Glumac Heath Ledger pronaðen mrtav u New Yorku

Started by Keleraba, 22-01-2008, 22:24:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

darusaz

@mikele, @philoserbiana: Да, управо је то филм о љубави два каубоја, који се упознају и зближе чувајући овце на планини по имену Броукбек. Филм је био приказан на ФЕСТ-у 2006. године, а после је ако се ја не варам био и на редовном биоскопском репертоару. Сада у продаји има и DVD издање.



Покојни Леџер је имао запажене роле у остварењима "Патриота" (The Patriot) и "Витезова прича" (A Knight's Tale).

Узгред пре неколико месеци новине су објавиле да је "филмска љубав" Хита Леџера, Џејк Гиленхал признао да је у приватном животу хомосексуалац, након чега је Леџер покушао да се убије.  :wall:

Al-Jasmina

 :hmm Zar taj lik Dzejk Gilenhal nije sa Kirsten Danst? Cak i sa Ris Viterspun? Sta znam, na internetu pise da mu je to podmetnuto a pominju se i neki clanci o tome da ceka bebu sa svojim deckom??????????

Taj Dzjek mi je odvratan lik...  :bljak:

Ne znam, Hit je tako sjajan glumac, ovo je bas gubitak!
:ohwell:

Snimio je taj 2 deo Betmen Returns,
i jeste u ulozi Dzokera,
stavise, zastrasujuci je!

Hit ima cekricu sa glumicom Mishel Vilijams


tarantulica

Prethodna slika, koju sam ostavila, je izbrisana....  :ohwell:



"I'm not good at future planning. I don't plan at all. I don't know what I'm doing tomorrow. I don't have a day planner and I don't have a diary. I completely live in the now, not in the past, not in the future.
"

dirigent

Slava ima svoju cenu.

      Dok ne postanes slavan i poznat imas zadovoljstvo sto te ljudi cene po tome kako radis ono sto volis, onog momenta kad postans slavan , to vise nije nikom bitno , vec ih samo zanima o tebi ono sto ti samom u zivotu nije vazno.

       To je breme koje slavan mora sa sobom da nosi.

Naomy

Strasno...  a005
Ne mogu da verujem...
A pre par dana odgledah po stoti put Kazanovu i Pricu o vitezu...

Bred

Glumac Hit Led¾er (28) naðen mrtav pored pilula za spavanje

Australijskog glumca (28), koji je bio nominovan za „Oskara” za ulogu u filmu „Planina Broukbek”, mrtvog je prona¹ao domar. Led¾er je le¾ao na podu, licem okrenutim nadole...
Australijski glumac Hit Led¾er (28), koji je bio nominovan za „Oskara” za ulogu u filmu „Planina Broukbek”, naðen je mrtav u utorak u iznajmljenom stanu na Menhetnu. Policija je na¹la pilule za spavanje pored kreveta, pa je telo upuæeno na autopsiju kako bi se otkrio uzrok smrti.

MLADOST - Led¾era je na¹ao njegov domar kada je do¹ao da ga probudi zbog ranije zakazane masa¾e. Le¾ao je na podu, licem okrenutim nadole. Moguæe je da se radi o predoziranju - rekao je Pol Braun, portparol njujor¹ke policije.
Braun je rekao da nije naðena opro¹tajna poruka i da nema indicija da se radi o ubistvu. Led¾er je naðen u 15 sati po njujor¹kom vremenu (21 sat u Srbiji), a medicinsko osoblje ga je proglasilo mrtvim pola sata kasnije na licu mesta. Led¾erov predstavnik za medije nazvao je glumèevu smrt „nesreænim sluèajem”.
Led¾erova porodica juèe je njegovu smrt opisala kao „tragiènu, prevremenu i nesreæan sluèaj”.
- Hit je uticao na mnogo ljudi na mnogo naèina tokom svog kratkog ¾ivota, ali je malo njih imalo zadovoljstvo da ga zaista poznaje. Bio je skromna, dare¾ljiva, ne¾na i nesebièna osoba puna ¾ivota, koja je inspirisala mnoge - rekao je Hitov otac Kim Led¾er dok je stajao sa Hitovom majkom i sestrom ispred porodiène kuæe u Pertu, u Australiji.
Led¾erovu biv¹u verenicu glumicu Mi¹el Vilijams,tu¾na vest je zatekla na snimanju u ©vedskoj, gde je sa njihovom dvogodi¹njom æerkom Matildom.
- Mi¹el je skrhana - rekao je magazinu „Pipl” izvor blizak 27-godi¹njoj glumici.

Zahvalnost zbog gej uloge
Led¾er je nekoliko nedelja pre smrti zavr¹io snimanje filma „Crni vitez”, poslednji nastavak iz serijala filmova o Betmenu, u kojem je glumio D¾okera. Premijera je zakazana za jul. Glumio je i u „Kazanovi”, „Braæi Grim”, „Balu monstruma”, „Patrioti”... Ipak, filmska publika æe ga pamtiti po ulozi Enisa del Mara u filmu „Planina Broukbek”, o dvojici kauboja koji imaju tajnu gej romansu. Gej i lezbijska alijansa Amerike je saop¹tila da oplakuje Led¾erovu smrt, dodajuæi da je njegova uloga Del Mara „promenila srca i misli na nemerljive naèine”.

24SATA

Al-Jasmina

Mozda je to ucinio slucajno?
Nervoza zbog nesanice...
a005

pig_am_am

nije,jass... vidis da su mu bili prepisani antidepresivi  :roll:

Al-Jasmina

:cvet Pigi ni oni ne znaju jos..
Stvar je u tome sto se skidao sa heroina,
imao je problema sa nesanicom
mozda je upao u krizu i prosto. :ohwell:
Nije trebalo da bude sam!!!!  :wall:

ThymusMedica

Moje misljenje da ga je neko ubio! :hm
Jako lep i dobar glumac, steta za holivud! :ohwell: