ
necu glasati

Darker


anaj


pop

Ja cu lovu na kladzi staviti na Tadiju, jer verujem da ce ljudi kao na proslim izborima glasati logikom 'bolje maneken nego grobar', ipak nije svejedno ko ce nas predstavljati u svetu. Predsednik drzave je vise paradna funkcija jer su mu ovlascenja realno veoma mala (iako su nesto uvecana novim Ustavom). Sa druge strane, Toma nikad nije bio blizi predsednickoj fotelji, i ako i ovog puta izgubi - zavrsio je karijeru politicara.

alexica

slusala sam sinoc neke politicke analiticare koji bas znaju o cemu pricaju i po prvi put niko nije smeo da da nikakvu prognozu znaci D je u pravu bice najcupavije ikada
sve se nadam bice 28. ono potpisivanje o stabinosti i pridruzivanju pa da Tadic dobije jos neki glas
mada kako stvari stoje mnogo vise ima da pokupi Toma 7,9 Veljinih i 6,nesto Mrkonjicevih to je vec nedostizno...
bas se plasim, ozbiljno...kad Toma uzme stvar u svoje ruke moze samo rat opet da bude

pig_am_am

briga me. ovih dana sam komunjara  8)

ne,ne mislim da ce biti cupavo,jer sto "cupavije" tadicu bolje. mnogi njegovi glasaci ne izlaze dok ne cuju rec "cupavo"  :>

*

Bogami cu i ja da idem kucici da glasam ovog puta :run

Vampire 666

Bitno ja da sad mi mladji izadjemo u sto vecem broju i postavimo radikale tamo gde im je mesto...u udzbeniku iz istorije...

darusaz

Срећом, мој кандидат је ушао у други круг, тако да нема дилеме да поново добија моје поверење.  :>  :cvet

Masha

Quote from: darusaz on 21-01-2008, 20:25:47
Срећом, мој кандидат је ушао у други круг, тако да нема дилеме да поново добија моје поверење.  :>  :cvet
Slazemo se darusaz  :>  :cvet

nasty girl

ja sam u proslom krugu napravila nevzeci listic, ali mislim da cu u drugom krugu stvarno glasati,samo nisam bas sigurna koji mi je najbolji izbor... :H

joe13

A zasto si 'napravila' NEVAZECI listic?Jel to znaci puj-pike za mene NE VAZI sta ce biti narednih 5 godina koliko traje mandat? :nene:

nasty girl

heh...

napravila sam nevazeci listic, zato sto  nisam videla svrhu glasanja... i smatram da ko god dodje na vlast  nece zadovoljiti moje kriterijume kao ni kriterijume naroda....

dirigent

Ono sto ce meni presuditi da se opredelim je stav Evrope povodom Kosova .

         Smatram da obojica kandidata imaju sposobnosti da budu predsednici.

        Ako budemo primljeni u evropsku uniju i ona ne prizna secesiju kosova , Tadic je pravi izbor i njegova politika je urodila plodom.

        Ako budemo primljeni u uniju i ona prizna secesiju Kosova , buduceg predsednika koji ne da inicjiativu da se iz iste po kratkom postupku istupi ,treba obesiti zbog veleizdjae.

        Ako ne budemo primljeni u uniju i ona prizna secesiju kosova nema potrebe za sposobnostima Borisa Tadica , bolji je Nikolic.

        Ako ne budemo primljeni u uniju i ona ne prizna secesiju kosova ... onda je najbolji Kostunjavi

         Samo je cudnovata koincidencija da Evropa ceka kraj izbora da bi donela odluku , sto znaci da oni smatraju `da im neko vise odgovara`. Iz toga se moze zakljuciti koji je scenario , a izabrani predsednik je na potezu od kog ce zavisiti njegova politicka karijera.
          Fala bogu , mene ne biraju

pop

Quote from: dirigent on 22-01-2008, 17:45:31
Samo je cudnovata koincidencija da Evropa ceka kraj izbora da bi donela odluku , sto znaci da oni smatraju `da im neko vise odgovara`. Iz toga se moze zakljuciti koji je scenario , a izabrani predsednik je na potezu od kog ce zavisiti njegova politicka karijera.
          Fala bogu , mene ne biraju

Da li si mozda razmislio o tome da im odgovara da pobedi jedan kandidat kako bi rekli 'eto vidite, oni podrzavaju politiku koja je zavila u crno stotine hiljada ljudi na Balkanu' i da nas se rese po kratkom postupku? Posto pratim i razlicite svetske (iz EU, Rusije, SAD...) medije, imao sam priliku i to da cujem. Konkretno, danas su to pisali odredjeni ruski analiticari u dnevnim novinama.

Znam jednu cinjenicu, a to je da ako pobedi Toma, iz ove zemlje ce otici desetak veoma inteligentnih ljudi koje poznajem i do kojih mi je stalo, a i ja cu dooobro razmisliti o tome. Da li ce neko otici ako pobedi Tadic? Tesko...   Takodje znam da ce neki na ovo reci 'pa takvi nam i nisu potrebni', ali tako isto se pricalo i devedesetih pa smo videli kakav je epilog imao odlazak 300 000 mladih ljudi medju kojima sada ima vrhunskih strucnjaka od Aljaske do Australije (kad god se sretnemo, uvek se zalije...). 

Masha

Slazem se, pope. Mozda jedino mogu da dodam to da sam ja ovde jer zelim da verujem da ljudi ne zaboravljaju tako brzo i tako lako. A to sto ce neko reci da mu ja, ili neko drugi nije potreban, mene uopste ne brine. Ja cu ovde uvek imati nekoga kome sam potrebna. Nije Tadic, verujte mi  :wink: