Kristijan priznao ¹amar

Started by _d.0.t_, 07-02-2008, 21:15:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

_d.0.t_

 :siza:

Kristijan priznao ¹amar

BEOGRAD - Kristijan Goluboviæ je na juèera¹njem suðenju priznao da je davne 1994. u Èumiæevom sokaèetu udario biznismena Milorada Majkiæa, ali je negirao da je od njega hteo da iznudi novac.

- Goluboviæ je sa Milo¹em Dikliæem i jo¹ jednom osobom do¹ao u moj kazino i udario me desnim kro¹eom. Pao sam. Hteo sam da pucam, imao sam u torbici „kolt 45“ sa metkom u cevi, ali nisam imao vremena - odgovorio je na Kristijanove reèi Majkiæ.
Goluboviæ je rekao da Majkiæ la¾e.
- Starije osobe, a on mo¾e otac da mi bude, udaram iskljuèivo levim ¹amarom. Vidite, sudija, da mu ni¹ta ne fali zbog tog ¹amara, ja bih voleo da tako izgledam u njegovim godinama - kazao je Goluboviæ.


[blic]

:siza:
ahahahaaaaa....
morao sam... ahahaa....

pig_am_am

QuoteStarije osobe, a on mo¾e otac da mi bude, udaram iskljuèivo levim ¹amarom


:siza: neka si. mene ovo bas nasmeja.

peho_atropin

Mislim da Kristijan ne laze.Da ga je udario desnim kroseom,slomio bi mu "devijaciju nosa"! :box

Bred

 :K
koliko ljudi dobije batine na ulice svaki dan a da se to uopste ne primeti?
:wink:

whatever

Е, а да вас питам, видех још једну тему где се ова персона спомиње. А ко је он и због чега/по чему је значајан?  :hmm

Bred

Po tome sto je kriminalac, koliko ja skontah.
:wink: :K

nasty girl

Quote from: whatever on 07-02-2008, 23:44:13
Е, а да вас питам, видех још једну тему где се ова персона спомиње. А ко је он и због чега/по чему је значајан?  :hmm

ni meni bas nije jasno ko je on...ali whatever.... :K

whatever

Quote from: nasty girl on 08-02-2008, 09:22:35
ni meni bas nije jasno ko je on...ali whatever.... :K

:trfr:  :cvet

Да, да, посетих му сајт да се едукујем. Племенита нека особа, и баш конструктивно проводи своје затворске дане  :>

Darker

Quote from: whatever on 07-02-2008, 23:44:13
Е, а да вас питам, видех још једну тему где се ова персона спомиње. А ко је он и због чега/по чему је значајан?  :hmm
Postoji film Vidimo se u èitulji
ne znam da li si èuo za njega. Sniman je 90-ih o srpskim kriminalcima, ne¹to poput insajdera sad, samo su svi prièali.
Elem, dotièni kristijan je jedini koji je ostao ¾iv iz tog filma.
Pritom je postao extra popularan zbog svojih genijalno-retardiranih izjava. ne¹to kao ©eæeroski recimo, taj nivo, samo ¹to je mafija¹. Mislim toliko je stra¹no da se mora¹ smejati tome :K

mimil


ko o cemu, darker o seceroskom...  :K


necemo da se vredjamo  :batina

stef

 Joj, iskljucivo levom rukom...
Hahahaha, levom rukom ubijam, a od desne se i sam plasim! :K

pig_am_am

pa to vam je jedan decko na kog, kad nesto bezobrazno uradis, svalis krivicu i on onda ode u zatvor. a i kad policija ne zna ko je neciji ubica...opet kristijan ide u zatvor.

on se u svom drustvu "istic'o i po mozgu i po konstituciji"  :K
al mu uvek "uvale da ide u zatvor i ladi se malo"

kako god...simpaticniji je od mnogih mu kompanjerosa koji umesto u zatvor odu u politiku ili da budu direktor necega drzavnog...

kristijan posteno opljacka,ubije al posteno ode u zatvor.
to vam je covek koji lezi u zatvoru zbog "gresaka" mnogih "glavnih" u ovoj drzavi.

prema tome, nije nista manje vazan od mnoooooooogih sa malih ekrana...  :K

_d.0.t_

Quote from: 'Bred'koliko ljudi dobije batine na ulice svaki dan a da se to uopste ne primeti?
pa ti, ako si Batman, obuci kostim, pa pravac na ulice grada da zashtitish ranjive stanovnike.  :K

nije poenta u dnevnom nasilju... poenta je da su izjave dotichnog priceless.

willie the scot

mene je kristijan naucio bezanju u zdrav razum.

pomaze mi u suocavanju sa ispitnom groznicom.

Bred

Quote from: _d.0.t_ on 08-02-2008, 18:06:14
Quote from: 'Bred'koliko ljudi dobije batine na ulice svaki dan a da se to uopste ne primeti?
pa ti, ako si Batman, obuci kostim, pa pravac na ulice grada da zashtitish ranjive stanovnike.  :K

nije poenta u dnevnom nasilju... poenta je da su izjave dotichnog priceless.
and? ko da su samo njegove izjave priceless?
meni je poenta ovde sto se poklanja paznja njemu zato sto je on, eto, opalio nekom samar a nije ga lupio pesnicom  :wall:
:K :K