Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Started by Darker, 21-01-2008, 09:29:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Boris Tadiæ
Tomislav Nikoliæ
necu glasati

Darker

Quote from: Bred on 30-01-2008, 11:11:04

Dakle, ko svesno govori neistine i na osnovu kojih istrazivanja su dosli do brojke od 10%??
Zao mi je sto su studenti podlegli ovoj manipulaciji.
:nonono: :wall: :wink:

Kakvoj bre manipulaciji? I kako to podlegli? Tako ¹to su iza¹li na izbore? Pa meni nije ¾ao, meni je ba¹ drago, makar i Toma pobedio, jer neæe o na¹oj buduænosti odluèivati baba sa 90 godina ( uz sve du¾no po¹tovanje prema njenim godinama) nego neko ko æe u toj buduænosti ¾iveti i raðati decu :wink:


@endi:
mala lekcija iz istorije: fa¹izam se u svakodnevnom govoru koristi za Nemaèku i za Hitlera, ¹to je neispravno jer je na vlasti bila Hitlerova NACIONAL-SOCIJALISTIÈKA partija. Ja sam dao sebi dozvolu da koaliciju nemaèke i Italije u II sv. ratu nazovem nacional-fa¹istièkom, iz gore spomenutih razloga, a takoðe sam bio slobodan da u ironièno-sarkastiènom postu hiperbolièno upotrebim komparacijsku metaforu za radikale i sile osovine iz II sv. rata.

Konkretno sam objasnio gde sam to prepoznao kod radikala u svim politièkim temama koje se tièu SRS-a, malo prelistaj forum...
A i malo bolje prelistaj reènik iduæi put :cvet
Ako ima¹ jo¹ neku repliku-na pm, da ne idemo u off :cvet

Bred

Quote from: tarantulica on 30-01-2008, 16:08:18
Ok Brede, da li se obraæa¹ Kinezima kad napi¹e¹ "¾uti"?  :>
Nije ba¹ politièki korektno....  :nonono:
Mislim da je mnogo politicki nekorektnije nazivati vadikale nacionalfasistima nego demokrate zutima, ali to naravno nisi videla  :wink: :K

D tvoje hiperbolisanje je stvarno preterivanje. Meni ne smeta ali drugima ...  :wink:
I ni hiperbolisano nije ni priblizno istini.

Kada sam govorio o manipulaciji mislio sam na onih 10% koji s epotencira od strane b92 i nekih studentksih organizacija a ta brojka ocigledno nije tacna.

Darker

I ja sam vrlo radostan ako je ta kampanja urodila plodom,te su rezultati ove ankete zaista validni :wink:

Bred


Al-Jasmina

 :batina aman vise vas i te ankete!
Anketa ne izlazi na izbore,
niko je nista ne pita  :F

Neko me je zvao i pitao za koga cu glasati i
nesto o mogucnosti da ubace u sve to i parlamentarne izbore i skoro sam tu zenu opsovala. Toliko je insistirala na tome da se opredelim za koju stranku bih glasala da sam joj rekla da nemam pojma ni koje sve stranke postoje jer se umnozavaju kao bakterije!  :batina

Domestos,
i milioni bakterija ce ...  :>


BK

Quote from: Al-Jasmina on 31-01-2008, 15:46:19
nemam pojma ni koje sve stranke postoje jer se umnozavaju kao bakterije!  :batina

Domestos,
i milioni bakterija ce ...  :>
Vrlo slikovito receno...odmah se setim reklame...WC solja i one cudne bakterije koje sijaju pod UV svetloscu...e bas je slika i prilika skupstine...

milica_d

Definitivno cu glasti za to da se ne ukine bolonja,da mi tata ne ide ponovo u rat i da mi ne bude gore nego sto je sada...

pop

Nekako mi se uvek vise svidjao Bajaga nego Marija Sharifovic, ili Dragan Nikolic (Kichic, Brajovic, Stanic itd.) u odnosu na Lidiju Vukicevic, ili Sale Djordjevic u odnosu na Borislava Prelevica...
No, o ukusima ne vredi raspravljati.

Darker

Bez dvojbe :smekerica: :K , sve ono ¹to je dobro, lepo i pametno, uspe¹no podr¾ava Flekicu :K

Jredino radikalima svaka èast za Peter-a Handke-a :pljes:
P.S. Da li se neko seæa onog Francuza ¹to je bio sa Gocom Bo¾inovsnkom(ubite me, ali meni su one sve iste, anyeay sa nekom pevaljkom), a pritom bogznakako bio protiv nepravednih i nièim izazvanih sankcija. Pa onda bio sa jo¹ jednom, nauèio srpski taman toliko da se Slobisti kurèe, i onda naprasno nestao? visio je kod Minimaxa u svakoj drugoj emisiji...
Mogao bi i on da podr¾i radikale, ¹to da ne, oni su multinacionalni, eno neki Sulejman pozvao muslimane da glasaju za Tomu, KAKVI CAREVI!!! :116: :116: :116: :siza: :siza: :siza:

besno pile

Quote from: pop on 31-01-2008, 22:15:50
Nekako mi se uvek vise svidjao Bajaga nego Marija Sharifovic, ili Dragan Nikolic (Kichic, Brajovic, Stanic itd.) u odnosu na Lidiju Vukicevic, ili Sale Djordjevic u odnosu na Borislava Prelevica...
No, o ukusima ne vredi raspravljati.
:Bog :Bog

ali violeti su tako lepo stajale one udarnik charape



....eh,kad bi bilo kao kod nas u anketi...

Phenomenon

Quote from: pop on 31-01-2008, 22:15:50
Nekako mi se uvek vise svidjao Bajaga nego Marija Sharifovic, ili Dragan Nikolic (Kichic, Brajovic, Stanic itd.) u odnosu na Lidiju Vukicevic, ili Sale Djordjevic u odnosu na Borislava Prelevica...
No, o ukusima ne vredi raspravljati.

или Владе Дивац, Шапић, Зоран Цвијановић...

Vampire 666

98% onih koji su se na pozitivan nacin afirmisali zadnjih 20+ godina podrzava Tadica...meni to nesto govori, ali necu glasno reci, jer ce me optuziti za diskriminaciju...a i dovoljno je jasno i bez podvlacenja i naglasavanja...

Darker

P.S. U duelu je Tomislav jedno 16 puta pomenuo Novaka. Jadan deèko, da svako njime ispira usta... :bljak:

Vampire 666

ne mogu da zamislim da predsednik drzave bude covek koji ne  moze da konstruise jednu prostoprosirenu recenicu tokom svog izlaganja...ko li je njemu pisao pismene zadatke u skoli (posto sumnjam da je sam bio sposoban za to...)

pop

Nabrojao sam samo nekoliko ljudi onako nasumicno, mogao sam i da napisem Mikija Manojlovica, Gorana i Radeta Markovica, Laneta Gutovica itd.

Drago mi je da se Novak nije uplitao u ovo izborno ludilo, jer bi samo njemu donelo stete. Inace, Novakov otac Srdjan je dobar prijatelj sa funkcionerima DS-a, Piticem i Gasom Knezevicem. To sam video svojim ocima pre 2 godine na Gemaxu i pre nekoliko meseci na Davis cup-u u Areni. Zato je jos vise licemerno da ga u usta uzima covek za vreme cije vlade je Novak morao da pobegne u Nemacku kako bi na miru trenirao.