AKCIJA - Evropa nema alternativu !!!

Started by besno pile, 09-02-2008, 14:40:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

dirigent

Quote from: Darker on 13-02-2008, 02:59:58
Quote from: lijepa bosanka on 12-02-2008, 10:14:08
Poku¹ajte shvatiti da Srbija nije samo Beograd,koji je po svemu zreo za Evropu!!
Pazi te¹ko mi je bilo da shvatim, ali sam nekako uspeo :~
I zna¹ ¹ta? Skapirao sam da moramo bolje da se potrudimo da bi i ostatak Srbije postao zreo za Evropu, u stvari to je misija svih nas, a posebno akademski obrazovanih graðana koji znaju i umeju da koriste zapadnjaèku tvorevinu, kakva je internet :wink:

A vi Bosanci odluèite meðu sobom da li ste za Jevropu ili za Tursku, a nas Beograðane, Novosaðane, Ni¹lije i ostale Srbijance ostav'te na miru da sami odluèimo :wink:

     Slazem se ja D da smo mi elita drustva, ali na zalost ako izbrises gumicom seljakke i radnike , drzava ce propasti , a ako izbrises nas gumicom ostace drzava seljaka i radnika.
      A oni imaju svoj nacin misljenja , koji se sporo menja.

       A sto se tice Principa , slazem se potpuno . Ali nas usud se ne menja ni posle 100 godina . Moramo se drzati principa pa makar to bilo mrtvo slovo na papiru (premda i nije , jer ne bi toliko trgovali i pregovarali u medjunarodnoj zajednici oko toga).

lijepa bosanka

@Dare
EUropa ili Turska... :hmm Nešto mi nije jasno tu...
E tu je suština problema,što vi ne shvatate,da smo isti narod..Da je moj grad za vrijeme cara Dušana bio u Srbiji!!!
Ja biram Srbiju!!! Navedi mi jedan razlog zašto bih ja htjela Tursku???

A ti vamp,valjalo bi da imaš malo manje drskosti u sebi!!!


QuoteA vi Bosanci odlučite među sobom da li ste za Jevropu ili za Tursku, a nas Beograđane, Novosađane, Nišlije i ostale Srbijance ostav'te na miru da sami odlučimo]A vi Bosanci odlučite među sobom da li ste za Jevropu ili za Tursku, a nas Beograđane, Novosađane, Nišlije i ostale Srbijance ostav'te na miru da sami odlučimo
Ovo ti zaista nije trebalo da napišeš!!! "Bosanci" su tu gdje jesu zbog svega što se izdešavalo i biće još dugo.. :plez

sve ovo jedan veliki off!!
......

Hoće li biti još nekih protesta tipa EUropa je zakon?! :>

KaBoom

Hm, ja sam ne¹to konto u ovom Evropa ili Turska, pa da poku¹am da objasnim... Bosanci i Bo¹njaci su "sudr¾avljani". Oni ustvari ¾ive u jednoj dr¾avi, bez obzira na one entitete i èuda. Bo¹njaci su praktièno Turci, samo su modifikovali ime zbog dr¾ave (preotete od vlasti u BG-u stra¹nim teroristièkim napadima na suverenitet i teritorijalni integritet Du¹anovog carstva, kao i 500 godi¹nje vladavine Turaka). Verujem da oni ¾ele u Tursku. Povuæi æe i 'rvate i Bosance sa sobom. Ali to samo ja tako zami¹ljam, umi¹ljam, pi¹em da ne dremam... :)

Nemam ¹ta da dodam na temu... Sam naslov kazuje sve.

vucko81

Неки не знају историју па тако причају, Срби не живе само у Србији.  :batina

lijepa bosanka

@KaBoom :siza: :siza: :siza:
Nisam ni ja neki istoričar,ali neke osnovne stvari znam...npr.poreklo tih "bošnjaka"..
E pa vidi,to su ti oni muslimani,koje stvori "ćopavi zagorac",a što ih SrbOVI pobiše u Srebrenici,BA,pa ih nema više!!!  :> Tuga je to!!!

