Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Started by Darker, 21-01-2008, 09:29:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Boris Tadiæ
Tomislav Nikoliæ
necu glasati

Pedja

Quote from: Wlada on 22-01-2008, 22:31:40
За Тадића наравно...

ПС Ево Даркере, да је Србија монархија не бисмо били у дилеми, нити у раправи  :K

Слажем се са тобом.  :wink:

vucko81

Ako Bog da Tadic ce da proglasi Mladica herojem  puc

Bred

Pope, argument ti je  :wall:
Jezik se da nauciti za 2-3 nedelje...
:wall: :K

Wlada

Е па кад краљ не може да буде краљ јер не зна језик, не може ни председник да буде председник а да не зна језик!!  :K

Girl

Quote from: vucko81 on 23-01-2008, 21:42:38
Ako Bog da Tadic ce da proglasi Mladica herojem  puc


O, Boze,...



necemo valjda opet:


O, nisu krivci primitivci ¹to su pokupili mast.
Korov nikne gdi god stigne. Ma, svaka njima èast.
Krivi smo mi. Otkud svi ti paraziti ¹to su nam zagustili?
Nemoj stari moj, krivi smo mi ¹to smo ih pustili.

Ma, ¹ta su znali generali i brkati majori?
Jedino da vièu: "Pali!", ali - nisu najgori.
Krivi smo mi! Ni svi ti silni infantilni ¹to su pu¹ke sanjali.
Ne, ne derane. Krivi smo mi ¹to smo se sklanjali.

Putuj Evropo, nemoj vi¹e èekati na nas.
Ne pitaj mnogo, dospeæe¹ i ti na rðav glas.
Putuj planeto, super smo se dru¾ili.
Nama je lepo, taman kako smo zaslu¾ili.

Nisu krivci depresivci, lude i psihopate,
¹to su ru¹ili pa sada nama nude lopate. Krivi smo mi.
Nisu krivi sedativi ¹to ih nisu sputali.
Sorry matori, krivi smo mi koji smo æutali.

Putuj Evropo i po¹'lji nam malo peciva.
Nama je dobro - sreæa jedna neizreciva.
Putuj planeto, ovde se vrag priziva.
Nama je lepo. Slika jedna neopisiva.

Putuj Evropo, nemoj vi¹e èekati na nas.
Ne pitaj mnogo, dospeæe¹ i ti na rðav glas.
Putuj planeto, super smo se dru¾ili.
Nama je lepo, taman kako smo zaslu¾ili.

lijepa bosanka

#35
"Lizing" je pao.. :bljak: Tako da Tadić  verovatno pobjeđuje,ali će biti jako mala razlika!! :hmm
Ovo je stvarno više tako jadno i bljutavo..kuda vodi?!

QuoteAko Bog da Tadic ce da proglasi Mladica herojem 
U srpskom srcu jeste heroj,bio i biće!!!! :wave:



Masha

Quote from: Bred on 23-01-2008, 21:56:32
Pope, argument ti je  :wall:
Jezik se da nauciti za 2-3 nedelje...
:wall: :K
Bitno je da si ti argumentovao kako je to moguce nauciti jezik za 2 nedelje. Mozda bi pomoglo kada bi rekao koliko si jezika ti naucio s obzirom na to da ucenje ide tako brzo i tako lako. Mada, zavisi i sta podrazumevas pod ovim nauciti  :hmm

Darker


Ja bih da ponovim Bala¹eviæevu pesmu na kraju svake ovakve teme... Pa da je zakljuèam, èisto iz edukativnih razloga :1

darusaz

Ма оставите се Балешевића, што рече Томица тј. Николић јуче на РТС-1 ДС је у власти од 2000. године, 7 година су на власти, а Србија ни један педаљ није ближа тој Европској унији.

Тако да са Тадијом нама ће Јевропа бити близу/далеко као и до сада. Have no fear.  :smekerica:

dirigent

Evropa je Darusaze ko nedostizna riba - sto smo blize Njojzi to nam sporije napreduje da konacno udjemo (u nju) .
   Ali oni tako to i perfidno rade. Tipicno je ono `parafiranje` o pristupu EU , ali to nije isto sto i potpisivanje , kako se kasnije ispostavilo ,ali dobra reklama za kod kuce , da se Vlasi ne dosete.

   Jedino Kostunjavi je jedna mutivoda , bez njega bi bilo najbolje , pa ko god bio na vlasti. Ne bi me cudilo da podrzi Tadica kao individualnu licnost , a sutra mu podmetne nogu , i sa radikalima suspenduje sporazum o pridruivanju EU , pod razlogom drzavnih interesa.
   
   DS i SRS su taoci Kostunicinh kombinacija.

Darker

Quote from: darusaz on 24-01-2008, 07:20:30
Ма оставите се Балешевића, што рече Томица тј. Николић јуче на РТС-1 ДС је у власти од 2000. године, 7 година су на власти, а Србија ни један педаљ није ближа тој Европској унији.

Тако да са Тадијом нама ће Јевропа бити близу/далеко као и до сада. Have no fear.  :smekerica:
To je Tomicino i iskljuèivo njegovih biraèa mi¹ljenje. A Zmago Jelinèiè je poprilièno uzburkao Hrvatsku javnost kada je u emisiji "nedeljom u 2" rekao kako Hrvatska nema ¹anse da uðe u EU dok se ne denacifikuje, tj. dok se ne oslobodi nacionalista :wink:
Dok god su radikali toliko jaki, sasvim je normalno da mi vrlo polako milimo ka EU, a najsme¹nije je ako je to Tomin argument protiv Tadiæa :K :K :K

Izaði i BORI SE! Nije gotovo!

darusaz

Quote from: dirigent on 24-01-2008, 08:41:56
   Ali oni tako to i perfidno rade. Tipicno je ono `parafiranje` o pristupu EU , ali to nije isto sto i potpisivanje , kako se kasnije ispostavilo ,ali dobra reklama za kod kuce , da se Vlasi ne dosete.
   
   DS i SRS su taoci Kostunicinh kombinacija.

:pljes: Ово последње је мисао године! Шта да се ради када Коштуније "држи кључ".

Vampire 666

Коштуница седи на две столице...сви знамо како се то завршава...само се надам да ће се то догодити у врло скорој будућности...

lijepa bosanka

QuoteA Zmago Jelinèiè je poprilièno uzburkao Hrvatsku javnost kada je u emisiji "nedeljom u 2" rekao kako Hrvatska nema ¹anse da uðe u EU dok se ne denacifikuje, tj. dok se ne oslobodi nacionalista
Aha..zna¹ kada æe to biti??!! NIKADA!!! Hrvat se vjere i nacije neæe odreæi za 1000 Evropa!! (uradili su to samo jednom kada su se pokatolièili! :>)
Oni su u onom onakvom rigoroznom(izgleda samo za Srbe!) Titovom re¾imu bili nacionalisti i ostali,èak za moj ukus од 90-их te¾e ¹ovinizmu!!  :*: :*:

Drago mi je ¹to dva èlana moje porodice imaju pravo da glasaju..u prvom krugu nisu..ali zato 3. æe da stignu iz "tamo nekog sitija" i da glasaju свим срцем!!!!  :pljes:

shumshi

Quote from: lijepa bosanka on 24-01-2008, 11:55:12
Drago mi je ¹to dva èlana moje porodice imaju pravo da glasaju..u prvom krugu nisu..ali zato 3. æe da stignu iz "tamo nekog sitija" i da glasaju свим срцем!!!!  :pljes:


zive u trznom centru?  :hmm

kada koristis fraze , nauci sta one znace...