Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Started by Darker, 21-01-2008, 09:29:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Boris Tadiæ
Tomislav Nikoliæ
necu glasati

Bred

Quote from: Wlada on 23-01-2008, 22:04:42
Е па кад краљ не може да буде краљ јер не зна језик, не може ни председник да буде председник а да не зна језик!!  :K
Predsednik, cak i da ne zna jezik je izabran od naroda a nije po defaultu predsednik kao je kralj.  :wink:

Quote from: Masha on 23-01-2008, 23:10:11
Quote from: Bred on 23-01-2008, 21:56:32
Pope, argument ti je  :wall:
Jezik se da nauciti za 2-3 nedelje...
:wall: :K
Bitno je da si ti argumentovao kako je to moguce nauciti jezik za 2 nedelje. Mozda bi pomoglo kada bi rekao koliko si jezika ti naucio s obzirom na to da ucenje ide tako brzo i tako lako. Mada, zavisi i sta podrazumevas pod ovim nauciti  :hmm

Meni je beskrajno zanimljivo diskutovati sa tobom pogotovo kad na ovaj nacin pokusas da samoj sebi dokazes kako si pametna.  :K

A sad cu ja tebe pitati npr ko si TI da procenjujes koliko ko zna koji jezik?
Dakle, nisi kvalifikovana za to.
Ne trazi argumente tamo gde ih ne moze biti. :wink:
Ako ne treba da izaberemo Tomu zato sto navodno ne zna engleski ili ga ne prica tecno, onda  :wall:  :lol2:

Drugo, nisi upoznata sa kursevima na kojima se jezik kako-tako brzo uci?Za 10-15 dana.
Trece, Toma verovatno zna nesto od ranije, ne zaboravi da je imao susrete sa diplomatama i dosta ranije.  :wink:
Cetvrto, Toma je veoma inteligentan covek tako da ce on to sto ne zna i  nauciti i za manje od 2 nedelje. :V  :K

:1  :wall:


tarantulica

Nemam ni¹ta protiv da predsednik dr¾ave prièa svahili, ako ume da ka¾e ne¹to pametno  :hm




lijepa bosanka

#47
Quote from: shumshi on 24-01-2008, 12:33:01
Quote from: lijepa bosanka on 24-01-2008, 11:55:12
Drago mi je što dva člana moje porodice imaju pravo da glasaju..u prvom krugu nisu..ali zato 3. će da stignu iz "tamo nekog sitija" i da glasaju свим срцем!!!!  :pljes:


zive u trznom centru?  :hmm

kada koristis fraze , nauci sta one znace...

:siza: Nećemo se vređati...ali potrudiću se da naučim.. :gay:
I tako...kako god krenem da učim..ne polazi mi za rukom..jer sam Jovanovića  jasno čula kada je ushićeno,u njegovom stilu, rekao..da vam predsednik bude iz Beograda,a ne iz tamo nekog sitija!!!
Moje mišljenje je da je to imalo mnogo širu poruku,nego da je kao upućeno Miškoviću!! Toliko mi je to jadno zvučalo,da više nikada spot LDP-a nisam pogledala.. :bljak:



Bred

najbolji je bio komentar rezultata izbora tipa-pa uglavnom su nam dobri rezultati u URBANIM sredinama  :wall: :wall: :wall:

darusaz

Па због те "урбаности" су рецимо променили начин избора градоначелника Београда. мислим на "жуте". Осећају и они да ове године грађани мисле свим срцем  :ziveli

Кнез Милош није знао ниједан језик. Сем матерњег, а ни њега није знао ни да чита ни да пише. Па је био највећи српски државник 19. века!

shumshi

haha...
moracu da se ponovim i da vas uputim da pronadjete udzbenik iz osnovne skole iz poznavanja prirode i drusta i naucite znacenje pojma 'urbana sredina'

to nema nikakve veze sa izrazima, urbani mladic, urbano mesto za izlazak i slicna s**nja!


Bred

shumshi to moze da se kaze i gradskim sredinama upravo zbog pogresnog tumacenja reci "urban".
Ali mislim da cedonisti namerno koriste taj izraz  :wink:

tarantulica

[off]Mene ovo Bredovo èedonisti uvek podseti na hedoniste[/off]

Bred

znate kako jos zovu Cedu? kad smo se vec toga dohvatili.
Cedomorka  :wall: :bljak:

Darker

DA LI JE ÈEDOMIR JOVANOVIÆ KANDIDOVAN U DRUGOM KRUGU IZBORA?? :hmm :hmm
Pridr¾avati se sopstvenih pravila, molim! puc

Al-Jasmina

Ako nastavite spojicu temu sa "Jezickim Umicama i Nedoumicama"
:batina
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mislim da je Ceda nepotreban u celoj prici kao i cedonisti
jer se sada prica svela na 2 kandidata
:cvet

Da li cete glasati u drugom krugu uopste?
Ima li neko ko je promenio misljenje u vezi izbora kandidata?

darusaz

Далеко било да мењамо мишљење! Једва чекам изборно вече.  :~

Girl

Pazi njega, ''kad smo se VEC dohvatili'', a koristi Cedino ime u, naravno, svojoj interpretaciji, u svakom svom postu.  :116:


Vrlo je neizvesno...
od Tadica zavisi kako ce ispasti (njegov) rezultat u drugom krugu, a ne od raznoraznih podrski, ionako se niko striktno ne pridrzava stava lidera stranke za koju su glasali, tako da - nek' se Tadic obrati SVIM gradjanima, ako zeli podrsku ljudi koji su podrzali druge kandidate, pa cemo svi videti...
Zaista smatram da ce SPS-ovci svi do jednog glasati za Nikolica u drugom krugu, za Veljine nisam sigurna.

Bred

Quote from: Girl on 24-01-2008, 14:34:42
Pazi njega, ''kad smo se VEC dohvatili'', a koristi Cedino ime u, naravno, svojoj interpretaciji, u svakom svom postu.  :116:
Sta si ovim 'tela reci 'leba ti?  :wall:

Darker