Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Started by Darker, 21-01-2008, 09:29:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Za koga cete glasati u drugom krugu predsednièkih izbora?

Boris Tadiæ
Tomislav Nikoliæ
necu glasati

Bred

Quote from: pop on 01-02-2008, 19:16:33
Zato je jos vise licemerno da ga u usta uzima covek za vreme cije vlade je Novak morao da pobegne u Nemacku kako bi na miru trenirao.
svasta. ko meni moze da zabrani da bilo koga "uzimam u usta"???
:wall:

pop

Bredu, pa kako 'svasta'?!?!  Covek se hvali njime, a ovaj i cela njegova familija su u 'suprotnom taboru'. 
Ponovicu, drago mi je sto je Nole ostao izvan svog ovog predizbornog ludila, jer bi samo imao probleme. Cim se Srdjan intenzivnije pojavljivao sa 'zutima', kuriri i ostali su lansirali price o tome da Djokovici hoce zemljiste u Bg-u na mufte. 
Slicna manipulacija, samo mnogo cesce ponavljana je sa Putinom. Nikolic ga ne vadi iz usta, a on ga niti jednom jednom recenicom nije javno spomenuo, a kamo li podrzao.

Bred

i opet ja-pa?
nije rekao da ga Nole podrzava vec da treba drufgi da se ugledaju na Noleta a tim mu je veci plus sto ga spominje a zna da je i Nole zut.  :wink:

pop

E, pa ne bi bio problem da je bilo tako. Vecina ljudi ne zna kojem kandidatu su bliski Djokovici, i time sto ga Nikolic spominje (i u duelu i na mitinzima), vesto manipulise uspehom coveka za koji nema ama bas nikakve zasluge. To je sve borba za glasove, nema tu niceg sto inace ne radi, samo je moje pravo da kazem da je licemerno kititi se tudjim perjem.

Bred


Vampire 666

Politika nije opravdanje za licemerje...niti za bilo sta drugo...eto, ja tebe sutra prebijemem zato sto se nalazimo na razlicitim politickim polovima i onda u svoju odbranu kazem da imam na to pravo zato sto je politika...

Bondage Slut


Darker


Frckalica

Drago mi je sto Tadija vodi u ovoj nasoj anketi...dosta ljudi je promenilo misljenje u ovim izborima i glasace za Tomu. Zao mi je sto su neki od njih meni jako dragi. Pocinjem da se pitam koga biram za prijatelje. Koliko smatram da je onaj za koga cemo glasati vazan faktor koji pokazuje stanje nase svesti i podsvesti, toliko znam da ne treba ljude mrzeti zato sto imaju drugacije misljenje. Nemam problem sa ovima sto su od uvek bili radikali. Imam problem sa ljudima koji imaju pamcenje ne duze od 2 i po dana.

Bondage Slut

Quote from: Frckalica on 02-02-2008, 10:44:20
...dosta ljudi je promenilo misljenje u ovim izborima i glasace za Tomu. Zao mi je sto su neki od njih meni jako dragi.

Meni pricas? Moj najbolji drug studira bogosloviju i clan je radikala! Ali ako zaboravis na tako sitne razlike, prijateljsvo moze da uspe! Prob je samo u tome sto nama to jos ne polazi za rukom.  :wink:

shiky

sve,sve,ali da prijatelje biras na osnovu politickog opredeljenja..  :roll:  :bljak:

shumshi

a zasto da ne...  :)):
pa valjda se druzis sa ljudima koji slicno razmisljaju, imaju slicna interesovanja kao ti...izlazite na ista mesta, imate o cemu da pricate...
nemojte pogresno da me shvatite, ja ne biram prijatelje na osnovu politickog opredeljenja... moji prijatelji, jednostavno, ne glasaju za radikale!  :K

BK

Quote from: shumshi on 02-02-2008, 13:33:13
moji prijatelji, jednostavno, ne glasaju za radikale! 
razmislila bih o ovoj tvrdnji... :hmm Ne retko nas iznenade najblizi...
Kako bi moja mama rekla, ako te pitaju (mada ne znam zasto bi) za koga si glasala, ti kazi za NASE!

Wolhard

Nemam nameru da citam 13 strana prepucavanja samo cu reci da
SVIM SRCEM GLASAM ZA TADICA!

Bred

Quote from: Vampire 666 on 01-02-2008, 20:54:18
Politika nije opravdanje za licemerje...niti za bilo sta drugo...eto, ja tebe sutra prebijemem zato sto se nalazimo na razlicitim politickim polovima i onda u svoju odbranu kazem da imam na to pravo zato sto je politika...
dozvoli, po cemu je TO politika?
Prvo ti nisi nikakav politicar niti imas bilo kakvog "poltickog" znacaja kao ni ja.

