Pomoc-cirevi?

Started by Zvezdana977, 08-02-2008, 15:24:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Zvezdana977

Moze li mi neko pomoci?
Interesuje me neki preparat koji bi mogao otkloniti cireve koji se pojavljuju na razlicitim delovima tela, veoma bolni i veliki?

Enea

ne znam, ali ja bubuljice isushim tako shto namazem nekim antinflamatornim, npr hidrociklin, a onda otvorim kapsulu nekog antibiotika, pa malo dispergujem prah u mast i ostavim da deluje... veruj mi u 99% sluchajeva upali..

mozesh da probash i ZnO pastu..

ili

flogocid (r) kao veterinarski preparat..


a ozbiljni budu chirevi od primene insulina.. :(

Kremenko

Mojoj sestri su se jednom tako pojavljivali cirevi na razlicitim mestima-imala je stafilokoknu infekciju(Staphylococcus pyogenes).Mislim da je najbolje da ustanovis zbog cega ti se pojavljuju cirevi,tj.da posetis doktora.

Enea

kaze se: dermatologa...

Bred

i da ti urade bris :!
Ako si student, to je donedavno moglo da se uradi i u studentskoj poliklinici... :wink:

Zvezdana977

Hvala svima :~
Znam da bi prvo trebalo ustanoviti uzrok, ali u pitanju je moja majka koja vrlo nerado ide kod lekara.
U pitanju su grudi i prepone pa me interesuje ima li neko predstavu zasto se cirevi javljaju bas na tim delovima tela.
Ne studiram farmaciju ali vanredno zavrsavam smer za farmaceutskog tehnicara.

Enea

 :roll:

na preponama moze da bude neka urasla dlaka, ali na grudima  ako je ispupcheno, a chini se da nije puno sadrzajem...

E ZNASH SHTA?!

kevu za ruku, kao da je dete, VODI KOD LEKARA!!

niko od nas ovde nije toliko struchan da bi na osnovu opisa rekao shta je, a shta ja mislim da je... e to stvarno bolje da ti ni ne kazem.

Al-Jasmina

 :hm Enea je u pravu,
definitivno kod doktora!!!!!!!!!

Mozemo do sutra da lupetamo, ali nije za salu s tim,
jer tu se nalaze zlezde i slicno,
pa nije pametno ustrucavati se od stucne pomoci!

Bred

Quote from: Enea on 09-02-2008, 20:46:22

niko od nas ovde nije toliko struchan da bi na osnovu opisa rekao shta je, a shta ja mislim da je... e to stvarno bolje da ti ni ne kazem.
Upravo. Mi vam mozemo dati samo neke smernice a lekari su ti koji treba da ustanove dijagnozu i lecenje. Po nekoj logici, nas fah su samo lekovi.
:wink:

Enea

#9

vodi je za ruku 1. kod lekara opshte prakse, on cje recji gde dalje..

mesta su vrlo specifichna, i nemojte to uopshte da prolongirate, pogotovo ako ti je mama, a verovatno jeste u klimaksu... a moze da bude i obichan osip kao alergija na omekhivach... shta god tebi lichilo na chir  :hmm

bio balkan

Imam sjajan prirodni 100% melem za tvoju mamu. Pokazao se sjajnim protiv èireva, hematoma, uboja i nagnjeèenja itd. Po¹alji mi poruku na e-mail pa æu ti dati.

Bred

I opet - ako vec hocete da pomognete zasto ne napisete tacan sastav, ovde je 99% farmaceuta tako da bismo to mogli i sami da napravimo  :wink:

Enea

Quote from: Bred on 20-12-2008, 22:03:20
ovde je 99% farmaceuta
[off]eto shale[/off]  :K2: :wink: :K2: :kul:

Bred


bio balkan

Brede, ja hoæu da pomognem, a sastav ti ne mogu dati zaista. Ima 11 lekovitih biljaka, koje su poznate stotinama godina i koje ljudi koriste u svakom selu u Srbiji. Kombinacija lekovitog bilja, kolièina i naèin ekstrakcije daje sinergiju koja je potrebna da bi proizvod bio delotvoran. U melemu ima etarskog ulja lavande. Sve to pi¹e na kutiji, proizvod je odobren od Republièkog zavoda za za¹titu zdravlja i nema neke mistike. Nepoverenje je ok. ali ne preteruj.