Pomoc-cirevi?

Started by Zvezdana977, 08-02-2008, 15:24:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vesnaz

ja imam losu vest,moj decko i ja smo imali nekoliko godina stalno cireve na raznim mestima i cesto i po nekoliko u isto vreme.On je imao cak 21 cir u isto vreme pa je zavrsio tad u bolnici.Verujte obisli smo sve lekaree travare probali sve lekove koje su nam preporucili i nista.I to je trajalo do pre godinu dana i prestalo je samo od sebe,i meni i njemu.Ako znate sta stvarno moze da otkloni tu odvratnu bolest za sva vremena pomazite svakome ko ima taj problem!!!Lekari ,hmm ne znam koliko ce pomoci...

bio balkan

Padobranac, kao prvo hvala za ovo deèko, a kao drugo ne znam kod kojih si travara bio. Ima ih raznih, ali ima i dobrih. Proizvod o kom ti govorim je zaista sjajan i ¹to je najva¾nije potpuno prirodan, bez ikakvih kontraindikacija. Ne mogu da tvrdim da æe vam 100% pomoæi ali kad ima¹ problem poku¹ava¹ da ga re¹i¹.

Bred

Ok, dajte onda ime tog proizvoda i onda mozete prestanete dalje da ga hvalite a ako ga neko isproba nadam se da ce sa nama podeliti svoja iskustva ...

Enea

bio balkan,
da li preparat pokazuje efikasnost kod insulinskih chireva?

vesnaz

moj decko i ja smo oboje imali probleme sa tim,nismo se razumeli.Nije problem izleciti cir koji je izasao,mast sa ihtiolom je sasvim dovoljna tad medjutim problem je sto oni stalno izlaze i niko, koga sam ja pitala, nije znao kako spreciti da cir uopste nastane.

bio balkan

melem je Brðanski melem za regeneraciju ko¾e, i mo¾e se kupiti u apotekama: Lara pharm, Novi Beograd, centar Fontana, Sing pharm Dositejeva 20. Cena je oko 1100 dinara za 50mll.

Enea

Quote from: vesnaz on 21-12-2008, 20:44:03
moj decko i ja smo oboje imali probleme sa tim,nismo se razumeli.Nije problem izleciti cir koji je izasao,mast sa ihtiolom je sasvim dovoljna tad medjutim problem je sto oni stalno izlaze i niko, koga sam ja pitala, nije znao kako spreciti da cir uopste nastane.

koji je problem vama bio da odete da vam urade briseve i antibiogram?

vesnaz

Dali smo bris i uradjen je antibiogram i lecili smo staphilococus aureus antibioticima i nista...opet i opet i opet...Ovaj melem zvuci ok,za saniranje cira

Enea

mozda su rezistentne na taj antb ili niste dovoljno dugo pili ih.
a mozda i nije to.

Bred

#24
Kako mogu biti rezistentne ako su radili antibiogram?!?!?

:wall:

Mislis jedino da su vremenom postale rezistentne na antibiotik koji su koristili?
Ali zato se ponovo uradi bris ...

ana90

Imam cireve vec 3 ipo godine,i pre neki dan sam otisla na kozno i rekli su mi da uradim bris..Kada sam uradila bris,posle 3 dana sam opet otisla i rekli su mi da imam bakterijsku infekciju koze...Dali su mi da pijem ciprocinal,3x dnevno 7 dana,eosin da mazem i stanicid...
Mene zanima jel izleciva ta bakterija?

frenkyonline

eliksir mladisti mogu li dobiti molim  :thanx2:

Bred

Pa koja je bakterija u pitanju?

ana90

rezultat lab analize: B.K izolovan Staph.areus sa senzitivnoscu Ciprofloxacin

ana90