Ko je prvi bio u vlasti sa SPS-om

Started by darusaz, 24-01-2008, 08:01:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

#15
Quote from: tarantulica on 24-01-2008, 13:00:56
Quote from: Bred on 24-01-2008, 12:54:51
Nista od toga ne pobija cinjenicu da je i ds bio sa spsom.


Koja je poenta ove prièe?
Poenta je da niko nije imun na saradnju sa spsom i da je svako sa spsom saradjivao kada mu je to odgovaralo.
:wink:
To da li je i za koga ds bolja varijanat je stvar subjektivnog doimanja.
Ja hocu da se ovde utvrdi cinjenica da je i DS bio sa spsom.  :wink:


Wlado,sve sto si napisao se odnosi na sve stranke u Srbiji. Sto samo dokazuje koliko su glasaci ds-a zaludjeni sami sobom i svojim idejama [tipa ja sam najbolji u svemu , ovo-ono a bez trunke samokritike] :wink: :cvet

Wlada

Односи се само последње...пажљиво прочитај  :wink:

darusaz

Поента је била да се покаже да ДС није нимало наивна странка.

Владо, у ДС нису исти људи. Питам се зашто је већина оснивача странке напустила странку или била избачена? Али то је сада већ нешто сасвим друго. Било како било, ДС је ипак био у влади социјалиста.  :happy:

Довољно да се стави прст на чело.

У новијој политичкој историји Србије, остаће записано да су први за истим столом са СПС и ДПС седели људи из ДС. Па тек онда радикали, СПО, Михајловићева Нова демократија и тако редом...

Quote from: tarantulica on 24-01-2008, 13:00:56
Quote from: Bred on 24-01-2008, 12:54:51
Nista od toga ne pobija cinjenicu da je i ds bio sa spsom.
Koja je poenta ove prièe?

tarantulica

Quote from: Bred on 24-01-2008, 13:07:24
Ja hocu da se ovde utvrdi cinjenica da je i DS bio sa spsom.  :wink:

I ¹ta se dobija tom èinjenicom?
Ili se gleda samo da li je ili nije, a ne i kako je....

darusaz

Сама чињеница да су били са СПСом их изједначава у вредносном смислу са осталим странкама. Нису ништа бољи!

Wlada

Да али ће у историји стајати да је Шешељ позивао у рат људе, а где год да их је послао вратили су се или са камионима крцатих попљачканим стварима, или без руке/ноге/главе.
За коју се год територију радикали уватили да бране, она је завршила попаљена и попљачкана са сценама масакара (са свих страна).

Е то је поента сарадње СпС и СрС

Bred

To nije poenta samo saradnje sps i srsa jer ni nikako nismo mogli sami ratovati sto ds zajedno sa Smrkom i jos nekim evo vec 8 god pokusava da nam amputira i silom ureze u glavu :!

Drago mi je da smo konstatovali cinjenicu da je i DS saradjivao sa SPSom.

Necemo da se udaljavamo od te teme :!

Wlada

Та констатација не значи апсолутно ништа уколико не видиш какву су политику водиле све три странке  :wink:

Vampire 666

Quote from: darusaz on 24-01-2008, 13:17:39
Сама чињеница да су били са СПСом их изједначава у вредносном смислу са осталим странкама. Нису ништа бољи!

Ово је апсолутна небулоза! Изједначаваш крвника и жртву...
На крају крајева није исто било ући у владу са СПС-ом почетком 1992 и 1997...

Бред, пре него што коментаришеш нечију поруку, бар је пажљиво прочитај и немој да вадиш делове реченица из контекста целе приче...

Bred

#24
Znaci apsolutno mnogo upravo iz razloga koji sam vec xyz puta napisao-da su SVI saradjivali sa spsom i Milosevicem kada im je to odgovaralo i da niko nema prava da pljuje po drugim partijama koje su isto tako saradjivale sa spsom :wink:

da vidimo celu poruku

Quote from: Vampire 666 on 21-01-2008, 18:13:40
Kako ste vi radikali jadni...umesto da slavite pobedu u prvom krugu, vama ja najbitnije da je Ceda 5. ....

Za sve Tomine glasace: SRS je bila u vlasti vrlo aktivno od 1994/95 do 2000...ako je nekom tada bilo bolje nego u periodu posle 2000 bolje nek se nabije u misiju rupu umesto sto sad kritikuje Tadica ili bilo koga iz takozvanog demokratskog bloka (pa makar to bila i DSS)...sve drugo bi bilo licemerno vredjanje 90+ % gradjana Srbije...
Da li vam je bilo bolje 1992/93 itd kad je ds bio u koaliciji sa spsom?

Ovo je samo primer kako sve ima dve strane i kako se apsolutno sve moze pobiti sto znaci da se trebamo drzati cinjenica.
A jedina cinjenica ovde koja stoji kao planina jeste da je i DS saradjivao sa spsom.