Quote from: Wolhard on 02-02-2008, 14:14:10
Nemam nameru da citam 13 strana prepucavanja samo cu reci da
SVIM SRCEM GLASAM ZA TADICA!

Da osvojimo Evropu zajedno-Tomislav Nikolic  :K :siza:

Kao sto sma vec rekao, radikali su od izbora do izbora sve jaci, sutra ce FINESE odluciti  mada stvarno ne znam sta ce zuti raditi na sledecem izborima tj koga ce kandidovatiposto je Tadic jedino tamo sto valja.   :wink:

Ne zaboravite da se narod vec okretao radikalima 96/97.god, ne secam se tacno, kada su vadikali dobili ogroman broj glasova jer se narod nadao da se nece udruziti sa Milosevicem, medjutim Vuk je po obicaju zajeb'o stvar, pa su oni upali.

Opozicija zutima&co mora da postoji i ona je sve dominantnija, bila ona olicena u vadikalima, socijalistima ili nekim drugim, manje je bitno.  :wink:

--

CeSID: Mladi su aktivni
| Izvor: Beta
Beograd -- Stereotipi da mladi ne uèestvuju dovoljno u dru¹tvenom i privrednom ¾ivotu su netaèni, pokazuje istra¾ivanje CeSID-a.

Izvr¹ni direktor CeSID-a Zoran Luèiæ je na konferenciji za novinare u Medija centru rekao da je istra¾ivanje, koje je raðeno na reprezentativnom uzorku od 4.794 ispitanika uzrasta od 15 do 30 godina, pokazalo da mladi aktivno uèestvuju u politièkom, a jo¹ vi¹e u privrednom ¾ivotu, kao i da su spremniji na rizike u odnosu na ostalu populaciju. Istra¾ivanje je naruèilo Ministarstvo omladine i sporta.

Ministarka omladine i sporta Sne¾ana Samard¾iæ-Markoviæ rekla je da je to ministarstvo naruèilo istra¾ivanje od CeSID-a, kako bi imali detaljnu analizu stanja koja æe im olak¹ati posao u izradi Nacionalne strategije za mlade.

Prema njenim reèima, Nacionalna strategija æe biti postavljena na sajt Ministarstva 15. februara, a od tog datuma æe biti organizovani skupovi na kojima æe svi zainteresovani moæi da ka¾u svoje mi¹ljenje o Nacrtu.

"Rezultati istra¾ivanja pokazuju da su mladi u Srbiji najveæi resurs i da imaju ogromne potencijale, koji æe nam svakako trebati u narednim godinama, kada æe morati da se radi na evropskim integracijama i razvijanju ekonomske politike", rekla je ona.

Programski direktor CeSID-a Ðorðe Vukoviæ istakao je da rezultati istra¾ivanja govore da su mladi mnogo zadovoljniji sopstvenim ¾ivotom, ali i i stanjem u dru¹tvu od ostale populacije.

Prema njegovim reèima, najveæi problemi mladih, prema istra¾ivanju, jesu: nezaposlenost, nedostatak kulturnih i sportskih de¹avanja u mestima njihovog stanovanja, kao i nedostatak informacija o moguænosti anga¾mana mladih.

"Istra¾ivanje je pokazalo da je aktivizam kod mladih prepoznat kao po¾eljan tip pona¹anja i da su na¹i mladi prema stepenu aktivizma veoma slièni vr¹njacima u zemljama Evropske unije", rekao je on.

Vukoviæ je istakao da je politièki aktivizam kod mladih vezan za obrazovanje i da su oni koji studiraju ili su zavr¹ili fakultet i vi¹u ¹kolu èak i do pet puta vi¹e politièki aktivni od onih koji imaju samo osnovnu ili srednju ¹kolu.

"Ono ¹to je posebno interesantno jeste da su mladi veoma privredno aktivni i da su spremniji za posao na kome mo¾e da se zaradi, bez obzira na sigurnost posla, u odnosu na populaciju koja ima preko 30 godina", rekao je on.

Prema njegovim reèima, na osnovu istra¾ivanja mo¾e se reæi da mladi imaju vi¹e preduzetnièkog duha i da su zbog toga dr¾avna ulaganja u mlade krajnje opravdana.

Ministarka Sne¾ana Samard¾iæ-Markoviæ dodala je da je Ministarstvo pokrenulo Centar za preduzetni¹tvo, koji æe pomoæi mladima da lak¹e pokrenu privatni posao.

b92