Ekskurzija na Goch - Repriza

Started by Fodi, 21-01-2008, 14:32:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Fodi

Da li postoje zainteresovani studenati, koji su vec bili na Gochu, da se ponovo organizuju za..."REPRIZU"?
I da li postiji interesovanje, onih, koji tamo nisu bili, da odu i nauce nesto, sto su propustili?

Nema nikog?! Prosto je tesko za poverovati.

Lence

Daaaaaaaaaa!
Ja! Ja! Ja!
A mislila sam da nikada necete pitati!
Ma svi hoce reprizu!  :cvet

Fodi

...pa, ko je to SVI?
Da vas cujem!

prommy

Bas tako Lence, iz moje generacije ('o5 smo bili na Gocu) svi su bili odusevljeni i pretpostavljam da bi dosta njih bilo za reprizu!! Fidovci takodje!!
A u kom terminu otprilike?

Nea


Da, naravno :) Bila sam na Gocu 06' i mislim da bi mi repriza bila vise nego dobrodosla :)

Fodi

u terminu kad svima odgovara, pocetak raspusta.
Valjda to svima odgovara

prommy

Malog prolecnog ili letnjeg raspusta? Ako je prolecni to je idealno!! Jer za letnji imamo teren, kao i svake god sa Fidom..

Fodi

Sta ja znam.....neka kazu drugi kad im odgovara. LM prate li ovaj post i dipl. PH

Adonis_Vernalis

Fodi,

nemoj da bih te uhvatio da przis studentsku populaciju praznim pricama! Jer, ako te uhvatim, moraces da ponovis podvig onog kolege od pre nekoliko godina koji je, u mrklom mraku, a pijan ko tuljan, krenuo da slika simpaticno drustvo pored logorske vatre... a stavio blic (umesto vizira) na oko... i pritisnuo dugme... uh, oh...

vucko81

Ima nas jos i starijih koji su za jedina dobra stvar na ovom faxu  :>

Lence

    Ja znam bar deset ljudi kojima je ta ekskurzija najlepsa uspomena sa studija! Samo recite datum i cenu i sigurna sam da necete imati dovoljno mesta za sve zainteresovane!

shmizla

I ja hocu!!! Lence, znamo iste ljude  :K
Bez zezanja, sigurno bi mnogi hteli, stvarno to je nesto najlepse sto sam do sada dozivela tokom studija!!!

brkata vila


I ekipa 06' je rada da podje opet.To su oni maèiæi sa kojima je Danèo cepao pivce na klupici pod omorikom Josifovom. Sjeæa se on, samo ga pitajte. I to su oni isti za koje je Fodi rekao da su kle¹_generacija puc, ¹atro ne vijaju ribe, a oni svi po¾enjeni po¹li da se raduje. Seæa se i Fodi, samo ga pitajte. :wink:

Pozdrav za ideju od Vladimira, Milo¹a, Du¹ana, Miroslava, MArka, Igora, Mileta i Stefka!

tarantulica

A Tara?
Kako je to bio lep beg od civilizacije.....  :happy:

Masha

Bio je to mnogo lep beg od civilazicije  :wink:. Pisala sam ja vec svoje utiske, ne znam tacno u kojoj temi, ali sve u svemu, divna ekskurzijica. Tarantulica ce to i da potvrdi, pardon, vec jeste  :cvet