Vampire 666

Па по том твом глупом резону ако мене неки човек замоли да му помогнем да изнесе лопату за снег из превоза, а он пола сата касније том лопатом убије пет људи и оближњој пошти моја кривица је иста као да сам и ја убијао зајено са њим...  :roll:

tarantulica

Ok, upravo mi je nestala struja i za sekund je nestala cela poruka koju sam napisala....  :namcor

Ne postoje bolje i lo¹ije politièke partije, postoje samo one koje vi¹e odgovaraju nekome ko se za njih opredeljuje  :hm

Za mene je jedna partija bolja od ostalih, za nekoga drugog ta ista nije....
Zar treba oko toga da se vodi ovolika rasprava?
I da se ne doðe ni do kakvog zakljuèka....

Da li mi, kao buduæi akademski graðani, mo¾emo da budemo na odreðenom nivou dok razgovaramo o politièkim temama?
Bez pogrdnih nadimaka i pljuvanja po onima èija politika nam nije bliska?
Da li mo¾emo da budemo za ne¹to, a ne samo i iskljuèivo protiv?

darusaz

@Bred: Аферим!  :peace:

Али с обзиром на реакције до сада на ову тему, чини ми се да сам "погодио" суштину.

@Vampire666: При том није свеједно да ли је 1992. или 1997., јер је 1997. Србија ипак била већ ослабљена западњачким манифетлуцима, па је ситуВација била утолико комплекснија.

@Tarantulica: Лепо си рекла све везано за понашање. Али гледај ко се овде контролише, а ко не. "Европске вредности" чине чуда.  :>

Quote from: Bred on 24-01-2008, 13:38:56
Znaci apsolutno mnogo upravo iz razloga koji sam vec xyz puta napisao-da su SVI saradjivali sa spsom i Milosevicem kada im je to odgovaralo i da niko nema prava da pljuje po drugim partijama koje su isto tako saradjivale sa spsom :wink:

da vidimo celu poruku

Quote from: Vampire 666 on 21-01-2008, 18:13:40
Kako ste vi radikali jadni...umesto da slavite pobedu u prvom krugu, vama ja najbitnije da je Ceda 5. ....

Za sve Tomine glasace: SRS je bila u vlasti vrlo aktivno od 1994/95 do 2000...ako je nekom tada bilo bolje nego u periodu posle 2000 bolje nek se nabije u misiju rupu umesto sto sad kritikuje Tadica ili bilo koga iz takozvanog demokratskog bloka (pa makar to bila i DSS)...sve drugo bi bilo licemerno vredjanje 90+ % gradjana Srbije...
Da li vam je bilo bolje 1992/93 itd kad je ds bio u koaliciji sa spsom?

Ovo je samo primer kako sve ima dve strane i kako se apsolutno sve moze pobiti sto znaci da se trebamo drzati cinjenica.
A jedina cinjenica ovde koja stoji kao planina jeste da je i DS saradjivao sa spsom.


Bred

Quote from: Vampire 666 on 24-01-2008, 13:46:41
Па по том твом глупом резону ако мене неки човек замоли да му помогнем да изнесе лопату за снег из превоза, а он пола сата касније том лопатом убије пет људи и оближњој пошти моја кривица је иста као да сам и ја убијао зајено са њим...  :roll:
pa po tvom glupom rezonu samo je srs bio u koalicija sa spsom i samo je srs zato kriv.  :1 :cvet

obrati paznju na ovo
QuoteRazmisljate svojom glavom? Imate svoje misljenje? Iznesite ga ovde! Ali:
- ne vredjajte sagovornika!
- izbegavajte upotrebu reci glup, retardiran, malouman i tome slicno.
- ne sirite versku, nacionalnu i rasnu mrznju!

Darker

Mnogo je bitno iz sledeæih razloga: Bred i darusaz poku¹avaju da devalviraju politiku DS-a, a samim tim da opravdaju politiku radikalne stranke.

Èinjenica koja stoji kao planina je da DS nije bio na vlasti, NITI JE IMAO IKAKVU VLAST, NITI SE I©TA PITAO.
A pogotovu SE NIJE SLAGAO sa Milo¹eviæevom politikom.

©to je u sluèaju SRS-a su¹ta suprotnost! A s'obzirom da SRS nimalo nije promenio ni retoriku ni politku, postoji opravdana bojazan da nam njihovim dolaskom na vlast predstoji inaæenje sa celim svetom i (samo)izolacija. I uopte¹ ne mislim da su rusofili(bar ne ne¹to veæi od DS-a), ali je razlika ¹to bi DS da saraðuje sa celim svetom :wink:

To je èinjanica velika kao planina i jedina bitna za predstojeæi drugi krug predsednièkih izbora.