Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Started by Darker, 21-01-2008, 09:29:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Boris Tadiæ
Tomislav Nikoliæ
necu glasati

Wlada

Чекај како српски "војвода" (који притом НИЈЕ за краља) може да буде Хрват?  :hmm  :K

Masha

Quoteja da ne zelim repliku , kako ti kazes, ne bi ucestvovao po forumima uopste
Pa ako zelis repliku, onda je ruzno, bar za mene, reci
QuoteAli postoje napadni ljudi koji po svaku cenu i uvek moraju da iskazu i nametnu svoje misljenje
Posledica velikog broja postova cedonista i "demokrata" - i dalje ne razumem ove navodnike koje si upotrebio, jeste tvoje prozivanje, ali ja nisam dosla i rekla da postoje ljudi koji po svaku cenu moraju da pokusaju da omalovaze druge, sa akcentom na pokusaju.

lijepa bosanka

Quote from: Wlada on 24-01-2008, 21:13:43
Чекај како српски "војвода" (који притом НИЈЕ за краља) може да буде Хрват?  :hmm  :K

Quote from: Wlada on 24-01-2008, 21:13:43
Чекај како српски "војвода" (који притом НИЈЕ за краља) може да буде Хрват?  :hmm  :K

Ova dva posta su totalno  :OFF:
Ne vredi ni raspravljati..

Dr.Voju ©e¹elja ne biramo za predsednika,na¾alost!! Ali biæe on premijer!! :K

Al-Jasmina

 :wink: hej LB edituj poruku, u pitanju je isti post :)

Darker

Biæe, organizovaæe neku igru u zatvoru da se razonode :plez

Bred

o fefelju imate temu :!

ako hoces d da polemises o fefeljovoj retorici izvoli otvoriti novu temu, nemoj offtopicis u ovoj.

:F :K

Pedja

Quote from: lijepa bosanka on 23-01-2008, 22:34:12
QuoteAko Bog da Tadic ce da proglasi Mladica herojem 
U srpskom srcu jeste heroj,bio i biæe!!!! :wave:

puc  Тако је ЛБ 8)

Darker

Quote from: Bred on 24-01-2008, 21:36:37
o fefelju imate temu :!

ako hoces d da polemises o fefeljovoj retorici izvoli otvoriti novu temu, nemoj offtopicis u ovoj.

:F :K

hahahahahhahaha, care :K :K :cvet :cvet

Elem, voleo bih da ¹to vi¹e korisnika glasa u ovoj anketi, kako bismo dobili ¹to pribli¾nije stanje stvari na Ffakultetu...

Girl

Bezobrazno agresivni!!??
Onaj ko tako misli i jos da ne moze doci do reci od mene(?), neka mi se javi na private i kaze sta, kako, zasto  :cvet :cvet
a ne Bredu!  :wall:

Za neopredeljene: neka se samo malo osvrnu na to sta koji od kandidata ima iza sebe u politickom smislu, sta planira za buducnost i koliko mu se stavovi i pogled na sve oko sebe poklapa sa njihovim stavovima i pogledom, ne bi trebalo da bude mnogo dvoumljenja, ili-ili, a ako je nekom u opticaju i neglasanje (nevazeci listic ili neizlazenje), treba da zna da ce i tako doprineti buducnosti zemlje, pitanje je na koji nacin...

Bred

Quote from: Girl on 25-01-2008, 10:47:50
Bezobrazno agresivni!!??
Onaj ko tako misli i jos da ne moze doci do reci od mene(?), neka mi se javi na private i kaze sta, kako, zasto  :cvet :cvet
a ne Bredu!  :wall:

i ovo je primer tvoje "agresivnosti", smanji dozivljaj. TI ne mozes terati ljude ni na sta, kapis?  :wink:

Darker

Ne tera ljude, nego ako enko ima neki problem, mo¾e slobodno na pm, mi smo tolerantni :cvet

Girl

Ti zamenjujes teze
Ja racunam da taj ZELI da 'dodje do reci', i da ce to najbolje uraditi ako MENI posalje neke primedbe, argumente itd.. A ne ti da im budes advokat.
Ja i ne TERAM ljude ni na sta.
Uostalom, da me poznaju, videli bi da ja niti vicem, niti sam iznervirana, a pogotovo ne agresivna, posebno kad pisem ovde, ali to tebi izgleda deluje tako, na sta ja ne zelim da snosim odgovornost, jer to je u tvojim ocima, a ne u mojim. Samo posto si govorio u ime mnogih ljudi, neka mi se ti isti ljudi, AKO ZELE, mislim-nisam smatrala da treba to da naglasim, jave i kazu sta misle, to je valjda normalno, sto zelim da cujem i njihovo misljenje o tome. :wink: Kapis?

Samo zelim da uspostavim ravnotezu ovde, vidim da pr¹te reci negative o Cedi, a otkud ti znas da li sam ja za njega glasali ili nisam!? Samo ne zelim da se neguje takav cinizam, i slicno, ne zelim ni da je normalno ne dobaciti nista na 'seselj ce biti premijer', a obavezno dobaciti na Mashin, Daretov i moj post, neka bude ravnoteza, a sto se teme tice, radi se o politici koja odredjuje buducnost drzave u kojoj svi mi zivimo i treba da budemo malo ozbiljniji ovde.  :wink:
Ima kvalitetnih postova ovde, ali vrlo malo.  :wink:

Bred

ok, zavrsavamo ovde, ubuduce za takve stvari imate ovaj Forum (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/board,7.0.html).
Ravnoteza nije postojala sve do pre par dana.
:wink:

Back on topic :!

lijepa bosanka

 
Quotene zelim ni da je normalno ne dobaciti nista na 'seselj ce biti premijer'

Mora nas biti i nenormalnih!!  :roll:
Mogla si bar da primeti¹ u kom kontekstu je to napisano!!! Ali da ti pojasnim,kao ¹to nisi primijetila stavila sam smajli  :K,i mislila sam da pored toga neæe biti komentari ovakvog tipa.. :ohwell:
Uostalom nemam ni razloga ni potrebu da se pravdam,imam apsolutno pravo na svoje mi¹ljenje i ¾elje!!

Ravnote¾a?! Pa ne bi se reklo po anketi..  :hm

Bred