Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Started by Darker, 21-01-2008, 09:29:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Boris Tadiæ
Tomislav Nikoliæ
necu glasati

darusaz

Пре неки дан читам у "24 часа" да су нам председнички кандидати као холивудске звезде, па онда рекох, што да не. И холивудске звезде прате скандали и пикантерије из приватног живота (типа разводи).  :wink:

Bojana 153

Ma citava ova tema je pisijada i nema veze s razumom.
Al mi je beskrajno zanimvljivo da je citam! :>

Bred


tarantulica

Quote from: Bojana 153 on 24-01-2008, 19:51:51
Ma citava ova tema je pisijada i nema veze s razumom.
Al mi je beskrajno zanimvljivo da je citam! :>


A ova poruka je totalni  :OFF:
I mo¾e da bude protumaèena uvredljivo...

Bred

sto uvredljivo?
to sto je bojana rekla da TEMA nema veze s razumom?
ccc  :wall:

tarantulica

Pa ako se sla¾e¹ sa tim, obri¹i je, tako okarakterisane teme ne bi trebalo da stoje u ozbiljnom delu foruma  :wink:

peho_atropin

Slazem se sa paukom.I mene da interesuje koje cvece voli Tadiceva svastika to ne bih pitao ovde!

Darker

Quote from: lijepa bosanka on 24-01-2008, 18:49:51
Objavio je 12 knjiga, meðu kojima su "Rovovi u narodnoj skup¹tini", "Kad padne vlada", "Milo¹eviæ pada" i "Od poèetka".


Idi begaj :shock 12 knjiga :Bog :Bog :Bog
Evo i Kristijan Goluboviæ objavio dve, èekam da izaðe iz æuze pa da na njegovom forumu predlo¾im da se kandiduje za preCednika :pljes:

Quote from: ciciban on 24-01-2008, 18:48:56
Slazem se...Deluje mi neverovatno da medju ljudima koje svakodnevno srecem na faxu ima Cedista..Zivot je izgledao lepse dok sam zivela u uverenju da takvi ne postoje bar ne u mom okruzenju... :nonono:
A meni deluje apsolutno neverovatno da meðu ljudima koje svakodnevno sreæem na faxu, koji su buduæi akademski graðani(dakle URBANI-LB :plez) ima fefeljevaca. ®ivot je izgledao lep¹e, bla bla... :ball2:

P.S. fefeljevci, kad se veæ spu¹tate toliko nisko, pazite da...

P.P.S. Pogledajte semafor :~ :~

shumshi

Da odgovorim na temu...u duhu rasprave...

glasacu za Borisa Tadica,
zato sto ima mnogo slatke devojcice ( Tomini sinovi mi se uopste ne svidjaju)
a ni on nije los  :wink:
i rodjeni smo u istom gradu
a i mama mu se zove kao moja...  :>

eto!

Masha

QuoteNema dvostrukih arsina.
Ja sam ja, i ja naravno uvek iznosim svoje misljenje.
Rekoh da samo zelim da dam prostor i drugima da dodju do izraja i da ne steknu utisak da samo Cedonisti ili "demokrate" imaju pravo na misljenje.
I ovo je offtopik.
Pa nesto nisam sigurna da samo cedonisti, kako ih ti nazivas, i "demokrate" - mada ne razumem ove navodnike koje si upotrebio, pisu u ovoj temi i iznose svoje misljenje. U svakom slucaju, svaki tvoj post u kojem ljude, osnovano ili ne, prozivas da su cedonisti, daje osnov za repliku. To sto bi ti voleo da replike nema, je jedna svar, a to sto neko svoje pravo na repliku zeli da iskoristi je druga stvar, ali tvoja zelja za nemanjem replike nece dati prostor drugima, a sasvim treca stvar je to, a moze se videti i u ovoj anketi, sto su se ljudi, koji imaju svoje misljenje i znaju da iskoriste prostor i iznesu to svoje misljenje, opredelili za Tadica.

Bred

 :ball2:
ja da ne zelim repliku , kako ti kazes, ne bi ucestvovao po forumima uopste  :wall: :wink:
QuoteP.S. fefeljevci, kad se veæ spu¹tate toliko nisko, pazite da...
sto se spustanja tice, i to u provaliju su zapoceli cedonisti i "demokrate" pricom o Tominom navodnom neznanju engleskog jezika etc.  :1 :wall: :K

DRuga stvar, prilicno je normalno da medju 1600000+ ljudi ima i akademaca "fefeljavaca" dok je prilicno zabrinjavajuce sto od 220000 cedonista bar 10tak je na ovom forumu  :wink: :hm :nonono:

peho_atropin

-veplika!
-niste pomenuti
-veplika na vepliku!
-nemate pravo
-dobvo onda po poslovniku!
Kako me podsetiste na vojvodu Seseljka(dok je bio u parlamentu)!E to si bile sednice....

Darker

Quote from: Bred on 24-01-2008, 20:50:02
sto se spustanja tice, i to u provaliju su zapoceli cedonisti i "demokrate" pricom o Tominom navodnom neznanju engleskog jezika etc.  :1 :wall: :K
Ne navodno, veæ OBJEKTIVNO neznanje :wink: Ja jesam protiv elitizma, ali funkcija predsednika JESTE elitna sama po sebi :cvet

Quote from: Bred on 24-01-2008, 20:50:02
DRuga stvar, prilicno je normalno da medju 1600000+ ljudi ima i akademaca "fefeljavaca" dok je prilicno zabrinjavajuce sto od 220000 cedonista bar 10tak je na ovom forumu  :wink: :hm :nonono:

Nije problem ¹to meðu milion i po ljudi ima neko ko studira farmaciju. problem je ¹to ima milion i po ljudi :wink:

P.S. Meni je lièno neverovatno da se uop¹te postavlja ovakav izbor, ali èudna smo mi zemlja...

Bred

daj klip kojim ces dokazati da Toma ne zna engleski?
:K

Darker

Idi na youtube pa naði sam :plez

fefljevci su isti kao usta¹ki deo Hrvata, potpuno ista retorika. Mo¾da zato ¹to je fefelj poreklom Hrvat :wink:
oæemo sad o tome?