Ja se pitam EUropa ili Turska,pa k' vragu,zar to nije skoroM isto?! :hmm



vucko81

Исти однос према нама имају и једни и други!

Bred

Quote from: Roben on 12-02-2008, 19:03:09
Ма студенти су увек коришћени у политичке сврхе, увек било и биће. Али ови из ЛДП-а ме нервирају што се свуда гурају да буду вође нечега
E pa ne, cela poenta je u tome da sami studenti ne dozvole da budu iskorisceni za politicki marketing BILO KOJE stranke. To je sustina mog revolta-nepristajanje na demonstriranje, aminovanje, "vrbuvanje" za bilo koju politicku stranku. Studenti ne treba da dozvole da se i samo ime student i studenti "kalja" na takav nacin jer kad neko kaze student/i to se odmah apsolutno reflektuje na SVE studente.
:wink:

KaBoom

Ne znam ja ni¹ta, samo sam tako izanalizirao to pitanje "evropa ili turska"... Nemam ja ni¹ta ni protiv jednih. Bolje bi bilo i da smo pod austrougarima i pod turcima. Sad bi bolje ¾iveli, vozili mercedes i bili U ili i¹li KA Evropi. No, tu smo di smo. Vozimo Yuga.

aziraphale

Quote from: Bred on 13-02-2008, 15:54:07
To je sustina mog revolta-nepristajanje na demonstriranje, aminovanje, "vrbuvanje" za bilo koju politicku stranku.
...
:wink:

u nedelju se kosovo samoproglasi nezavisnim. studentski parlament beogradskog univerziteta pozove u ponedeljak na mirne demonstracije protiv takvog cina u cilju skretanja paznje medjunarodnoj javnosti na krsenja medjunarodnih prava i rezolucije 1244 saveta bezbednosti.

ides? ne ides?

vidis, decko, krajnje je legitimno da javno pokazes svoj stav, CAK i kada se on poklapa sa programom neke politicke stranke. jbga, nisi ti kriv sto je nekom palo na pamet da tvom slican stav umetne u svoj politicki program.

Enea


Quote from: Bred on 13-02-2008, 15:54:07
To je sustina mog revolta-nepristajanje na demonstriranje, aminovanje, "vrbuvanje" za bilo koju politicku stranku.
...
:wink:


dozvolite da primetim, da je admin odavno "uvrbovan" ...

Vampire 666


KaBoom

Quote from: Enea on 13-02-2008, 18:09:05

[br

dozvolite da primetim, da je admin odavno "uvrbovan" ...

Misli¹ da na¹ admin ima neke veze sa vrbom (salix alba)? :hm :>

Enea

[off]omg, shto je dosadan taj enter, a bug uvek moze da se sredi, no ubuntu juser to nema da zna :wink:
nije on vrba on je jablan! :siza: bredly ne se ljutish![/off]

Weishaupt

Quote from: KaBoom on 13-02-2008, 17:03:23
Ne znam ja ni¹ta, samo sam tako izanalizirao to pitanje "evropa ili turska"... Nemam ja ni¹ta ni protiv jednih. Bolje bi bilo i da smo pod austrougarima i pod turcima. Sad bi bolje ¾iveli, vozili mercedes i bili U ili i¹li KA Evropi. No, tu smo di smo. Vozimo Yuga.

Ovakav stav bi u nekim drzavama (uredjenijim od nase zapadnim) bio na drugaciji nacin shvacen, ali to ovde izgleda prolazi.

Decko ako ti se ne dopada, dovidjenja, ova drzava nema nista protiv da postanes njen eks gradjanin!

Vampire 666

Quote from: Weishaupt on 13-02-2008, 20:44:03
Decko ako ti se ne dopada, dovidjenja, ova drzava nema nista protiv da postanes njen eks gradjanin!
Zbog ovakvog stava 'drzave' ona ce uskoro postati eks drzava...