Glumac Heath Ledger pronaðen mrtav u New Yorku

Started by Keleraba, 22-01-2008, 22:24:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Keleraba

Breaking news
MSNBC News Services
updated 5:16 p.m. ET Jan. 22, 2008
NEW YORK - Heath Ledger was found dead Tuesday at a downtown Manhattan residence in a possible drug-related death, police said. He was 28.

According to WNBC, Ledger was found with pills strewn all around him.

NYPD spokesman Paul Browne said Ledger had an appointment for a massage at the Manhattan apartment believed to be his home. The housekeeper, who went to let Ledger know the masseuse was there, found him unconscious at approximately 3:30 p.m. ET, according to the New York Times. After receiving no response from the actor after shaking him, they called authorities.

Al-Jasmina

NE!!!!!!!!!!

a005 a005 a005 a005 a005 a005 a005 a005 a005

O Boze on je bio TAKO SJAJAN glumac
:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Jbt, da sam imala priliku da budem u blizini tog coveka
i da sam znala da je imao taj problem mislim da bih da odrala od batina ko machku  :F :F :F :F :F :F :F
a onda ga izlecila makar po cenu da me mrzi do kraja svog zdravog zivota


a005 a005 a005 a005 a005
prelepi debilu
sad si  :a


ali potrebniji si nama
Nebo ima dovoljno andjela
:ohwell:

AquArius

Upravo mi je rekla drugarica iz USA,
sa kojom sam na MSNu.

sta se desava ..

Wlada

Јел могуће да им није довољно славе и богатства?
Преко коке до бесмртности... Мало сутра.

Keleraba

Ja procitala, vidim breaking news...kad ono uzas a005 a005
Bas bas tuzno...nekad ljudi stvarno ne znaju sta hoce vise od zivota i posezu za glupostima..ili misle da imaju neke neresive probleme pa tako pokusavaju da ih rese.....uzas :hmm :hmm a005 a005

darusaz

WASHINGTON - Australski glumac Heath Ledger (28) pronaðen je mrtav u svom stanu na Manhattanu, a uzrok smrti bi moglo biti predoziranje drogom, objavila je policija u New Yorku.

Ledgera, dobitnika Zlatnog globusa za ulogu u filmu "Brokeback Mountain" 2005. godine, mrtvoga je prona¹ao kuæepazitelj u njegovom stanu na Manhattanu, rekao je glasnogovornik policije Paul Browne. "Istra¾ujemo moguænost predoziranja. Oko kreveta su pronaðene brojne pilule", dodao je glasnogovornik.

Kuæepazitelj je otkrio tijelo oko 15.30 po lokalnom vremenu, jer je glumac bio naruèen za masa¾u.

Ledger je, uz veæ spomenutu ulogu za koju je bio i nominiran za Oscara, zapa¾ene uloge ostvario u filmovima "Patriot", "Monster's Ball", "Legenda o vitezu" i "Ned Kelly". U kinima bi uskoro trebao zaigrati novi film o Batmanu, "The Dark Knight", u kojem Ledger igra Jokera.

Kako je izvijestio Fox News TV, Ledger je u posljednje vrijeme odbijao uloge.

Пренето из "Вечерњег листа"

pig_am_am

a ko je to?  :hmm
oprostite,ja bas i nisam nesto upucena u glumce i to...

tarantulica


philoserbiana

Bog da mu dusu prosti...ja neznam ko je on,ali nema veze,covek je koji je imao probleme... a005

darusaz

Quote from: philoserbiana on 23-01-2008, 09:11:25
Bog da mu dusu prosti...ja neznam ko je on,ali nema veze,covek je koji je imao probleme... a005

Он је био један од два главна глумца у контроверзном филмском остварењу "Планина Броукбек".  :help:

mikele

Quote from: darusaz on 23-01-2008, 10:43:30
Он је био један од два главна глумца у контроверзном филмском остварењу "Планина Броукбек".  :help:
Јел то онај филм са хомосима?
Да ли неко зна да ли је он већ одглумио у филм "The Dark Knight" који је наставак о Бетмену или тек је требао?
Штета јер је био млад и могао је још много година да буде један од водећих глумаца,а онда ни Оскар не би био далеко.Али јбга,када слава удари у главу...Многи не могу или не знају да се носе са тим притиском.

philoserbiana

darusaz,nisam cula za taj kontroverzni film  :hmm

joe13

Quote from: mikele on 23-01-2008, 11:27:39
Quote from: darusaz on 23-01-2008, 10:43:30
Он је био један од два главна глумца у контроверзном филмском остварењу "Планина Броукбек".  :help:
Јел то онај филм са хомосима?
Да ли неко зна да ли је он већ одглумио у филм "The Dark Knight" који је наставак о Бетмену или тек је требао?
Штета јер је био млад и могао је још много година да буде један од водећих глумаца,а онда ни Оскар не би био далеко.Али јбга,када слава удари у главу...Многи не могу или не знају да се носе са тим притиском.
Zavrsio je snimanje Betmena,videla sam insert na SkyNews-u,lice mu je pod sminkom,ako se secam kao Joker,a inace se predozirao sa sleeping pills.Strasno,tek 28 godina!Zloupotreba lekarskih recepata-to se navodi kao jedan od najvecih problema.

pig_am_am

pa vidis da je hteo da se ubije. lekovima ili drugacije...svejedno bi to uradio.
depresija je cudna bolest. sta je njega tistilo mozda niko nece nikada ni znati  :ohwell:

Bred

[off]preduhiotri mi tarantulica, jedva skapirah ko  je[/off]  :ohwell: